Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

QUOTE(Juxt @ 2013 03 28, 11:16)
tai į UK kitaip gal, ne 75 lt  g.gif
ten kitokios sumos


UK apie 15 svaru ta suma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2013 03 29, 15:55)
UK apie 15 svaru ta suma  4u.gif

Galvojau, gal skirtingos sumos i LT ir UK biggrin.gif Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
gal kam teko susidurti su echemist.co.uk parduotuve? uzsakiau vieną prekę ir po 2 dienų gavau tokį pranesimą. Išeina, kad pinigus nuskaitė, o prėkės jie neturi. Nepatikima šita parduotuvė, neaišku kiek dabar laukti reikės doh.gif sužinojau, kad gali tekti laukti apie mėnesį...
Good Day and Thank you for ordering with eChemist.co.uk.

We would like to inform you about the slight delay of your order. If some or all of your items are out of stock or discontinued, you should receive either an email or phone call from us detailing which items are affected. We would like to take this opportunity to thank you for your patience and we are truly sorry for the inconvenience caused.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 01 balandžio 2013 - 11:35
QUOTE(style18 @ 2013 04 01, 11:33)
gal kam teko susidurti su echemist.co.uk parduotuve?


man kažkada yra tekę porą kartų. šiaip jie sąžiningai viską atsiuntė, bet vis su kažkokiom komplikacijom pas juos užsakymai. tai vėluoja išsiųst, tai atskirus siuntinius siunčia, nes kažko neturi ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 04 01, 11:33)
gal kam teko susidurti su echemist.co.uk parduotuve? uzsakiau vieną prekę ir po 2 dienų gavau tokį pranesimą. Išeina, kad pinigus nuskaitė, o prėkės jie neturi. Nepatikima šita parduotuvė, neaišku kiek dabar laukti reikės doh.gif sužinojau, kad gali tekti laukti apie mėnesį...
Good Day and Thank you for ordering with eChemist.co.uk.

We would like to inform you about the slight delay of your order. If some or all of your items are out of stock or discontinued, you should receive either an email or phone call from us detailing which items are affected. We would like to take this opportunity to thank you for your patience and we are truly sorry for the inconvenience caused.

Taigi raso,kad delay,tai reiskia,kad tasius,tik paveluotai smile.gif nemanau,kad verta jaudintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kazinkokia @ 2013 04 02, 02:10)
Taigi raso,kad delay,tai reiskia,kad tasius,tik paveluotai smile.gif  nemanau,kad verta jaudintis  smile.gif


paskaičiau užsienio forumuose, kad tikrai ne visiems atsiunčia arba atsiunčia su pasibaigusiu galiojimu doh.gif palauksiu gal viskas gerai bus.Bet vis tiek keista , kad prie prekių nebuvo parašyta ,,out of stock', o pinigus nuskaito...
Papildyta:
QUOTE(Honey @ 2013 04 02, 00:49)
man kažkada yra tekę porą kartų. šiaip jie sąžiningai viską atsiuntė, bet vis su kažkokiom komplikacijom pas juos užsakymai. tai vėluoja išsiųst, tai atskirus siuntinius siunčia, nes kažko neturi ir t.t.  smile.gif


apie mėn. gali užtrukti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 02 balandžio 2013 - 08:44
QUOTE(style18 @ 2013 04 02, 08:44)
apie mėn. gali užtrukti?


man greičiau išsiuntė, po poros sav gal prekė atsirado mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 04 02, 15:35)
man greičiau išsiuntė, po poros sav gal prekė atsirado mirksiukas.gif


keista ta parduotuvė smile.gif
Atsakyti
Gal kas turi hqhair arba lookfantastic koda? 4u.gif
Atsakyti
Lookfantastic keleta radau ax.gif

MVCLF -15%, bet ne viskam taiko
EASTER -10%
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 04 02, 15:35)
man greičiau išsiuntė, po poros sav gal prekė atsirado mirksiukas.gif


paprašiau, kad atšauktų mano užsakymą
Atsakyti
Feelunique.com pagaliau sutiko grazinti pinigelius po 50 darbo dienu negavimo prekiu. Dar saskaitoj nematau, bet parase, kad pervesta.
Labai gaila, kad nera galimybes is ju uzsisakyti registruota siunta, kuomet visos garantijos, kad uzsakytas prekes gausi. O taip - gaudyk veja laukuose -ilgai laukes dar plauk vadinasi.
Nusivyliau trumpiau tariant. verysad.gif
Atsakyti