Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

QUOTE(Joviva @ 2013 03 09, 13:05)
Merginos, patikima siustis is Escentual? Suabejojau del kainu, ko man reikia, ten kazkaip itartinai pigiau nei tarkim oficialioje brando parduotuveje internete g.gif
Kalbu apie Trilogy smile.gif


tikrai viskas originalu. ne karta sakiausi ir viskas buvo puiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 03 09, 16:11)
tikrai viskas originalu. ne karta sakiausi ir viskas buvo puiku smile.gif

Supratau drinks_cheers.gif gal kas turite koki escentual koduka? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, per kiek laiko ateina siuntinukai iš http://www.parapharmacie-discount.net/? 4u.gif
Atsakyti
Ar perkate kas is muastore.co.uk ? ar viskas tvarkoje su juo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2013 03 15, 21:17)
Ar perkate kas is muastore.co.uk ? ar viskas tvarkoje su juo? smile.gif

As pirkau. Atkeliauja be problemu, bet ne viskas, ka uzsakai. Po prekiu gavimo, uz neatsiustas priemones, pinigus grazina. O gal tik man taip "pasiseke", kad ne viska gavau. Jeigu neturi pakankamai prekiu, kodel leidzia juos isideti i krepseli ir net priima apmokejima unsure.gif is 5 prekiu - 3 negavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2013 03 15, 23:08)
As pirkau. Atkeliauja be problemu, bet ne viskas, ka uzsakai. Po prekiu gavimo, uz neatsiustas priemones, pinigus grazina. O gal tik man taip "pasiseke", kad ne viska gavau. Jeigu neturi pakankamai prekiu, kodel leidzia juos isideti i krepseli ir net priima apmokejima  unsure.gif is 5 prekiu - 3 negavau  doh.gif

drinks_cheers.gif aš irgi nemažai prekių negavau
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2013 03 15, 21:17)
Ar perkate kas is muastore.co.uk ? ar viskas tvarkoje su juo? smile.gif

Esu pirkus. Tai lūpdažio gavau ne tą spalvą, o visus kitus daiktua gavau normaliai. Tik labai jau lėtoki jie ir prastokai aptarnauja. Vos ne savaitę nesiuntė mano užsakymo, išsiuntė tik kai paraginau per fb. O pats siuntinys atkeliavo gan greitai.
Turi jie neblogų produktų (pvz. Undressed paletės), turi prastų ir t.t. Bet abejoju ar taip labai jau sakyčiaus iš jų. Principo reikalas, bet po vieno masinio fb fanų apkvailinimo, kažkaip atmušė norą užsisakinėt. Iš nebrangių firmų, Sleek man daug mieliau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 03 16, 08:46)
Esu pirkus. Tai lūpdažio gavau ne tą spalvą, o visus kitus daiktua gavau normaliai. Tik labai jau lėtoki jie ir prastokai aptarnauja. Vos ne savaitę nesiuntė mano užsakymo, išsiuntė tik kai paraginau per fb. O pats siuntinys atkeliavo gan greitai.
Turi jie neblogų produktų (pvz. Undressed paletės), turi prastų ir t.t. Bet abejoju ar taip labai jau sakyčiaus iš jų. Principo reikalas, bet po vieno masinio fb fanų apkvailinimo, kažkaip atmušė norą užsisakinėt. Iš nebrangių firmų, Sleek man daug mieliau atrodo.

Turiu Sleek seseliu palete, turejau ir MUA panasia palete, kokybe skuriasi kaip zeme ir dangus ax.gif sutinku, kad Sleek geriau.
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2013 03 16, 09:54)
Turiu Sleek seseliu palete, turejau ir MUA panasia palete, kokybe skuriasi kaip zeme ir dangus  ax.gif sutinku, kad Sleek geriau.

O kur jūs perkate Sleek produktus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2013 03 09, 14:05)
Merginos, patikima siustis is Escentual? Suabejojau del kainu, ko man reikia, ten kazkaip itartinai pigiau nei tarkim oficialioje brando parduotuveje internete g.gif
Kalbu apie Trilogy smile.gif



esu pirkusi viskas ok:)
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2013 02 01, 16:44)
Man savaitės laikotarpyje grąžino mirksiukas.gif


Supavydejau jau tau jurguze, kad grazino per sav pinigus. O as nuo sausio 31d. uzsakymo is feelunique.com nei prekiu nei pinigu negaunu!
Kai parasau jiems, kad grazintu pinigus - jie vis praso dar ir dar laukti prekes. Pradziai 2 sav (standartas, nesulaukiau), paskui 28 darbo dienas, paskutini karta raso, kad sulaukciau 48 d.d. doh.gif Absurdas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NMZ @ 2013 03 18, 11:27)
Supavydejau jau tau jurguze, kad grazino per sav pinigus. O as nuo sausio 31d. uzsakymo is feelunique.com nei prekiu nei pinigu negaunu!
Kai parasau jiems, kad grazintu pinigus - jie vis praso dar ir dar laukti prekes. Pradziai 2 sav (standartas, nesulaukiau), paskui 28 darbo dienas, paskutini karta raso, kad sulaukciau 48 d.d.  doh.gif  Absurdas schmoll.gif

Labai nenoriai jie grąžina pinigėlius doh.gif Viena narė irgi su jais labai ilgai vargo....
Aš neseniai užsisakiau, tikiuosi viskas praeis sėkmingai g.gif
Atsakyti