Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

Royal Mail puslapy parašyta, kad ir nagų lakų nebesiunčia. Su tokia logika tai tuoj ir krempudros ir serumų nebesiųs.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2013 02 25, 22:43)
Royal Mail puslapy parašyta, kad ir nagų lakų nebesiunčia. Su tokia logika tai tuoj ir krempudros ir serumų nebesiųs..  doh.gif

Dėl nagų lakų pastebėjau feelunique.. Bet kad taip apribojo, tai nesitikėjau.
Atsakyti
O kuo jiems nagų lakai neįtiko arba losjonai po skutimosi g.gif , jei pastarųjų nebesiunčia tai tuoj ir paprastų losjonų nesiųs.... Gal tada merginos žinote kitų elektroninių parduotuvių iš Europos Sąjungos, kurios siųstų kvepalus, kažkaip lietuviškomis nelabai pasitikiu unsure.gif
Atsakyti
Matyt reikia visas tikrinti ir žiūrėti, kas dar siunčia..
Atsakyti
na aš galiu parekomenduoti vokišką parfumdreams.de (būna kartais ir nuolaidų kodų) thumbup.gif beeeet į LT jų siuntimas kainuoja 15eu..
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 02 25, 15:43)
Gal kuri pirko http://us.strawberrynet.com ir norėtų man pagelbėti šiek tiek.. Čia USA prekės ar UK, kaip su muitais?  g.gif

Internetinių parduotuvių skyrely yra strawberry tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 02 25, 22:08)
Matyt reikia visas tikrinti ir žiūrėti, kas dar siunčia..



koooooks liudesys...ir escentual nebesiuncia kvepalu..ne nu visiskas pravalas...
Nebent galima rinktis Express shippinga, bet jis 17 svaru kainuoja, tai brangiai gaunas doh.gif
Gal kuri paprotins kaip reikia per UK adresa siustis, kai nesiuncia tiesiogiai i LT.? 4u.gif
Atsakyti
Dėl ko nesiunčia kvepalų, lakų ir t.t. oro paštu, tai na... ir pačios galit nujaust. Nors kažkaip negirdėjau dar, kad koks lėktuvas susprogtų dėl nagų lako buteliuko biggrin.gif

O šiaip - per kiek laiko vidutiniškai atkeliauja siuntos iš lookfantastic? Šiandien užsisakiau, tai dabar galvoju ar įmanoma iki kito savaitgalio sulaukt g.gif Nors aišku, labai baisiai nedega man..
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 02 28, 22:21)
O šiaip - per kiek laiko vidutiniškai atkeliauja siuntos iš lookfantastic? Šiandien užsisakiau, tai dabar galvoju ar įmanoma iki kito savaitgalio sulaukt  g.gif Nors aišku, labai baisiai nedega man..

Apytiksliai 10 dienų. Man visada iš visų UK parduotuvių prekės ateina 9-10 dieną. ax.gif Būna, kad greičiau, bet čia išimtys mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesuprantu...ziurineju kainas tam lookfantastic.com ir kaip matau gaunas netgi brangiau negu perkant Lietuvoj... Pvz. too faced akiu seseliu pagrindas Douglas'e apie 60Lt o sitam tinklapi apie 73 Lt gaunas.... g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 02 28, 22:21)
Dėl ko nesiunčia kvepalų, lakų ir t.t. oro paštu, tai na... ir pačios galit nujaust. Nors kažkaip negirdėjau dar, kad koks lėktuvas susprogtų dėl nagų lako buteliuko  biggrin.gif


Man tai keista, kad siust negalima oficialiai, o kai skrendi, tai lagamine nors ir milijona tu buteliuku turek. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(greeny1231 @ 2013 03 01, 19:57)
Nesuprantu...ziurineju kainas tam lookfantastic.com ir kaip matau gaunas netgi brangiau negu perkant Lietuvoj... Pvz. too faced akiu seseliu pagrindas Douglas'e apie 60Lt o sitam tinklapi apie 73 Lt gaunas.... g.gif  schmoll.gif


Na reikia pasilygint kainas vistiek visada - del kurso buna apylyges ar net brangiau is uzsienio arba tik kazkokia firma brangiau.
Atsakyti
Merginos, patikima siustis is Escentual? Suabejojau del kainu, ko man reikia, ten kazkaip itartinai pigiau nei tarkim oficialioje brando parduotuveje internete g.gif
Kalbu apie Trilogy smile.gif
Atsakyti