Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

QUOTE(NMZ @ 2013 01 31, 20:58)
Padariau uzsakyma is feelunique.com, BET su apmokejimu nieko nesuprantu!

Jei "Order despacthed" reiskia issiunte jums siuntinuka..
as kai niekad nesu mokejus per PayPal tai nzn kaip ten viskas vyksta, bet kai moku kortele tai visad taip buna kad jie pinigus uzrezeruoja, issiuncia o nuskaiciuoja tik po keliu dienu..
Paziurekit, gal pas jus ta suma rezervuota 'kabo'?
Atsakyti
Daugiau gyvenime neužsakinėsiu iš feelunique.com .. siuntinys dingo, pinigų jau trečia diena nematau savo saskaitoje, nors rašė, kad jau pervedė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ibero: 01 vasario 2013 - 15:21
QUOTE(Ibero @ 2013 02 01, 16:18)
Daugiau gyvenime neužsakinėsiu iš feelunique.com .. siuntinys dingo, pinigų jau trečia diena nematau savo saskaitoje, nors rašė, kad jau pervedė  verysad.gif

Man savaitės laikotarpyje grąžino mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodo, man pinigelius feelunique prekei vistik nuskaite per PayPal (po kokiu 3d.).

Per ta laika as nuejau i banka aiskintis, banke pasake, kad Visa Electron internetinese pard atsiskaityti netinka ir per Pay Pal netinka, pasiule nusipirkti virtualia kort, - nusipirkau, o per ta laika ziuriu - pinigeliai is sask. nuskaityri, todel ir preke keliavo pas mane.
Bankininke klydo.!? Be reikalo isigijau virtualia kortele.!

Dbar, kaip jus, mergaites, suzinote, kad preke (siuntinys) jau atkeliavo i jusu pasta - pacios teiraujates; feelunique informuoja; is pasto gaunate pranesima?
(uzsisakiau sausio 30d., dar nera ziniu jokiu).
2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(NMZ @ 2013 02 12, 15:28)
Dbar, kaip jus, mergaites, suzinote, kad preke (siuntinys) jau atkeliavo i jusu pasta - pacios teiraujates; feelunique informuoja; is pasto gaunate pranesima?
(uzsisakiau sausio 30d., dar nera ziniu jokiu).
2.gif  g.gif

Ateina lapelis iš pašto, su tuo lapeliu ir pasu reikia keliauti į paštą atsiimti siuntinio. Praėjo 13 d. tai jau turėtumėt gauti lapelį, nes apytiksliai 10 dienų keliauja ax.gif
Atsakyti
Gal turit kokį ESCENTUAL koduką? 4u.gif
Atsakyti
LaimingaMergina, ar gavai savo siuntini is Feelunique?
As dar ne (16 darbo dienu praejo). Pagal Feelunique el.laiska supratau, kad siulo dar palaukti, o praejus 28 d.d. jei negausiu, parasyti jiems ar siusti kita siuntini.
Tai dar palauksiu iki 20 darbo dienos ir prasysiu pinigu atgal. Nesamone, kad neregistruotu pastu siuncia - ieskok vejo laukuose vadinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NMZ @ 2013 02 23, 18:06)
Tai dar palauksiu iki 20 darbo dienos ir prasysiu pinigu atgal.

Aš buvau užsisakius prekę sausio 24 d. ir negavau siuntinuko sad.gif Vakar parašiau jiems ir jie iškart grąžino man pinigėlius ax.gif
Bet keista, nes jau daug kartų užsisakinėjau iš jų, visus siuntinukus gaudavau, o šįkart taip gavosi.
Atsakyti
Ar dar ketini sakytis is ju?
Papildyta:
Gal jus geriau anglu suprantat (bijau, gal ka ne taip suprantu, kad nepraiureciau terminu), jie man raso: "Worldwide deliveries normally take 5-10 working days (not including weekends) but occasionally it can take slightly longer, so we do ask that you allow up to 28 days to receive your order. "
Ka reiskia tas "so we do ask that you allow up to 28 days to receive your order. "
Atsakyti
Prašo palaukti kol praeis 28 dienos nuo išsiuntimo, nes kartais gali tiek užtrukti.
Vienąkart ir man labai ilgai iš feelunique keliavo, tikrai apie mėnesį, kai šiaip ne ilgiau dviejų savaičių užtrunka.

Siuntimas Jums nemokamas, o reikalaujat registruoto... rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Tai va mano pacios beda, prisiskaiciau, kad daug kas uzsisako ir pigiau, ir viskas ok. Neisiskaiciau iki galo siuntimo salygu. Pasitikejau, atrodo rimta kompanija. Dabar sutikciau primoket, kad tik siunta matoma butu, kur kaip, kada... i namus pristatytu smile.gif Toks cia ir pigumas gaunasi, de deficitu laikai - visko ir LT yra. Dabar del 50lt pigumo laukiu pudros vos ne men laiko ir dar stresas - bus/nebus. Ai....
Atsakyti
QUOTE(NMZ @ 2013 02 23, 18:42)
Tai va mano pacios beda, prisiskaiciau, kad daug kas uzsisako ir pigiau, ir viskas ok. Neisiskaiciau iki galo siuntimo salygu. Pasitikejau, atrodo rimta kompanija. Dabar sutikciau primoket, kad tik siunta matoma butu, kur kaip, kada... i namus pristatytu smile.gif Toks cia ir pigumas gaunasi, de deficitu laikai - visko ir LT yra. Dabar del 50lt pigumo laukiu pudros vos ne men laiko ir dar stresas - bus/nebus. Ai....

Feelunique ir yra rimta kompanija. Visada atlygina patirtus nuostolius. O siuntinio jūs negaunate ne dėl Feelunique, o dėl pašto kaltės smile.gif ir jokia parduotuvė nesiųs jums siuntinio registruotu paštu nemokamai smile.gif
Atsakyti