Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan Juke

QUOTE(Dipsis @ 2013 10 24, 14:18)
man tai viena is baisiausiu masinu biggrin.gif , aplamai nei vieno nissano modelio man nera faino

man taip pat biggrin.gif na i nissan qashai tikrai noreciau persesti wink.gif
Atsakyti
Juke man kartu ir baisi, bet ir kartu, ir labai grazi wub.gif , tik gaila, kad siek tiek per maza. Vienas is favoritiniu automobiliu biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 24 vasario 2014 - 21:48
Sakykit, o ar kasnors veziojat vaikus su sita masinyte? Ar labai nepatogu butu pvz tik pervezti i darzeli ir siaip netolimais atstumais? Labai noriu sitos masinos, bet stabdo kad kartais su vaikais mieste teks pasivezint.
Atsakyti
QUOTE(Vitamu @ 2014 03 08, 12:50)
Sakykit, o ar kasnors veziojat vaikus su sita masinyte? Ar labai nepatogu butu pvz tik pervezti i darzeli ir siaip netolimais atstumais? Labai noriu sitos masinos, bet stabdo kad kartais su vaikais mieste teks pasivezint.

Gale visai vietos nėr, nenormalios sėdynės. Kažkada specialiai įlipau patikrinti. Nesamonė, o ne mašina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 14, 04:07)
Gale visai vietos nėr, nenormalios sėdynės. Kažkada specialiai įlipau patikrinti. Nesamonė, o ne mašina  doh.gif

Nu aisku, aciu uz atsakyma, kazkaip labai buvau ja susiviliojus, bet matau kad netiks schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 14, 03:07)
Gale visai vietos nėr, nenormalios sėdynės. Kažkada specialiai įlipau patikrinti. Nesamonė, o ne mašina  doh.gif


O su kokia masina jus lyginat ir kuom tos sedynes nenormalios? ten netgi vaikams permazai vietos? Dabar turiu audi a4, 3 vaikams (9-5-2 metu) vietos kolkas uztenka, suaugusiam zmogui sakyciau nelabai, o juke dar maziau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2014 03 31, 23:00)
O su kokia masina jus lyginat ir kuom tos sedynes nenormalios? ten netgi vaikams permazai vietos? Dabar turiu audi a4, 3 vaikams (9-5-2 metu) vietos kolkas uztenka, suaugusiam zmogui sakyciau nelabai, o juke dar maziau?  g.gif

Na, be kėdučių tai tikiu, kad vietos užtenka. Bet su kėdutėmis?
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2013 03 27, 11:41)
Lydausi pamacius ja kelyje  notworthy.gif .
Jeigu aiksteleje stoves Juke ir salia bus laisva vieta- visadad salia prisiparkuosiu: sakau nors pastovesiu salia  lotuliukas.gif


sitas tai geras thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


man jis grazus tas "Dziugas" .. toks "raumeningas" atrodo, ne bet kiekvienas turi savo poziuri wink.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 04 03, 08:30)
Na, be kėdučių tai tikiu, kad vietos užtenka. Bet su kėdutėmis?

jus apie a4? jei 2 normalios kedutes, tai treciam vaikui vietos labai mazai, tik davaziuoti iki tasko A, i normalia ilga kelione netinka. musu viena kedute normali, kita podzopnikas toks, sutelpa kolkas, seimoje 2 masinos, nevazinejam visi kartu smile.gif
Atsakyti
Tai kai į kokią kelionę važiuojate, vykstate dviem automobiliais?
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 04 03, 13:42)
Tai kai į kokią kelionę važiuojate, vykstate dviem automobiliais?

Iki oro uosto su vienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2014 03 31, 16:00)
O su kokia masina jus lyginat ir kuom tos sedynes nenormalios? ten netgi vaikams permazai vietos? Dabar turiu audi a4, 3 vaikams (9-5-2 metu) vietos kolkas uztenka, suaugusiam zmogui sakyciau nelabai, o juke dar maziau?  g.gif


pirmame šios temos puslapyje esu pernai parašius šviežią nuomonę tik apžiūrėjus auto. Man Audi a4 pasirodė patogesnė gale, nei Juke, nes ir audi tikrinau.
Tik neišsirinkau nė vienos, nes važiuojam ilgas keliones (po 15 valanų), todėl jokia lengvoji mašina mums netinka.
Atsakyti