Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan Juke

Lydausi pamacius ja kelyje notworthy.gif .
Jeigu aiksteleje stoves Juke ir salia bus laisva vieta- visadad salia prisiparkuosiu: sakau nors pastovesiu salia lotuliukas.gif
Atsakyti
Galvoju isigyt si automobiliuka. Gal galit pasidalint patirtimi tie, kas jau turi sia masinyte. Kokios yra kuro sanaudos dyzeliui, nes labai ivairiai ziuriu raso visi? Kokie minusai?
Atsakyti
QUOTE(kozuaist @ 2013 05 03, 13:42)
Galvoju isigyt si automobiliuka. Gal galit pasidalint patirtimi tie, kas jau turi sia masinyte. Kokios yra kuro sanaudos dyzeliui, nes labai ivairiai ziuriu raso visi? Kokie minusai?

Dyzelino 1,5 sąnaudos mieste apie 7,5, autostradoje apie 5,5. Aišku žiemą kai įsijungiu visus šildymus ir spaudžiu mieste tai ir 10 būna:))) Bet važiuojant ekonomiškai nėra didelės tikrai.
Minusai: labai labai maža bagažinė biggrin.gif Plastmasės apdailoje nėra lb kokybiškos, kieta pakaba.
Pliusai: lb smagiai manevruoja, sportinis rėžimas smagus, patogumai visi viduje, žiemą gerai pravažiuoja visur (nors be keturių varomų).
Šiaip smagi mašinytė, aš patenkinta thumbup.gif Bet kai važiuojame ne dviese ar kur reikia daugiau daiktų pasiimti tada su ja sunku, reik kitos mašinos. Ji miestui skirta manevruoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Super mašinytė, ateityje manau ją įsigysiu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2013 06 03, 13:14)
Super mašinytė, ateityje manau ją įsigysiu.  wub.gif

Masinyte-tikrai super,rugseji bus 2 metai,kaip ja isigijome salone. uz tokia kaina-analogu tikrai dar nera. As turiu dyzeli-ziema-7-8 ltr,vasara-5-6. Turi (kaip ir visos masinos!!!!!!!!!!!) savo pliusu ir minusu-man nepatinka tik jos mazoka bagazine:DDDDDD
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2013 03 17, 23:03)
Turiu ir labai labai patinka.
Grazi, rieda gerai, bei pakankamai ekonomiskai ( dyzelis pas mane)
Pirkom nauja, todel zinojau ka renkuosi ir ko tikiuosi, rinkausi is didelio kiekio masinu, ir tikrai kolkas nei kart nesigailejau, kad vairuoju butent sita  wub.gif


Labas, pasidalinkite patirtimi.... Girdejau, kad sitam modeliui ziema labai prastai isyla salonas? Ypac kai lauke virs minus 10..... Ar tiesa? Jau teko su "Juke" perziemot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mindexxl: 10 rugsėjo 2013 - 20:11
QUOTE(Mindexxl @ 2013 09 10, 21:11)
Labas, pasidalinkite patirtimi.... Girdejau, kad sitam modeliui ziema labai prastai isyla salonas? Ypac kai lauke virs minus 10..... Ar tiesa? Jau teko su "Juke" perziemot?


Netiesa. Salonas įšyla labai greitai, net ir su 1,5 dCi varikliu. Benzininiai variantai dar greičiau. Salone komfortiška esant ir dideliems šalčiams.
Tiesa, kad mažai vietos ant galinės sėdynės, maža bagažinė, salono apdailos medžiagos "neočen". Bet užtai turi daug teigiamų savybių - nepaprastai ekonomiškas 1,5 dCi variklis, turi turtingų komplektacijų - su galinio vaizdo kamera (patogu moterom atbulom važiuoti smile.gif ), berakčiu užvedimu ir t.t. Na o svarbiausia - nepaprastai stilingas dizainas.
Atsakyti
man tai viena is baisiausiu masinu biggrin.gif , aplamai nei vieno nissano modelio man nera faino
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2013 10 24, 15:18)
man tai viena is baisiausiu masinu biggrin.gif , aplamai nei vieno nissano modelio man nera faino


Ne Jums vienai smile.gif . O man visai nieko. Siaip tai vieniems labai patinka, o kitiems ji baisi. Bet uztai abejingu nera smile.gif
Atsakyti
Flinstounai su panašiomis mašinomis važinėja. Dar tokio pat išskirtinio - žaislinio dizaino Smartai yra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2013 11 13, 11:51)
Flinstounai su panašiomis mašinomis važinėja. Dar tokio pat išskirtinio - žaislinio dizaino Smartai yra. smile.gif


Jūs teisus. Audi bulka, VW Golf, Passat, Peugeot 406 tikrai ne Flinstounų mašinos. Ir jos stilingos. Netai kai kažkokie Smart, Mini Cooper ar Nissan Juke.
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2013 11 23, 16:18)
Jūs teisus. Audi bulka, VW Golf, Passat, Peugeot 406 tikrai ne Flinstounų mašinos. Ir jos stilingos. Netai kai kažkokie Smart, Mini Cooper ar Nissan Juke.

Jūs už mane nekalbėkite, nes visai nepataikot. Audi bulka, VW Golf, Passat - man tik dėžutės su ratais, o štai Mini labai labai stilingas ir gražus automobilis. Mintis panaudoti senojo ir sėkmingo Mini dizaino idėja, su kaupu pasitvirtino. Tas pats ir su Fiat 500: sena, mažo, dailaus ir nebrangaus automobiliuoko idėja, labai sėkmingai perkelta į šiuos laikus. To, deja nepasakysi apie VW Beetle. Jeigu senasis VW Kaefer buvo super sėkmingas, tai naujasis vabalas tik blanki jo kopija.
Nereikia įsižeisti, kai sakau Nissan Juke panašus į Flinstounų automobilius. Jis tikrai išskirtinis. Beje, kai mes su žmona važiuodami pamatome N.J. tai sakome: Žiūrėk, Jukė (žodį Jukė skaityti lietuviškai). smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 25 lapkričio 2013 - 11:16