Įkraunama...
Įkraunama...

nuostabi kelionė po Indiją

QUOTE(Gezike @ 2011 12 03, 22:03)
Super reportazas  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Sauniai laika praleidot. Na jei iki kitu metu jusu nuomone nepasikeis, gal ir as suimsiu save i rankas ir pagaliau subresiu Indijai, tad ir jus mane i kompanija priimsit.  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


priimsim priimsim. Tik primink apie save.
Dazniausiai buna daug norinciu, bet kai ateina laikas - nera ne vienos
Atsakyti
Atenyte, super kelione buvo thumbup.gif
Atsakyti
super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atenyte @ 2011 12 03, 20:07)
priimsim priimsim. Tik primink apie save.
Dazniausiai buna daug norinciu, bet kai ateina laikas - nera ne vienos



Na svarbu, kad laikas tiktu, o keliauti tikrai megstu, tik pries savaite grizau is pietryciu azijos, tik kazkaip indijos labai bijau:)smile.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gezike @ 2011 12 04, 22:24)
Na svarbu, kad laikas tiktu, o keliauti tikrai megstu, tik pries savaite grizau is  pietryciu azijos, tik kazkaip indijos labai bijau:)smile.gif ax.gif  ax.gif


o kas konkreciai tave neramina? g.gif Ko bijai?
Atsakyti
QUOTE(Atenyte @ 2011 12 04, 19:30)
o kas konkreciai tave neramina?  g.gif Ko bijai?



Kazkodel daugybe metu svajoju apie Indija ir .. kasmet ja aplenkiu, nes kazkokia vidine baime tvyro, bijau tu sikslynu, nenormalaus transporto ir tikriausiai paciu vietiniu. Nesuprask klaidingai, azijoje teko keliauti ne po viena sali, taciau kazkaip buvau uztikrinta, jog traukinis is Singapuro i Kuala Lumpura pajudes laiku, skrydziai is Kolombo i Bankoka su air asia vis tiek ivyks, nebijojau trintis Kuveite ar Shanghajui. Taciau kai tik pagalvoju apie Indija... baisu daros.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gezike @ 2011 12 05, 16:54)
Kazkodel daugybe metu svajoju apie Indija ir .. kasmet ja aplenkiu, nes kazkokia vidine baime tvyro, bijau tu sikslynu, nenormalaus transporto ir tikriausiai paciu vietiniu. Nesuprask klaidingai, azijoje teko keliauti ne po viena sali, taciau kazkaip buvau uztikrinta, jog traukinis is Singapuro i Kuala Lumpura pajudes laiku, skrydziai is Kolombo i Bankoka su air asia vis tiek ivyks, nebijojau trintis Kuveite ar Shanghajui. Taciau kai tik pagalvoju apie Indija... baisu daros.... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


pas tave nezinomybes baime. Kai grysi is Indijos pati juoksiesi is savo baimiu mirksiukas.gif Europietiska logika ir supratima apie zemiska laime reikia palikti namie. Priimi Indija tokia kokia ji yra, ns nieko nepakeisi 4u.gif
Atsakyti
Atenyte, dekui uz keliones reportaza thumbup.gif
Atsakyti
Smagu, kad patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gezike @ 2011 12 05, 08:54)
Kazkodel daugybe metu svajoju apie Indija ir .. kasmet ja aplenkiu, nes kazkokia vidine baime tvyro, bijau tu sikslynu, nenormalaus transporto ir tikriausiai paciu vietiniu. Nesuprask klaidingai, azijoje teko keliauti ne po viena sali, taciau kazkaip buvau uztikrinta, jog traukinis is Singapuro i Kuala Lumpura pajudes laiku, skrydziai is Kolombo i Bankoka su air asia vis tiek ivyks, nebijojau trintis Kuveite ar Shanghajui. Taciau kai tik pagalvoju apie Indija... baisu daros.... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Indijoje traukiniai punktualus net sekundziu tikslumu, del to nereikia jaudintis tikrai. O vietiniai tik smalsus ir gali klausineti daug, bet nepavojingi. As blondine ir esu vaiksciojus gatvem ir be vyro ir ne turistinese vietose ir jokiu nepadorumu nebuvo ne karto.
Atsakyti
QUOTE(Atenyte @ 2011 12 05, 15:41)
Smagu, kad patiko  bigsmile.gif

Nezinau kodel, bet as ir bijau keliauti i Indija. Sia sali vis aplenkiu. As tai gal del bezdzioniu, bijau ju.
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2011 12 06, 16:20)
Nezinau kodel, bet as ir bijau keliauti i Indija. Sia sali vis aplenkiu. As tai gal del bezdzioniu, bijau ju.


nu nera taip, kad tos bezdziones po visur duodasi. Bent jau mano kelioneje nepasitaike schmoll.gif Laukinej gamtoj, bezdzioniu sventyklose ju tikrai yra. Bet tada nebutina tau ten eiti. Jei nesiesi rankose bananus, ledus ar kokius sausainius, tai tikrai yra galimybe, kad busi apvogta viduryj baltos dienos biggrin.gif
Va mane ta antilope buvo uzpuolus blink.gif Bet pati kalta, kad ejau i ju zona. Po visko pamaciau uzrasus, kad ''Draudziama eiti i soda'' doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atenyte: 06 gruodžio 2011 - 14:51