Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti įkurtuvių proga?

mes pažįstamiems įkurtuvių progą dovanojom pintą krepšį su švaros priemonėm, sakydami, kad kiekvienam reikia kosmetikos priemonių 4u.gif
Atsakyti
mum draugai įkurtuvių proga atnešė simboliškų praktiškų dovanėlių: batų šaukštą, puodkėlę, receptų knygutę, namie keptą pyragą ir t.t.

linksmiausia dovana tai buvo studentiško gyvenimo atributika: agurkai ir tušonkė thumbup.gif thumbup.gif

aš irgi dovanočiau kažką praktiško, pvz iš buities, virtuvės reikmenų (plius koks juokingas palinkėjimas), nes naujakuriams tokių dalykų labiausiai reikia. o visokių statulėlių ir panašių niekų ir taip daug susikaupia begyvenant...
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2008 05 22, 18:36)
Sveikos,

mes gavom labai faina ir originalia dovana: dideliame pintame krepsyje (beje ju dabar visokiu formu ir dydziu yra pirkti), buvo sudeta viskas, kas reikalinga gyvenimo pradziai: svogunai, bulves, duona, morkos, desra, cukrus, druska, taures, litriukas degtineles, padekliukai ir dar daug daug...  smile.gif  zinokit super, ir vaizdas grazus, ir malonu gaut  4u.gif  jei rasiu, imesiu nuotrauka  smile.gif



Na tikrai thumbup.gif dovana. Man irgi tokios patinka. Geriau originali dovana su dūšia nei brangi, niekur netinkanti.
Papildyta:
Tiesa viena iš dovanų, kurią pati dovanojau ir man pačiai patiktų gauti - raktinė. Gali būti įvairaus dydžio. Viršūtinė dalis paviekslas, o atidarius - kabliukai pakabinti raktams.
Man asmeniškai pačiai vis gaila tokį daiktą nusipirkti ax.gif Mėgstu kai daiktai turi savo vietas ax.gif
Minusas - gan brangus... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitutes: 01 lapkričio 2008 - 15:05
Labai faina dovanyte pinta skalbiniu deze
Atsakyti
Pati nesenai dariau ikurtuves.Nors is anksto prasiau nieko nedovanot(nebent dovanu cekius)vistiek gavau daug nereikalingu daiktu.O po to nei ismest,kad neisizeistu,nei kur priderint...
Atsakyti
galima ikurtuviu proga dovanot skolado arba surio fondiu. manau ir praktiska ir originalu 4u.gif
Atsakyti
o as pvz. dairiausi meno internete,nes buvau sugalvojusi ikurtuviu proga draugam kazkoki meno gabaliuka i namus inesti.. radau menininko V.Mackeviciaus dekoruotu leksciu http://mackevicius.b...t/447599/s.html ir parasiau uzklausa kur tai daroma..atsake- jurates keramika.pylimo g. (salia jurates akmeneliu) penktadieni uzsukau,pasidekoravau smile.gif keramikos..dabar laukiam ,kada iskeps,tai daroma mazdaug savaites begyje..
Atsakyti

o kiek kainuoja toks dalykas? siaip idomiai skamba.. o paveiksleli galima paciam issirinkti ar ka idomaus pasiulo? blush2.gif
Atsakyti
Na, as taip pat greitu laiku riuosiuosi i ikurtuves ir galvoju dovanoti ivairiu buitiniu priemoniu rinkini :visokiu feiriu, kempineliu, saukstu, tualetinio popieriaus ir t.t. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Manau, visuomet tinkama dovana naujakuriams- vazonine gele (simboliskai galetu buti pinigu medis). O siaip draugams dovanojom garu puoda. Manau tinka viskas, ko prireiks buityje.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2008 11 16, 12:33)
Pati nesenai dariau ikurtuves.Nors is anksto prasiau nieko nedovanot(nebent dovanu cekius)vistiek gavau daug nereikalingu daiktu.O po to nei ismest,kad neisizeistu,nei kur priderint...


pritariu, kad geriausia dovana yra pinigu cekis, nes paskui tikra beda su padovanotais daiktais blink.gif
Atsakyti
tai reikia praktiskus daigtus dovanot.
manau ir zvake sbei nuotrauku remeliai neipareigojantus spalva - puiku dovana.
Atsakyti