Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti įkurtuvių proga?

jei naujakuriai gyvana name su sklypeliu-tai sauni dovana-dekoratyvinis augalas...mes dovanojom magnolija- draugai labai dziaugiasi nuostabiais ziedais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2007 06 14, 01:51)
manau puiki dovana ikurtuvems koks paveikslelis...naujiems namams tikrai daznai truksta jaukumo ir silumos... wub.gif

Tik ne paveikslą !!!! čia mano nuomonė, nebent labai labai labai gerai pažįsti tuos žmones ir puikiai žinai jų skonį, nes žinau labai daug istorijų, kai gaunamas dovanų šedevras visiškai netinkantis šeimininkams, bet iš pagarbos jis kabinamas ir ... nervina visą laiką blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Malonių smulkmenėlių, interjero detalių salonuose ALANDEKO neseniai su vyru užmatėm įdomų dalykėlį – kvapus namams. Ten tokie įvairios talpos ir įvairių kvapų išvaizdūs buteliukai su korėtais mediniais pagaliukais. Sumerki juos į buteliuką ir patalpoj pasklinda malonus kvapas (jo intensyvumą galima reguliuoti keičiant ar apverčiant tuos pagaliukus). Kaina apie 70 litų, kvapas laikosi neva 6 mėn.
Tuomet su vyru dar pamanem, kad šauni įkurtuvių idėja galetų būti. Gal kas nors jau ir išbandėt tokį namų kvėpinimo būdą? Juk patys sau dažnai neleidžiam tokių 'niekučių'...

Irgi visokių grožių namams salonuose C&D STYLE ir IMDECO neseniai viena mergina ieškojo originalios dovanos įkurtuvėms ir rinkosi tarp stilingo dubens ir indelio alyvuogėms. Pastarasis (mes, paklausti jos patarimo, už jį ir 'balsavom ax.gif ) tikrai įdomus pasirodė, su tokioms baltom keraminėm stilizuotom alyvuogėm (jomis, kaip suprantu, tas alyvuoges reikia 'gaudyt'). Kodėl gi prie tokio induko nepridėjus dar alyvuogių ir įteikiant nepasakius: 'Kad niekuomet netrūktų progų ir laiko su draugais pasėdėti prie martinio (ar kt. gėrimo, prie kurio tinka alyvuogės blush2.gif ) taurės.' Mes panašią potekstę išgeneravom neseniai vieniems naujakuriams dovanodami labai įdomias taures martiniui (su išlenktom kojelėm) (jie mėgsta šį gėrimą, o taurių dar neturėjo).

Manau, svarbu atsižvelgti į individualius naujakurių poreikius ir pomėgius. Tuomet beveik visuomet gali būti tikras, kad su dovana pataikysi. Tikrai daug gerų idėjų galima 'prisišaudyt' mano minėtuose salonuose. Ir už labai įvairią kainą g.gif

Dar pagalvojau, kad galbūt naujakuriams praverstų ir kokio nors leidinio apie namus, interjerą ir pan. prenumerata?
Sėkmės renkantiems dovanytes įkurtuvėms!
Atsakyti
priklauso ar gerai pazysti naujakurius, na mazdaug juk zinai ka jie megsta ko ne. koks ju stilius. kokia idomia statulele ar dar ka panasaus - vaza kokia. vazonely su gelyte., medely nes sakyciau lyg tais turi sklypa, manau irgi pritariu nebloga dovana knyga apie interjera.
Atsakyti
Na man labai patiko ta proga padovanota ragana,kad apsaugotų namus nuo pikto.
Atsakyti
mana atrodo, kad ikurtuvems pledas koks grazaus rasto labai tinka 4u.gif
Atsakyti
nepamenu,ar jau rasiau sitoje temoje ar ne, bet as tai dovanojau zurnalo ,,mano namai' prenumerata ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2007 07 31, 15:17)
Na man labai patiko ta proga padovanota ragana,kad apsaugotų namus nuo pikto.

thumbup.gif drinks_cheers.gif No as Ragana gavou per kaledas thumbup.gif No jai dar viena man padavonotum butu wub.gif Mes greit kraustisem i nouja busta,tai gymenes klause ko mum reike lotuliukas.gif O reike visko blink.gif net kedziu ne turem blush2.gif Tai ka padavonos manou pravers.
Atsakyti
mums davanojo Jysk parduotuves ceki,o ten jau radom visko ko reik namam
Atsakyti
Šį savaitgalį šventėm draugės įkurtuves, tai aš pasiklausiau ko ji nori ir paprašė vyno taurių. Kadangi visi svečiai dėjomės prie dovanos, tai padovanojom taures raudonam, baltam vynui ir šampanui - liko labai patenkinta, nes gavo tai, ko norėjo mirksiukas.gif







Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 10 11, 14:53)
Šį savaitgalį šventėm draugės įkurtuves, tai aš pasiklausiau ko ji nori ir paprašė vyno taurių. Kadangi visi svečiai dėjomės prie dovanos, tai padovanojom taures raudonam, baltam vynui ir šampanui - liko labai patenkinta, nes gavo tai, ko norėjo  mirksiukas.gif


Sutinku, kad pageidaujama dovana džiugina, bet ne visi juk drįsta pasakyti ko nori ax.gif
Neseniai lankėmes pas vienus naujakurius draugus ir dovanų sugalvojom nuvežti orchidėją, ir ką jūs manot, kai nuvažiavom, pamačiau, kad jau penkios tokios ant palangės puikuojasi...
Šiaip tai tokiais atvejais, manau, geriausia dovana (jei nežinai ko norėtų) dovanų čekis. g.gif
Atsakyti
SVEIKUTES. O mano drauge eidama pas sese i svecius, i namo ikurtuves 4u.gif , nunese keptuve. papuose ja salotu lapais, prikepe kulseliu, graziai sudeliojo, papuose zalumynais, tai atrode super. tongue.gif thumbup.gif Visa ta keptuve ir dejo ant sveciu stalo. Visiems labai patiko si ideja. lotuliukas.gif
Atsakyti