Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti įkurtuvių proga?

Mes mąstėm ir sumąstėm, kad gal naudinga būtų tokia dovana: kadangi esam gana "žalios" smile.gif šeimynėlės, daug kas reikalinga. Tad sugalvojom 2 arba 3 poros "susimesim" ir dovanosim gerų stalo įrankių rinkinį. Turėtų būti ir naudinga, ir smagu toki dalyką turėt, m?
Laukiam daugiau patarimų... 4u.gif
Atsakyti
Per savo įkurtuves gavau: nuotada dar draugo - dulkių siurblį (kilimo neturiu smile.gif ), nuo mamos - šeimos sidabrinius įrankius blush2.gif nuo sesių - lėkščių servizą smile.gif nuo draugės - manikiūro paslaugas (nuo buto šveitimo buvau visai nagus susivariusi) smile.gif

kažkur skaičiau, kad dovanojo su įkurtuvėmis rinkinį visokiausių valymo priemonių - ūkyje tikrai pravers thumbup.gif
Atsakyti
Senukų arba Max čekis geriausiai ką norės tą nusipirks
Atsakyti
su cekiu ne visada gali issisukti g.gif
juk jeigu eini tik dviese(vienas), ir negali islaidauti, tai juk nepaimsi ceki uz kokia 30 lt. ar pan. ax.gif
Atsakyti
ir prie čekio bambuką, kažkur teko girdėti, kad įkurtuvėms labai gerai, neša sėkmę ar panašiai, o dar manau gera knyga apie buitį ar valgio ruošimą tikrai nepakenks smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Kaip tik ryt einu į įkurtuves (pakvietė vakar doh.gif ) ir turėjau tokią mano manymu neblogą įdėją, tik nepasisekė, nes ta firma šį savaitgalį dalyvauja parodoje ir nepriima užsakymų verysad.gif
Čia graviruoja ant įvairių medžiagų, tai norėjau išgraviruoti ant graikinių riešutų palinkėjimų tinkamų naujiems namams, tokių, kaip pvz: darnos, jaukumo, šilumos, juoko, gausos ir tt, ir galvojau, nupirksiu stilingą vazelę tiems riešutukams ir padovanosiu, o dabar likau be minčių, ką dar galėčiau nebrangaus bet originalaus ir mielo padovanoti verysad.gif O laiko jau visai neturiu unsure.gif
Atsakyti
o mes su vyru įkurtuvių proga nuo vienų draugų gavome "rinkinį", kurime buvo:

1. MILŽINIŠKAS Svogūnas;
2. KILOGRAMAS druskos;
3. kempinėles indams plauti;
4. LITRAS "Fairy";
5. segtukai skalbiniams;
6. Ūkiškas muilas;
7. tarka;
8. plastmasinis kiaurasamtis;
9. dekoratyvinis molinis ąsotis;
10. jau nebeprisimenu smile.gif

galiu pasakyti - geresnės dovanos įkurtuvėms nesu gavusi. VISKO prireikė ir VISKĄ sunaudojome. VISKAS buvo laiku ir vietoje.

o dėl vazoninių gėlių... g.gif aš, pvz, turiu katę, todėl gyvų gėlių mano namuose - nė kvapo. todėl net neprašau, kad kas dovanotų.

žvakės irgi gerai, bet kai jų pridovanoja tokią gausybę, kad jau lentynų neužtenka joms pastatyti - irgi ne kas. be to (bet tai mano asmeninė nuomonė), jeigu dovanoti žvakę - tai LABAI DIDELĘ, o ne tokią, kur delne suspaudi ir jos nebesimato. o didelis daiktas ir kainuoja daug...
Atsakyti
Manau,kad įkurtuvėms tinka absoliučiai viskas,kas tinka buityje ax.gif cool.gif ,kad ir prieskonių rinkinys... cool.gif
Atsakyti
liuks idėja su graikiniais riešutais thumbup.gif gali pabandyti ant riešutų su plonu juodu markeriu tuos pačius žodžius užrašyti mirksiukas.gif pas mus kai buvo įkurtuvės, tai nuo draugų poros gavom rinkinėlį: tualetinio popieriaus poką, oro gaiviklio, šveistukų, valiklio, dar kažką, bet nepamenu ką, tai man visai ant prikolo patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Valedy @ 2007 03 19, 14:40)
Manau,kad įkurtuvėms tinka absoliučiai viskas,kas tinka buityje  ax.gif  cool.gif ,kad ir prieskonių rinkinys...  cool.gif

Visiškai sutinku. Gali nupirkt medinių šaukštų, dubenėlių ar pan. Tereikia nueiti į prekybos centro skyrių, kur buitinės prekės ir pasirinkimas didelis.
Atsakyti
QUOTE(MIGA @ 2004 06 29, 12:29)
Patarkite, ką padovanoti važiuojant pas draugus į jų naują butą.
Praeitą savaitgalį jie susituokė, taigi jauna šeima, jiems visko reikia... Bet, manau, kad gal galima padovanoti kažką simboliško.
Prašau padėti, nes šiandien pakvietė į svečius, o tuščiomis važiuoti negražu...

puiki dovana butu dovanucekis pvz. senuku, indu salono, baldu salono, o jei manai kad tau cekius dovanoti per brangu tai bet koks namu apyvokos daiktas, vazonines geles, sattuleles, svakides ir pan. thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi tik vakar sulaukem kvietimo. Tai dabar suku galva, ka iki darbo pabaigos sumastyt g.gif Norisi kazko ir originalaus, ir reikalingo. Dovanu cekis, aisku, gerai, tik va norisi, kad tavo dovana atsimintu. Ideja su graikiniais riesutukais super thumbup.gif
Kazkada draugams esam nese pilna dovanu maiseli visokiu mielu smulkmeneliu su prisegtais komentarais, kam tas daiktas skirtas ir kaip ji naudoti. Aisku, neiskentusi kiekviena daikteli pakomentavau garsiai blush-anim-cl.gif Naujakuriams patiko. Maiselyje buvo: receptu knygute seimininkutei, zurnalas apie namus, puodeliai kavai ir arbatai, kad turetu is ko svecius kava ar arbata pavaisinti (tai iki siolei is tu puodeliu gaunam arbateles ar kavutes, kai pas juos i svecius uzsukam ax.gif ), zvake, kad jaukuma namuos puoseletu ir kt. maloniu smulkmeneliu.
O patys, nors kraustemes i nuomojama butuka, pries kelerius metus esam gave tauriu vynui (labai praverte, nes neturejom), pinigu medi, bambuka (as irgi esu girdejusi, kad juos tinka dovanoti ikurtuvems, kad tai sekmes ir laimes linkintis simbolis; matytumet, kokius lapus jis isleido, atrodo neitiketinai happy.gif ), visokiu mazyciu mielu daikciuku (magnetuka saldytuvui, ranksluostuku, pasluosteliu, serveteliu ir t.t.). Tai tokia mano patirtis...
Atsakyti