Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti įkurtuvių proga?

jeigu keliasi i nama-labai tiks vazonines dideles geles. bigsmile.gif tai yra nepigu,o siaip tai manau, kad tinka ikurtuvems viskas.jei yra zidinys-irankiai zidiniui,zvakes,vazos. 4u.gif
Atsakyti
As jau atsvenciau antras ikurtuves, tai galiu papasakoti ka gavau dovanu. Mano draugai pasirode ne is kelmo spirti ir prigalvojo prikolu. Vietoje geliu gavome kanalizacijai pompa, ji buvo apklijuota dirbtinemis gelytemis, dekoruota juostele. Zodziu is pradziu net nesupratau kad tai pompa biggrin.gif. Sakyciau pigu ir labai originalu ir labai i tema. Dabar ta pompa laikysiu tualete kaip dekoracija thumbup.gif
O per pirmas ikurtuves pries kelis metus, draugai dar buvo studentai, irgi ne baisiai turtingi tai paeme didele deze, nuejo i Maxima ir pripirko visokiu smukmenu: kempineliu, virves gala, segtuku drabuziams, sluotele dulkems, kojom valyti kilimeli, lempute, degtuku ir t.t Labai praverte, gana originalu ir nebrangu
Atsakyti
Gal jau kas nors rašė g.gif , bet šiaip, būtent taip mano viena draugė padarė, kai atvažiavo pirmąsyk pas mus į naują butą, atvežė duonytės, su tokia kalba, kad niekada šiuose namuose netrūktų duonos rolleyes.gif , vots man tai buvo įsimintiniausia dovana wub.gif - paprasta ir labai gražu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Eisiu ir aš pas draugę. Kažkaip nepatinka man klausti ko reikia, ne bent prieš gimtadienius.
Nupirksiu kuponą į "Dorado" parduotuvę.
Kaip gerai, kad yra dovanų kuponai. Tik juos dabar ir perku visokioms progoms.
Atsakyti
kazkaip noretusi zinoti daugiau tradiciju, turbut yra kazkokios tradicijos ikurtuvem??? gal kas zinot???
Atsakyti
Duonytes tradicija patiko thumbup.gif
Atsakyti
Prieš einant į įkurtuves, galima pasiteirauti gal ko reikia į tuos namus. O šeip, manau gera mintis čekis. Man patiko pasiūlymas "Dorado" dovanų čekis.
Atsakyti
Ms kaip tik eisim i ikurtuves Kaledu antra diena.Tai reiktu kazka sugalvoti universalia dovanele, kad tiktu ir ikurtuvems ir Kaledoms.Gal turit kas kokiu minciu g.gif
Atsakyti
mes draugams dovanojom viskio buteli su ant originalios etiketes atspausdintu palinkejimu ir isikraustymo data. Jiems labai patiko, buvo originali ir tik jiems sukurta dovana.
Atsakyti
thumbup.gif l.originalu toks butelis. Manau dar miela dovana stovas vyno buteliam laikyti. Man asmeniskai graziau medinis. Yra "Senukuose" Megoj.
Atsakyti
Jeigu nepasako ką dovanoti įkurtuvių proga, tada dovanoju didelę gėlę vazone, nes manau, kad visuomet jai atsiras naujam name vietos.
Atsakyti
pas mus taip pat tokia pat problema doh.gif
bet galvojam dovanoti ragana, kuri yra kabinama busto pirmame matomame kampe, kad atbaidytu visus negerumus ir saugotu namus. Taip pat esu girdejus, kad del to paties tikslo dovanoja sluota.
Paskutini karta, kai ejome i ikurtuves, dovanojome vadinama pinigu gele (tikro pavadinimo deja nepamenu blush2.gif ), kad nestu namams pinigeliu ax.gif
Tai tiek tezinau! 4u.gif
Labai idomu, ka kitos zino ir nesa tokia proga!
Atsakyti