Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti įkurtuvių proga?

QUOTE(Ramunita @ 2006 03 04, 23:50)
as irgi neseniai ejau i ikurtuves smile.gif tai priremiau drauge prie sienos ir isklausiau ko jai reikia. argumentuodama tuo,kad vistiek nesiu kazka, tai nenoriu,kad mano padovanotas daiktas butu sh...smile.gif

Na mes kai ejom i ikurtuves... tai dovana buvo tokia "bajeriska"... Nupirkom siuksliu deze, pridejom visokiu butiniausiu buiciai daiktu... fairy, kempineliu, pirstines... ko tik neprimastem... na ten tos ir ikurtuves nebuvo jau labai rimtas dalykas... ne pirmas bustas....
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2006 02 21, 15:18)
Draugai įsikėlė į naują namą, bus įkurtuvės. Nesugalvoju, ką padovanoti tokia proga. Gal turit kokių idėjų? Ypač tos, kurios pačios šventėt neseniai įkurtuves : ką gavot dovanų, kuo džiaugėtės ir kas buvo visai nenaudinga ir nemiela?


Mes gavom nemažai vazoninių dielių gėlių, didelį medinį dramblį(mes juos kolekciuonuojame biggrin.gif ) čekį indų parduotuvėje g.gif daugiau nelabai atsimenu.Buvome patenkinti dovanomis bigsmile.gif
Atsakyti
Mes už kokių metelių irgi ruošiamės į namą ir kartais pagalvoju kaip norėčiau jį apstatyt, tai va norėčiau vazoninių gėlių ir mažų ir didelių - visokių, kokios didelės gražios vazos, indų, dar kokio gražaus paveikslo ar paveiksliukų, nu tai manau čia labiausiai tiktų koks čekutis tokių prekių parduotuvėj blush2.gif Nes ir pati nerizikuočiau pirkti žmogui pvz kad ir kokio paveikslo ar vazos ir pati nenorėčiau, kad žmogus pirktų pagal savo skonį.
Atsakyti
Atsakymas iš kitos pusės: ką gavom ir kuo labiausiai džiaugėmės, įsikėlę į naują butą.
Didžioji dalis dovanų buvo graži ir nedidelė (!) vazoninė gėlė plius vokelis. Bendradarbiai į tą vokelį grynų atseikėjo, kiti nors ir nedidelius dovanų čekius pridėjo. Apie tuos čekius įvairių nuomonių yra, bet mano manymu, mergaitės, dovanos nauda ir originalumas yra du skirtingi dalykai. Tai tas originalumas arba labai pavyksta, arba į sandėliuką keliauja. O čekis visada praverčia, ypač naujakuriams. O iš kokios parduotuvės? Na, aš nežinau, bet mano mama sako (o ji protinga moteriškė, į ką gi aš tokia šauni atsigimiau rolleyes.gif ), kad "Senukuose" naujakuriai visada ką nors ras.
Atsakyti
mes vienakart draugams ikurtuviu proga dovanojom du didziulius maisus ivairaus tualetinio popieriaus lotuliukas.gif spalvoto, kvepiancio, ivairiausiu rusiu, kokias tik radome hihihi.gif sake praktiskiausia dovana, kokia tik buvo gave hihihi.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip tik neseniai tėvams įkurtuvėms padovanojo paveikslą. Jiems labai patiko. Aišku prieš dovanojant geriau sužinoti koks stilius patinka. O draugams įkurtuvėms padovanojau tokį padėkliuką į kurį dedasi šeši dubenėliai, atrodo, kad apsidžaugė.
Atsakyti
į naujus namus dovanoju druskinę
į perpirktus labradoro akmenį
Atsakyti
LIUX įkurtuvių progą toks dalykiukas. thumbup.gif { bent man,nes visi nustebe buna}
Duonos kepalas,vyno butelis,ir piniginu moneta pvz.5Lt.

Ir pasakymai

Duona,kad niekad duonos šituose namuose netruktu. biggrin.gif
Vynas,kad būtų svečius kuom pavaišinti thumbup.gif
Pinigelis,kad jūsų pinigines visad pilnos būtų mirksiukas.gif

Man asmeniškai tai labai patinga ypač kaip eini i tokias ikurtuves,kuriems netruksta, visko turi.

Atsakyti
as manau kad koki buitini daikta, nes daznai tokiu truksta, arba galima tiesiog paklausti ko zmonems reikia, arba pinigu smile.gif
Atsakyti
Suri ir kaktusa,dabar galima nestis ir pinigu medi
Atsakyti
Prieš kelis metus kai kėlėmės į naują bustą tai gavom daug vazoninių gėlių ir čekių . Aš savo draugams įkurtuvėms nešiau du kavos puodelius .
Atsakyti
nuo įvairių indų iki taburetės mirksiukas.gif kažkada dovasnojom šluotą, kitą kartą teko magui staliuką dovanot - žodžiu, pasirinkimas platus mirksiukas.gif
Atsakyti