Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti įkurtuvių proga?

Ruošiamės eiti pas draugus į naująjį jų butą įkurtuvių švęsti. Galbūt turite idėjų ką būtų galima padovanoti, o gal pačios šia proga esate gavę ką nors gražaus ir praktiško namams?
Būčiau dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Pati neseniai turėjau įkurtuves - bet aš buvau pateikus sąrašą ko norėčiau.... (mažų taurelių taip ir negavau....) drinks_cheers.gif
Geras daiktas - krepšys visokių šveitimo-gramdymo priemuonių, vazoninė gėlė, įdomesnis kilimėlis prie durų... viena iš mano prašytų juokingiausių dovanų - užuolaidos į vonią 4u.gif gavau su žuvytėm.... thumbup.gif
Atsakyti
Daug kas priklauso nuo to, ar butas jau įrengtas, ar dar ne ax.gif Jei ne- labai tinka čekis kokioje apdailos medžiagų parduotuvėje, užuolaidų salone ar pan. Jei žinai ką draugai mėgsta ar jie nurodo konkrečiai- gali pirkti užuolaidas, veidrodį, paveikslą, šiaip kokias interjero detales...
Kai mes ėjom sveikinti draugų su įkurtuvėmis, dovanojom pintą dėžę skalbiniams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 12 22, 18:24)
Daug kas priklauso nuo to, ar butas jau įrengtas, ar dar ne  ax.gif  Jei ne- labai tinka čekis kokioje apdailos medžiagų parduotuvėje, užuolaidų salone ar pan. Jei žinai ką draugai mėgsta ar jie nurodo konkrečiai- gali pirkti užuolaidas, veidrodį, paveikslą, šiaip kokias interjero detales...
Kai mes ėjom sveikinti draugų su įkurtuvėmis, dovanojom pintą dėžę skalbiniams  4u.gif

Butą beveik įsirengę trūksta tik kelių baldų kiek žinau ax.gif užuolaidų nepirkčiau, nes nepataikysiu tikrai tongue.gif o dėžė skalbiniams nebloga mintis smile.gif
Atsakyti
Mes ikurtuviu proga gavome ivairiu niekuciu, bet originaliausia dovana buvo prieskonu rinkinys pintame krepselyje thumbup.gif
Atsakyti
tik nedovanokit vazoniniu geliu, jei nesant daugiau nei simtu procentu isitikine, kad seimininkei jos patinka.

nu negaliu - mes irgi turim nauja buta, tai kai kas nori ateit jau reik sakyt, kad nenestu vazonu. man asmeniskai vazonai nepatinka, nenoriu jais rupintis.

o siaip is mielu dovaneliu tai pamineciau cekius - nes daiktai, akd ir kokie jie butu mieli turi tikt ir patikt,pvz ta pati skalbiniu deze - o jei seimininkai svajoja apie plastmasine, o gal aukstis tos medines netiks?
Atsakyti
Draugai įsikėlė į naują namą, bus įkurtuvės. Nesugalvoju, ką padovanoti tokia proga. Gal turit kokių idėjų? Ypač tos, kurios pačios šventėt neseniai įkurtuves : ką gavot dovanų, kuo džiaugėtės ir kas buvo visai nenaudinga ir nemiela?
Atsakyti
Geriausia dovanoti piniginį čekį arba bent paklausti ko būtent reikia, nes patys esam gavę brangių,bet namo interjerui netinkančių daiktų.
Atsakyti
Labai ačiū 4u.gif Šita mintis man irgi pirmiausia atėjo į galvą. Nors, atrodo, žmones ir gerai pažįstu, žinau jų skonį, bet naujam interjere priderinti ką nors yra labai atsakinga ir rizikinga.
Kažin tik, kokios parduotuvės geriausia būtų? Specializuotomis interjero detalių nelabai domėjausi iki šiol - nebuvo aktualu. Gal kokios meno galerijos?
Atsakyti
As ikurtuvem gavau kiaule - taupykle, pleda ir taures sampanui. Man tai viskas tiko, nes tos musu ikurtuves tokios nepilnos, dauk ko neturim dar smile.gif del tauriu tai bijojau kad tik kokiu baisiu neatnestu, bet tokios paprastos ir mielos pakliuvo.
O nenoreciau tai visokiu statuleliu, vazu (nebent man patiktu) ir pan ko neitu pritaikyti mano intrejerui smile.gif
Atsakyti
Vis dėlto, kai pagalvoji, geras dalykas yra ta amerikonų mada pasakyti svečiams, ko jiems reikia ir kurioje parduotuvėje tai galima nupirkti. Juk tas pačias taures kitas gali tokias nupirkti, kad neturėsi kur dėti. Nekalbu jau apie rožėtus-katinėtus pledus biggrin.gif
O taupyklė - labai simboliška ir graži smulkmena thumbup.gif Kaip ir pasaga.
Atsakyti
as irgi neseniai ejau i ikurtuves smile.gif tai priremiau drauge prie sienos ir isklausiau ko jai reikia. argumentuodama tuo,kad vistiek nesiu kazka, tai nenoriu,kad mano padovanotas daiktas butu sh...smile.gif
Atsakyti