Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti įkurtuvių proga?

Padovanokit rėmelį nuotraukoms, dabar visokių yra labai gražių, arba žvakidę. man daug žvakidžių pridovanojo, bet visose žvakės dage, gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 30, 07:55)
tai visgi ką išrinkai rolleyes.gif g.gif

Tai va, kadangi labai neturėjom laiko, tai nuvažiavom į Maximą ir pradėjom ieškoti... Man patiko mintis apie originalią taupyklę, bet ten buvo tik mažytės, o norėjosi kažko įspūdingesnio. Taip pat patiko pasiūlymas dėl prieskonių rinkinio. Vienu žodžiu vaikštant po parduotuvę ir matant prekes, kilo ir dar visokiausių minčių. Kadangi mes norėjom nupirkti kokį nelabai brangų simbolinį niekutį, tai nupirkom keramikinę druskinę su pipirine. Ji tokia spalvinga ir iš tiesų labai papuošė naujakurių virtuvę. Įteikiant pasakėm keletą žodžių "kad jūsų namuose visada būtų darna ir skalsa bei pipirai su druska, kad jie suteiktų jūsų gyvenimui prieskonį" ir t.t. ir pan.
Manau, liko patenkinti... thumbup.gif
Atsakyti
Žinot kažkur girdėjau, kad negalima dovanoti žvakidžių ar žvakių. Tipo nelaimę į namus atneši. Nors aš tikrai nemažai esu gavusi ir iki sužinojimo pati esu dovanojusi.
Siūlau padovanoti taupyklę. Naujas būstas, tai tegul taupo naujam vaikui.
Atsakyti
1.vazonine gele
2.gero vyno butelis su laikikliu vynui
Atsakyti
Pries pora menesiu buvo mano drauges ikurtuves ir as
galvojau kogi cia reikia.. bet nusprendziau paklausti pacios
drauges, aisku is pradziu lauzes, tipo ai nieko nereikia, bet
kai prigasdinau kad galbut atnesiu visai tau nereikalinga daikta
-tada pasake- kilimeliu i vonia. Manau geriau paklausti, nei
"nepataikyti su dovana"
Atsakyti
Gerai kad patiko vonios kilimelis,as tai tokia isranki,kad didesni daiktai be mano valios niekam neleidziami pirkti.

As tai pirkciau koki dideli ranksluosti(visada pravercia),virtuvei rakandu:samti ir t.t.arba graziu dalykeliu kaip tortine,saldainiams vazyte ir t.t
Na zodziu visko ko seimininkems reikia.
Atsakyti
dovanu cekis i "Dorado" clap.gif gavom dovanu vestuviu proga, taip dziaugemes thumbup.gif patys issirinkom pagal savo skoni, tuo labiau, kad namu aksesuarams pinigu vis pagailim rolleyes.gif
Atsakyti
As manau, kad geriausia paklausti ko reikia, o jeigu atsakymas butu, kad nieko, gera ideja padovanoti dovanu ceki parduotuveje, kur galima butu nusipirkti ka nors namams.
O kas liecia geles, as per ikurtuves gavau vazonine didelia gele ir man po siai dienai nemalonu, kad ji greitai prarado savo isvaizda, o galiausiai reikejo ismesti, kazkaip nemalonu pries tuos kurie dovanojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PAris: 07 gruodžio 2004 - 07:29
Kadangi si savaitgali mes patys sventem savo ikurtuves, tai papasakosiu, ka gavome dovanu (visos dovanos nuostabios ir buvo labai reikalingos, kai kurios is anksto suderintos): taures ir taureles (is karto ispakavom ir is ju paragavom biggrin.gif ), Dorado dovanu cekis, ranksluosciu rinkinys, didele lekste (tikriausiai taps vaisine).

Jei nieko konkretaus nesugalvojat, siulau dovanoti ceki- patikekit, naujakuriams tikrai daug ko reikia ir jie tikrai suras, kur tuos pinigelius isleisti wink.gif
Atsakyti
Pries savaite buvom draugu ikurtuvese. Padovanojom "SENUKU" ceki, ir praktiska, ir galvos sukt nereikia, ir ten visko pilna issirinks ka patys nores thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Siulyciau dovanoti cekius- dovanas, nes mes ikurtuviu proga gavom daug nesamoniu- pvz zvakide katinas tox visai nesimpatiskas, be to as katinu tiesiog negaliu pakesti beee.gif + visokiu aksesuaru virtuvei, kurie visai nederejo prie musu pradeto kurti stiliaus, na pvz geltonu aukseliu puosti irankai visai nederejo prie musu sidabriniu.. suprantu, kad ne is blogos valios, bet na kai nepatinka tai ir netinka dovana schmoll.gif
Atsakyti
cekis i kokia buitines tech parduotuve ar sviestuvu, manau patiktu ir tiktu smile.gif
Atsakyti