Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti įkurtuvių proga?

Jei bustas jau ikutas ir zinomi spalvu deriniai, galima dovanote nuotrauku remeli, arbatine, ko zmogus pats greiciausiai nenusipirktu. Man patinka dovanoti i nterjero akcentus rolleyes.gif
Atsakyti
padovanokite koki buities daikta ;D
Atsakyti
QUOTE(Daiva1980 @ 2009 04 04, 15:14)
padovanokite koki buities daikta ;D



Galima padovanoti grazia gelyte vazone ir pavadinti laimes medeliu smile.gif
Atsakyti
Jeigu yra zidinys, labai praverstu jam skirtas rinkinys
Bent as tikrai noreciau gaut clap.gif
Atsakyti
man taip pat patinka dovanoti interjero smulkmenele bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MIGA @ 2004 06 29, 11:29)
Patarkite, ką padovanoti važiuojant pas draugus į jų naują butą.
Praeitą savaitgalį jie susituokė, taigi jauna šeima, jiems visko reikia... Bet, manau, kad gal galima padovanoti kažką simboliško.
Prašau padėti, nes šiandien pakvietė į svečius, o tuščiomis važiuoti negražu...

tik jau nedovanokit jokiu zvakidziu varpeliu ar pan doh.gif .jie nebutinai atitiks seimininku skoni ir paskui lentynose tik dulkes renka.ikurtuviu dovana turetu but buitiska.manau visada gera dovana yra taures:sampano,viskio ar pan biggrin.gif .is idomesniu dovanu galetu but fondiu puodas wub.gif .jeigu reikia kazko nebrangaus Jysk parduotuveje yra rinkiniu rytietiskam maistui,idomiu arbatinuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2009 04 20, 01:43)
tik jau nedovanokit jokiu zvakidziu varpeliu ar pan doh.gif .jie nebutinai atitiks seimininku skoni ir paskui lentynose tik dulkes renka.ikurtuviu dovana turetu but buitiska.manau visada gera dovana yra taures:sampano,viskio ar pan biggrin.gif .is idomesniu dovanu galetu but fondiu puodas wub.gif .jeigu reikia kazko nebrangaus Jysk parduotuveje yra rinkiniu rytietiskam maistui,idomiu arbatinuku biggrin.gif


aš kuo toliau tuo labiau linkstu prie nuomonės, kad dėl dovanų reikia tartis su įkurtuvininkais, nebent kada paslapčiom prasitarė, kad kažko norėtų ir tai ketinate dovanoti.
pati ne už ilgio švęsiu įkurtuves, bet daugumą rakandų perkuosi pati, nes nelabai pasitikiu kitų skoniu rolleyes.gif
draugų paprašiau padovanoti malūnėlį druskai, o kiti galės mesti pinigėlius į "lovai ir lovytei" pagamintą specialią dėžę, visaip apklijuotą ir išpuoštą ax.gif

su netinkančiom dovanom dabar jau nesiceremoninu ir nekankinu savęs jas įtaisydama lentynoje dulkių kaupti - metu lauk, atiduodu kam ar pan., bet pas save nelaikau schmoll.gif

varpeliai, žvakidės, suvenyrai, tai man išvis košmaras. vienintelis dalykas, ką toleruočiau, tai tos didelės storos žvakės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 20 balandžio 2009 - 07:08
Visada tiks originalios interjero detales... galima ir vazas dovanoti...
Atsakyti
ikurtuviu proga galima padovanoti pvz. apsilankyma 2-iese spa centre, manau tai tokia dovana ,kuri gali tikti bet kokiai progai...
Atsakyti
va eisiu i ikurtuves mastau apie vaza ar puodelius CND macia neblogu
Atsakyti
mano nuomone tokia proga tinkia viskas.. tiek interjero detales, tiek buityje naudojami dalykeliai, tiek knygos ta tematika smile.gif
siaip priklauso ir nuo zmogaus kuriam tai dovanosi.. ar jis supranta pokstus, ar labai jau rimtuolis rolleyes.gif
vienam linksmam draugui ikurtuviu proga dovanojom rinkiny i WC kuri patys sukomplektavom bigsmile.gif
kitiem draugam labai meniska vaza, puikiai derancia prie interjero rolleyes.gif
Atsakyti
draugai, pas kuriuose esam uzkviesti ikurtuviu sudare sarasa dovanu ko jiems eiketu. labai gerai, isrinksim is jo kazka, savo nuoziura. taip lengviau isrinkti, ir esi tikras kad nepripirksi nesamoniu
Atsakyti