Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti įkurtuvių proga?

QUOTE(DijaD @ 2008 12 09, 19:34)
o kiek kainuoja toks dalykas? siaip idomiai skamba.. o paveiksleli galima paciam issirinkti ar ka idomaus pasiulo?  blush2.gif


man ir labai idomios kainos. bet kiek zinau tik vln yra,. kns nera?
Atsakyti
Kai isikeleme i buta jokiu ikurtuviu nedare,taip pat ir i nama isikele svenciu neorganizavome.Na,bet kiekvienas atvaziaves tuscias nenori eiti.Taigi musu draugai labai originaliai mus pasveikino,gal jums kas ir tiks is sio scenarijaus:
Gavome pinta pintine,kurioje buvo maisto produktai nuo duonos ir desros iki degtines butelio ir konservu dezuciu. Visa si dovana buvo iteikta su tam tikrais pristatymais,kad tik viska teisingai parasyciau,nes senokai tai buvo:Duona-kad jusu namuose niekada jos netruktu;desra - kad gyvenimas neapsiribotu vien sausa duona, o butu ir sotesnis;konservu nepamenu g.gif degtine,kad niekada netruktu jusu namuose sveciu ir draugu;saldainiai - kad sirdyje butu saldu.Prie viso sio rinkinio gavome ir ceki is baldu parduotuves.O,kad namai butu turtingi, pilna maisiuka baltu centu isbarste po visus kambarius biggrin.gif O,ju pas mane nemazai lotuliukas.gif
Taigi,gal is sio mano parasymo,kils kam kokiu ideju mirksiukas.gif
Tikrai is patirties zinau,kad nenoreciau gauti jokiu indu plovikliu ar milteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
O as manau geriausia dovana, tai ko zmogus noretu arba reiketu, bet vis pagaili pinigeliu nusipirkti. Pavyzdziui tikrai geras nuotrauku albumas, staltiese, fondiu, netgi pledas ar uztiesalas ant lovos bigsmile.gif rasau ko pati noreciau blush2.gif
Kaip tik eisim i vestuves, tai dovanosim jaunavedziams staleli i lova, jis atsilenkia, galima ant jo skaityti ir kava gerti, dar stalciukas yra, jei prireikia kazka isideti, grazus, praktiskas, reikalingas daiktas, taciau daug kas pagaili pinigu, o gauti dovanu saunu. thumbup.gif (pati labai noriu doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(barbija @ 2009 01 27, 11:09)
O as manau geriausia dovana, tai ko zmogus noretu arba reiketu, bet vis pagaili pinigeliu nusipirkti. Pavyzdziui tikrai geras nuotrauku albumas, staltiese, fondiu, netgi pledas ar uztiesalas ant lovos  bigsmile.gif  rasau ko pati noreciau  blush2.gif
Kaip tik eisim i vestuves, tai dovanosim jaunavedziams staleli i lova, jis atsilenkia, galima ant jo skaityti ir kava gerti, dar stalciukas yra, jei prireikia kazka isideti, grazus, praktiskas, reikalingas daiktas, taciau daug kas pagaili pinigu, o gauti dovanu saunu.  thumbup.gif  (pati labai noriu  doh.gif )


mane tas staliukas labai sudomino ax.gif ir pati tokio labai noreciau, tik niekur nesu macius, gal kas pasakys, kur ju yra pirkt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joguste @ 2009 01 30, 22:10)
mane tas staliukas labai sudomino  ax.gif  ir pati tokio labai noreciau, tik niekur nesu macius, gal kas pasakys, kur ju yra pirkt?  4u.gif


Tas staliukas yra "Imdeco" parduotuvėje Jogailos g. 4 istiesų geras ir naudingas daiktas. Ir apskritai, ten daug fainu dalykėlių, pvz. dar patiko kubilėlis su riešutų gliaudykle ir visais riešutais bigsmile.gif žodžiu jei galėčiau tai daug ką iš ten išsineščiau thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Viltyte @ 2009 01 31, 14:10)
oij sitokia dovana man asmeniskai netiktu, o ir pati nedovanociau tokios...
labai sauniai draugai sugalvojo, tikrai gera ideja, tuo labiau, kad kiekviena dovanele dovanojama su tam tikru tikslu  thumbup.gif  nu tikrai likau suzaveta tokia jusu draugu dovana, reikes paciai kam nors padovanoti esant tokiai progai, aciu uz ideja  4u.gif
oho labai fainas dalykas, as pati tokio noreciau, labai idomu kiek toks kainuoja ir kur pirkot ax.gif

Kainelė 175 lt rolleyes.gif nei daug, nei mažai, bet dovana tai nuostabi thumbup.gif
Atsakyti
kazkaip sudetinga pirkti nemacius namu.
as mastau kad gal kokiu zvakiu rin kini graziu? nieko neipareigoja ir pravers:)kaip manot?
Atsakyti
pavyzdziui galite grazu vazona gelmes pamerkti, gera dovana;]]
Atsakyti
aš įkurtuvėms prašysiu tų tokių rankinių malūnėlių pipirams ir druskai, nes geri nėra pigūs ir savų pinigų vis pagailiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lindra123 @ 2009 02 13, 15:07)
kazkaip sudetinga pirkti nemacius namu.
as mastau kad gal kokiu zvakiu rin kini graziu? nieko neipareigoja ir pravers:)kaip manot?


Vat su zvakem vertetu atsargiau... nes jos itrauktos i ta "bobuciu sarasa" kuriu dovanot negalima (pvz.: peiliu, zirkliu ir t.t.) rolleyes.gif Nezinau ar dar yra zmoniu kurie tiki tokiom nesamonem, bet pati dovanociau tik labai gerai pazistamiem draugam smile.gif Beje zvakiu originaliu noreciau ir pati gauti, jas puikiai prisitaikau vonioje thumbup.gif , kaip sakant kiekvienam savo smile.gif 4u.gif
Atsakyti
dabar mano drauge rausesi ikurtuvem ji paprase santa marinos rinkiniu
Atsakyti
mes dovanojome krikstoline vaza
Atsakyti
na musu draugai ikurtuviu proga paprase kibiro, zemei dirbti irankiu ax.gif o seip jei ateina i busta ir nieko neturi tai gal cekis tai nusipirks ko reikia
Atsakyti