Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(Katu @ 2011 12 03, 04:25)
Labai grazus darbelis ir ideja nematyta  thumbup.gif

Mano Kaledines dekoracijos  ax.gif

thumbup.gif remai parinkti labai taikliai. toks putlus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 02, 18:31)
nesuprantu tik vieno: kada miegat merginos, kai sitiek pridarot darbeliu...ir kur tiek panaudoti smile.gif
man savus primityvus net blush2.gif  idet...bet parodysiu...

man labai mergaite patiko wub.gif tokis mielas ir siltas darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 12 03, 06:25)
Mano Kaledines dekoracijos  ax.gif


Labai besmegenis mielas wub.gif

Atsakyti
Galiausiai pasiuvau apsaugėles kūdikio lovelei, bet kol ji nesurinkta, tai nėra kaip nufotografuoti savo paskirties vietoje... smile.gif Dizainas DFEA, siuvinėta ant Lugana evenweave (visai nepatiko, linas daug maloniau...).

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 03, 13:10)
Galiausiai pasiuvau apsaugėles kūdikio lovelei, bet kol ji nesurinkta, tai nėra kaip nufotografuoti savo paskirties vietoje... smile.gif Dizainas DFEA, siuvinėta ant Lugana evenweave (visai nepatiko, linas daug maloniau...).


Vaje, kaip gražu, labai subtilu ir miela wub.gif . Taip papuoštoj lovelėj gražiausi sapnai sapnuosis.
Man irgi daug labiau patiko ant lino siuvinėt, nors dar tik vieną kartą ir tebandžiau, net rankose maloniau laikyt.
Atsakyti
Kiek visokių grožių vėl pridėta- taip ir kvepia Kalėdomis wub.gif
Vaikučiams skirti paveikslėliai taip pat superiniai thumbup.gif - ir mergytė, ir apsaugėlė, metrikiukas taip pat šaunus. Jokio primityvizmo 4u.gif
Atsakyti
labai siltu darbeliu lavina, ziuriu, paskutiniu metu cia uzpludus thumbup.gif . Tikrai smagu, kai i diena maziausiai keli nauji darbeliai parodomi wub.gif


Papasakokit, ar kam pavyko kazkuo isimti likusias linijas po "issiplaunancio" markerio. Kazkodel itariau, kad si karta man taip bus, nors markeris tas pats, bet darbo eigoje linijos pablanko, matyt, nuo ranku silumos ir gavosi kokia tai reakcija itariu. Turiu languota fona doh.gif savo elniams miske unsure.gif
Atsakyti
Siuvinėtų ir dekupažuotų angelų draugystė 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 03, 11:10)
Galiausiai pasiuvau apsaugėles kūdikio lovelei, bet kol ji nesurinkta, tai nėra kaip nufotografuoti savo paskirties vietoje... smile.gif Dizainas DFEA, siuvinėta ant Lugana evenweave (visai nepatiko, linas daug maloniau...).

auksinės rankos 4u.gif


QUOTE(sobieska @ 2011 12 03, 15:21)
Siuvinėtų ir dekupažuotų angelų draugystė 4u.gif

smagiai tokie siuvinėjasi
mielas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 12 03, 17:21)
Siuvinėtų ir dekupažuotų angelų draugystė 4u.gif


Nugis labai gražiai jie ten draugauja wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

labai gražūs darbai thumbup.gif wub.gif

Gal kas pasakys,kuom išimti likusias dryžias nuo to mėlyno markerio? doh.gif doh.gif

Ir mano darbas blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Besmegenis man kaip is rusisku senoviniu animaciniu filmuku wub.gif , apsaugeles...patys graziausi sapnai sapnuosis leliukui...
su tuo markeriu baigiuprasikeikt, neissiplauna nors tu ka doh.gif , nors siuvinejant lb pravercia, tikiuos , kad su laiku isblanks tos linijos verysad.gif
Atsakyti