Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(Džeinė @ 2011 12 02, 19:24)
ax.gif  Dėžutė kavai "Kavos elfas" Neocraft dizainas


Džeine, dar anų darbelių nespėjom pamiršt, o Tu jau naujų pridariusi thumbup.gif Ir dar kokių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 12 02, 13:59)
Džeinės, Sobieskos, A-Z ir kitų merginų darbeliai labai labai gražūs, šauniai ruošiamės šventėms thumbup.gif

o štai ir mano advento kalendorius, siuvinėtas ant lietuviško lino, siūlas iš tarybinių laikų, maišiukus siuvau rankomis. Švogierka nutarė kabinti po 5, nes mergaitė nedidelė biggrin.gif

šaunuole thumbup.gif maniškiui šokoladinis kaba biggrin.gif nesejau šiemet. Pamiegojo pietų miego-sako 3 valgysim lotuliukas.gif

QUOTE(Džeinė @ 2011 12 02, 18:24)
ax.gif  Dėžutė kavai "Kavos elfas" Neocraft dizainas

be žado likau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 12 02, 17:52)
Gražu žiūrėt į gražius darbus...o nuotraukos...jos taipogi savo šarmo dadeda mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tikrai taip

QUOTE(rasiux- @ 2011 12 02, 18:02)
Nu Džeine, bet tu ir prigalvoji  doh.gif  wub.gif - ir iš kur tas idėjas trauki?
maunu siuvinėt prijuostės kišenei aplikaciją.

biggrin.gif taigi iš savo galvelės, kartais pamatau daikta, arba schema, ir iškarto pamatau vizija, kaip ji turi buti, atrodyti ir kur pritaikyta rolleyes.gif

Ačiū visom už gražius žodžius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu tik vieno: kada miegat merginos, kai sitiek pridarot darbeliu...ir kur tiek panaudoti smile.gif
man savus primityvus net blush2.gif idet...bet parodysiu...

user posted image
ir
user posted image
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 02, 21:31)
nesuprantu tik vieno: kada miegat merginos, kai sitiek pridarot darbeliu...ir kur tiek panaudoti smile.gif
man savus primityvus net blush2.gif  idet...bet parodysiu...



grazi mergaiciuke,nors vienas vervaco darbas geras thumbup.gif o taip visi kiti cia pasirode su blogom spalvom atrinktom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 02, 21:45)
grazi mergaiciuke,nors vienas vervaco darbas geras  thumbup.gif o taip visi kiti cia pasirode su blogom spalvom atrinktom  ax.gif

dekui...spalvas rinkau taip pat is to sarasiuko vervaco dmc spalvu, bet deliojausi, kad deretu tarpusavyje...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 02, 19:31)
nesuprantu tik vieno: kada miegat merginos, kai sitiek pridarot darbeliu...ir kur tiek panaudoti smile.gif
man savus primityvus net blush2.gif  idet...bet parodysiu...


thumbup.gif Matosi, kad šauniai padirbėta. Spalvytės super. Darbeliai labai mieli
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 12 02, 16:24)
ax.gif  Dėžutė kavai "Kavos elfas" Neocraft dizainas

oi,man kaip kavos manjakei,tai cia kazkas wau wub.gif dar vienas OHO darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 02, 20:31)
nesuprantu tik vieno: kada miegat merginos, kai sitiek pridarot darbeliu...ir kur tiek panaudoti smile.gif
man savus primityvus net blush2.gif  idet...bet parodysiu...


Na, kur jau primityvumas?

Man ta mergaitė su šuniuku-niuuuuu toooks mielumas jaukus meilumas, kad r aš tokio norėčiau dovanų blush2.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke7 @ 2011 12 03, 01:16)
Na, kur jau primityvumas?

Man ta mergaitė su šuniuku-niuuuuu toooks mielumas jaukus meilumas, kad r aš tokio norėčiau dovanų  blush2.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif

aciu... 4u.gif
tai Auksaranke kibk i darbus ir turesi ta meiluma mirksiukas.gif ilgai siuvinejosi ta mergaiciuke man... doh.gif dukryte pasake,kad cia ji su savo šuneliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 02 gruodžio 2011 - 23:51
QUOTE(murkse @ 2011 12 02, 20:52)
Pamiegojo pietų miego-sako 3 valgysim lotuliukas.gif


lotuliukas.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 12 02, 21:31)
man savus primityvus net blush2.gif  idet...bet parodysiu...


O jau mergiotės meilumas, labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 12 02, 10:24)
ax.gif  Dėžutė kavai "Kavos elfas" Neocraft dizainas


Labai grazus darbelis ir ideja nematyta thumbup.gif

Mano Kaledines dekoracijos ax.gif
The Snowman Mini Cross Stitch Kit. Pradejau siuvinet si rinkinuka kaip atvirute, ber dukryte pareiske, kad jai labai noris sito paveiksliuko, tad rezultate teko remint ir padovanojau jai. Kadangi pradejau siuvinet ant labai mazos skiauteles, reminimui nebuvo like pakankamai vietos. Plius negavau remelio tokio dydzio, tad dejau "pasporteli". Kaip tokiai smulkmenelei, sueis smile.gif Idomumas tame, kad siuvinet reikejo viena siulo gija ant 14 AIDOS, tad rezultatas gavos toks labai labai lengvas, skaidrus.

user posted image

is arciau

Drauge pernai Kaledoms i kojine idejo si angeliuko rinkinuka, pradejau siuvinet pernai, bet sumaisiau geltonus atspalvius (jie 5 ir labai panasus), tai nutrenkiau salin. Siemet issitraukiau, sugalvojau, kad vietoj sumaisyto, idesiu aukso spalvos, realiai man gavos graziau, nei nuotraukoj. Kol kas pasistatem virs zidinio, bet gal pasikabinsim ant eglutes.

user posted image

Is arciau

Atsakyti