Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Sobieska,nerealus graikiniai riešutai!!!!
Atsakyti
Ačiū visom 4u.gif Dabar ramiai reikia užbaigti kokius 5 darbelius, kurie jau kaip ir baigti, liko jau nesiuvinėjimo dalis - tai susiūti, tai įrėmint, tai apvilkti. Stringa kažkaip...

QUOTE(jurginėlis @ 2011 12 02, 14:59)
o štai ir mano advento kalendorius, siuvinėtas ant lietuviško lino, siūlas iš tarybinių laikų, maišiukus siuvau rankomis. Švogierka nutarė kabinti po 5, nes mergaitė nedidelė biggrin.gif


maniškis pernai (3m) irgi nebalabi domėjosi tuo kalendorium, nors dėjau kasdien po dovanėlę (ne visas iš karto). O šiemet jau 4m, galva jau nuo rugsėjo kalėdom išūžta, tai nuo vakar toks džiaugsmas su tuo kalendorium 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 02 gruodžio 2011 - 13:41
QUOTE(A-Z @ 2011 12 02, 13:37)
Aš dariau advento kalendorių į darželį...


Gal ir nenorom darei, bet puikus gavosi thumbup.gif . Pavydžiu toms, kas siūti moka.

QUOTE(jurginėlis @ 2011 12 02, 14:59)
o štai ir mano advento kalendorius, siuvinėtas ant lietuviško lino, siūlas iš tarybinių laikų, maišiukus siuvau rankomis.


Ir Taviškis gražus, labai motyvas man patiko.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 12 01, 23:33)
Ruošiuos Kalėdoms smile.gif


wow blink.gif
Norėčiau sužinoti, kaip padaryta?
Matau, kad garikinio riešuto kevalas panaudotas ir siuvinėlis, o kaip pritvirtinta ir viduje kas pūpsi? Čia adatinė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 12 02, 11:37)
Siuvinėta ant lino, paveiksliukas is Tra la la. Eglutė ir dovanėlė irgi turėjo būti siuvinėta, bet jau nebuvo laiko ir jėgų, tai panaudojau audinio "aplikaciją". Eglę tai dar ir nukreivinau, na, bet nebūna gi gamtoj idealių formų, reikia šiek tiek asimetrijos  ax.gif


thumbup.gif wub.gif nuostabus kalendorius
QUOTE(jurginėlis @ 2011 12 02, 12:59)

o štai ir mano advento kalendorius, siuvinėtas ant lietuviško lino, siūlas iš tarybinių laikų, maišiukus siuvau rankomis. Švogierka nutarė kabinti po 5, nes mergaitė nedidelė biggrin.gif

ir nebloga idėja, mažiau pagundu vaikui biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Smagu, kai tiek daug užkabino mano riešutėliai...ačiū visoms už tą OHO kartu ir kiekvienai atskirai 4u.gif ...Šią idėją kažkur prieš kelis metus radau interneto platybėse, teliko ją atkartot po...kelerių metų...laiko stygis doh.gif ...juolab, kad dekupažas man groja pirmuoju smuiku. Aprašymo nebuvo, dariau savaip...
Riešutų turinį...suvalgiau essen.gif ...liekanas iškrapščiau peiliu, taip palikdama daugiau tuščios erdves. Vatos gniužulėlį apgaubiau siuvinėtu paveiksliuku, siūlais iš blogos pusės šiek tiek sutraukiau kaip, kad rėminant paveikslėlius ir patepus šiek tiek kevalo kraštus skaidriais moment klijais atsargiai betaisant kraštus gniužuliuką įspraudžiau...kaip ir tiek žinių. O paskirtis gali būti įvairi, kaip, kad kažkuri minėjo adatinę, kai kas įsivaizdavo ale žaisliukai ant eglutės...man tai bus papuošimas ant dekoruotos storos žvakės smile.gif

jurginėli...tavo kalendorius taip ir trenkė dūšion wub.gif
Atsakyti

ax.gif Dėžutė kavai "Kavos elfas" Neocraft dizainas

user posted image

user posted image

Atsakyti
dėkui už pagyras mano kalendoriui, tai didelis stimulas eiti pirmyn 4u.gif 4u.gif

dabar esu atidariusi kalėdinių atvirukų fabrikėlį tongue.gif

Džeine, trūksta žodių kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginėlis: 02 gruodžio 2011 - 17:28
Dzeine wub.gif
Atsakyti
Dzeine_nuostabu thumbup.gif

dabar bus dar skaniau kavą gerti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 12 02, 18:24)
ax.gif  Dėžutė kavai "Kavos elfas" Neocraft dizainas


Gražu žiūrėt į gražius darbus...o nuotraukos...jos taipogi savo šarmo dadeda mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu Džeine, bet tu ir prigalvoji doh.gif wub.gif - ir iš kur tas idėjas trauki?
maunu siuvinėt prijuostės kišenei aplikaciją.
Atsakyti