Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(sobieska @ 2011 12 01, 15:33)
Ruošiuos Kalėdoms smile.gif



Kokia nereali ideja! wub.gif
Atsakyti
dabar ir man jau prireike,nukreipkit arba nuorodele duokit uzrasines apvilkimui.dekui 4u.gif kazkoks popierius klijuojasi,kur jus perkate ax.gif



QUOTE(sobieska @ 2011 12 02, 00:33)
Ruošiuos Kalėdoms smile.gif


idomiai ir keistai truputi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 gruodžio 2011 - 08:59
O jau kiek groziu pridejot, kvepia tikrai Kaledomis wub.gif

Is kur jus tiek randat laiko siuvinet? unsure.gif Vis nauji ir nauji darbai, atrodo ir as sau daug laiko siuvinejimui leidziu, bet neturiu ka parodyt praktiskai unsure.gif

As aprenginejau uzrasine pagal situos Dzeines patarimus rolleyes.gif
Uzrasines aprengimas
O del popieriaus klijuojamo tai nezinau, iki siol vis pavyko ta pati vis uzklijuoti ax.gif
Atsakyti
sobieska,tikrai,kad OHO! thumbup.gif
Atsakyti
kam antrosios reikia bus schemu paieskoje smile.gif

user posted image

dar klausimuka turiu ,apie pinkeep ,kai sudaigstot i vidu adateles tai jos visam,o siaip tas pinkeep'as kam naudojamas,ar tik del grozio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 gruodžio 2011 - 10:03
oho, Sobieska - super thumbup.gif , kaip ten viskas i ta kevaliuka susitalpina ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 02, 08:59)
kazkoks popierius klijuojasi,kur jus perkate  ax.gif

Aš klijavau paprastą rašomąjį į mėlynąją, o į rudąją- tokį su vandens ženklais, nes pačios užrašinės lapeliai buvo tokie kaip sendinti. Šiaip galima spalvoto popieriaus, ar kokio kito gražaus tinkančio. To paties gražiai išlupti dar nepavyko, tad jį panaudojau tik dydžiui pasimatuoti.

Sobieska- šauni idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 12 01, 23:33)
Ruošiuos Kalėdoms smile.gif


nu Šaunuolė thumbup.gif geriau nesumastysi
Atsakyti
Visų pasiruošimai kalėdoms tokie išradingi ir kruopštūs 4u.gif
Aš dariau advento kalendorių į darželį... prisižadėjau, o kai reikėjo daryt, tai taip sveikatos nebuvo... pernai tokio stiliaus sau blush2.gif, t.y. sūnui hihihi.gif dariau, tai matyt man antrą kart panašų darbą daryti lb neįdomu... tikriausiai negalėčiau pardavimui siuvinėt 4u.gif

Siuvinėta ant lino, paveiksliukas is Tra la la. Eglutė ir dovanėlė irgi turėjo būti siuvinėta, bet jau nebuvo laiko ir jėgų, tai panaudojau audinio "aplikaciją". Eglę tai dar ir nukreivinau, na, bet nebūna gi gamtoj idealių formų, reikia šiek tiek asimetrijos ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 02 gruodžio 2011 - 11:47
QUOTE(rasiux- @ 2011 12 02, 12:56)
Aš klijavau paprastą rašomąjį į mėlynąją, o į rudąją- tokį su vandens ženklais, nes pačios užrašinės lapeliai buvo tokie kaip sendinti. Šiaip galima spalvoto popieriaus, ar kokio kito gražaus tinkančio. To paties gražiai išlupti dar nepavyko, tad jį panaudojau tik dydžiui pasimatuoti.


aisku, dekui 4u.gif

A-Z superinis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 gruodžio 2011 - 12:05
QUOTE(A-Z @ 2011 12 02, 12:37)
Visų pasiruošimai kalėdoms tokie išradingi ir kruopštūs 4u.gif
Aš dariau advento kalendorių į darželį.

superinis. 4u.gif
Atsakyti
Džeinės, Sobieskos, A-Z ir kitų merginų darbeliai labai labai gražūs, šauniai ruošiamės šventėms thumbup.gif

o štai ir mano advento kalendorius, siuvinėtas ant lietuviško lino, siūlas iš tarybinių laikų, maišiukus siuvau rankomis. Švogierka nutarė kabinti po 5, nes mergaitė nedidelė biggrin.gif

user posted image
Atsakyti