Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(Laura81r @ 2012 01 01, 15:15)
nuostabuuuuuuu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  o cia siuvineta ant tos sendintos medziagos?as ir turiu viska susipirkusi jau orchidejai  ax.gif

Manau kad sendinta. Na gal ji daugiau tokia šešėliais dažyta, gelsvai rudos spalvos. smile.gif Bet paskutiniu metu man sunku ją kur rasti pirkti, mažai kas turi.
Sobieska - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniuu3: 02 sausio 2012 - 12:37
Nu panos kokios jūs visos... hihihi.gif ...iš emocijų supratau kas dedasi galvose...o čia papraščiausiai...elnias/briedis palypėjęs aukštėliau žvalgosi kelio biggrin.gif

Ačiūūūūūūūū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
su naujaisiais - 2012 metais!!!!
user posted image
Te atneša juodasis vandens drakonas šviesias dienas, šviesias mintis, šviesią, tyrą meilę ir ašaras tik džiaugsmo

Dvi - be žodžių wub.gif
sobieska - šelmė kokia lotuliukas.gif
Visų kitų darbai liuksiški thumbup.gif
Atsakyti
Kalėdiniai žaisliukai eglutei

user posted image


user posted image



Atsakyti
Labai grazus zaisliukai Vysniuke, tikrai Kalediski wub.gif
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2012 01 02, 17:09)
Kalėdiniai žaisliukai eglutei


Nu labai labai wub.gif Ypač tas, su paukštuku. Prašom pasipasakot kaip tokie gaminami.
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2012 01 02, 15:09)
Kalėdiniai žaisliukai eglutei



wow, nuostabūs! 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs žaisliukai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sobieska, mintis - thumbup.gif o interpretacija kiekvieno asmenine thumbup.gif lotuliukas.gif

Visniuke, labai labai dailu wub.gif
Atsakyti
Dvi, isvertei is klumpiu su darbeliu wub.gif wub.gif wub.gif
Vysniuke,kaip visada ka nors originalaus ir grazaus sugalvoji wub.gif
sobieska, apie tuos briedzius vis pamastau kur juos pritaikyt.Sauni mintis thumbup.gif
Ir visos kitos sauniu darbu pazeret,geles mano viena megstamiausiu temu wub.gif ant juodos kanvos paveikslai -visada pirmoj vietoj thumbup.gif varliu trio mano planuose wub.gif

as vis darau daru,bet apipavidalint iki galo minciu truksta doh.gif cia Advento kalendorius,tik nuemiau maiselius,kai jie visi beveik nesimato senio. Nesugalvoju kaip graziai "iremint" kol kas taip
user posted image
Atsakyti
Ir man butu smalsu, kaip tokie Kalediniai zaisliukai gaminami? ir pritvirtinami.Labai labai grazu.
Atsakyti