Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Dėkui visom už pagyras smile.gif. Dabar siuvinėsiu antrą Lanarte darbą - Three orchids. Bus komplektėlis su Lanarte Two orchids smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 12 31, 18:41)
Sveikos, rodau savo naujausią darbą smile.gif


Labai gražu wub.gif , šaunuolė.
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 12 31, 15:41)
Sveikos, rodau savo naujausią darbą smile.gif


nuostabuuuuuuu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o cia siuvineta ant tos sendintos medziagos?as ir turiu viska susipirkusi jau orchidejai ax.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu jusu paklausti, o siuvinedamos kryzialiu paveiksliukus, jus kitoje puseje mezgate siuliu mazgelius, ar tiesiog uzkisate uz kitu siulu? gal yra galimybe , kur pasiziureti, kaip tai turetu atrodyti. dekui
Atsakyti
Su NAUJAIS 4u.gif

Gal reiktų uždėt raidelę "s" biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Istorike @ 2012 01 01, 16:57)
Sveikos, noriu jusu paklausti, o siuvinedamos kryzialiu paveiksliukus, jus kitoje puseje mezgate siuliu mazgelius, ar tiesiog uzkisate uz kitu siulu? gal yra galimybe , kur pasiziureti, kaip tai turetu atrodyti.  dekui

truputis cia

ir cia truputi pamokeliu
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 12 31, 16:41)
Sveikos, rodau savo naujausią darbą smile.gif

Ką čia ir bepridursi- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Sobieska- nono.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2011 12 28, 14:13)
user posted image

mano darbelis. siuvinetas senai, bet "Kaledu senis" iremino ir padejo po egle biggrin.gif

Nesupykit, kad cituoju nuotrauka, bet noriu , kad palygintumet. Mano foto skolinta. Bet Ritandros darbely spalvos tikrai sumaisytos. Sis berniukas turetu taip atrodyt ax.gif :
user posted image
O visi kiti darbeliai tiesiog suzavejo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sela:): 01 sausio 2012 - 20:13
QUOTE(Sela:) @ 2012 01 01, 22:12)
Nesupykit, kad cituoju nuotrauka, bet noriu , kad palygintumet. Mano foto skolinta. Bet Ritandros darbely spalvos tikrai sumaisytos. Sis berniukas turetu taip atrodyt ax.gif :

O visi kiti darbeliai tiesiog suzavejo wub.gif

as bent jau zinau,kad internete plaukioja si nekokybiska schema.viena forumiete jau yra siuvinejusi toki.

jai turi, gal pasidalitum schema schemu paieskoje ax.gif kad daugiau taip nebesikartotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 01 sausio 2012 - 20:58
Murkse, labai man patinka tavo albumai. Mane, kai suderinama siuvinėjimas ir siuvimas, žavi. pati bandau, bet su 1800m. Singer'iu ne kaži ką pasiūsi lotuliukas.gif
Dvi - nėra žodžių tam, ką tu darai. Nuostabu
Sobieska, akto dienai ruošiesi? hihihi.gif
Kitų darbukai irgi nuostabūs. Aš vakar pradėjau naują projektą, didelį, iš Spring serijos, medį, matysim kaip seksis. ant 14 Aidos siuvinėju, tai gana greitai einas, o dar ir spalvos tik 2. išmatavimai bus 70cm x 35cm mazdaug, tai medžiagos kirpau 100x60, tikiuosi ne per mažai? užsidėjau ant rėmo, na pirmas pora valandų šiek tiek keikiaus, nes man kairė ranka visai grybavo, niekaip nėjo man su 2 rankom dirbti. bet paskui kažkaip matyt susitaikė ranka su ta mintim, kad jei nedirbs, tai teks jai sunkiai laikyti lankelį, su metru standžios medžiagos, tai pradėjo sektis. o dar vyras išbraižė langelius su nykstančiu pieštuku...

Visoms gražių, sveikų, sėkmingų ir spalvingų atėjusių metų! Daug nuolaidų rankdarbių ir rėminimo parduotuvėse ir kad paštas nestabdytų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 01 01, 20:57)
jai turi, gal pasidalitum schema schemu paieskoje  ax.gif kad daugiau taip nebesikartotu.

As neturiu, bet sitam forume esu ne karta macius graziai issiuvineta si paveiksla. Gal kas atsilieps ir pasidalins kokybiska schemute. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sobieska lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti