Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(Dvi @ 2011 12 31, 00:23)

aukstasis pilotazas first.gif bet cia jau ne siuvinejimas kryzeliu ax.gif
Atsakyti
Dvi-labai kruopstu, bet cia kox siuvinejimas g.gif pilnas ar kazkaip kitaip vadinasi?
Murkse kaip fabrikas darbavaisi smile.gif remeliai pauksciuko tinkami labai...visi darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 31, 01:10)
aukstasis pilotazas  first.gif bet cia jau ne siuvinejimas kryzeliu  ax.gif

Ne visai. Nors siulai kryziuojasi ir kryziuku (bulgarisku) tikrai yra biggrin.gif Nu bet negi isvysit is temos? Atskiros juk nera, netureciau net kur parodyti biggrin.gif Is kitos puses, jei labai apsiribosi vien paprasciausiais kryzeliais, tada isvyt reiktu ir hardangeri, ir juodaji siuvinejima, ir sutrauktini siuvinejima. Apie Victoria Sampler, SweatheartTree, Chatelaine mandalas ir dar labai daug ka cia irgi reiktu pamirsti.

QUOTE(xiuke @ 2011 12 31, 01:45)
Dvi-labai kruopstu, bet cia kox siuvinejimas g.gif pilnas ar kazkaip kitaip vadinasi?

Cia needlepoint. O jame jau daug visokio siuvinejimo: ir kryziuku, ir bargello, ir specialiu dygsniu. Pilnasis kai siulai guldomi vienas salia kito ir daikto ribas apibrezia konturas. Mano albume yra keli seni darbai lygiuoju siuvinejimu.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 31, 00:10)
aukstasis pilotazas  first.gif bet cia jau ne siuvinejimas kryzeliu  ax.gif

man atrodo nėra jokio skirtumo, ar čia kryželiu, ar kvadratu siuvinėta. kiekvienas naujas darbas plečia akiratį, o šis dar ir pavyzdys kantrybės, kruoštumo, rėminimo.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 12 30, 20:54)
Murkse, tikrai nerealiai pasidarbavai  wub.gif  Ypac tas albumiukas su mergaiciuke krito i aki ir i sirdi smile.gif

ačiū

QUOTE(Dvi @ 2011 12 30, 22:23)
Metų pabaigoj visos peržiūrit savo darbus, įgyvendintus ir neįgyvendintus planus. Aš ateinu šiek tiek kitaip. Mano metus vainikuoja įgyvendinta mano violetinė svajonė. Pora metų ieškota, medžiota, pagaliau atkeliavusi į mano rankas ir su dideliu džiaugsmu įgyvendinta. Jums visoms noriu palinkėti Laimingų Naujųjų ir visų svajonių išsipildymo. :kiss:

nuostabu

QUOTE(xiuke @ 2011 12 31, 00:45)
Murkse kaip fabrikas darbavaisi smile.gif remeliai pauksciuko tinkami labai...visi darbeliai

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 12 31, 13:09)
man atrodo nėra jokio skirtumo, ar čia kryželiu, ar kvadratu siuvinėta. kiekvienas naujas darbas plečia akiratį, o šis dar ir pavyzdys kantrybės, kruoštumo, rėminimo.

tada ir pilnam siuvinejimui cia vietos turetu atsirasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 31, 15:19)
tada ir pilnam siuvinejimui cia vietos turetu atsirasti  ax.gif

O kodel ne? Pervardinsim kita tema tiesiog 'Siuvinejimas' ir visoms pakaks vietos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, rodau savo naujausią darbą smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 12 31, 16:38)
O kodel ne? Pervardinsim kita tema tiesiog 'Siuvinejimas' ir visoms pakaks vietos.   mirksiukas.gif

thumbup.gif


agniuu3 grazumas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 31 gruodžio 2011 - 16:47
QUOTE(agniuu3 @ 2011 12 31, 16:41)
Sveikos, rodau savo naujausią darbą smile.gif

wub.gif čia tai bent
Atsakyti
Agniuu3 - nuostabus spalvinis derinys ir visas darbas - good.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 12 31, 17:41)
Sveikos, rodau savo naujausią darbą smile.gif


vau koks gražumas bigsmile.gif wub.gif labai gražu taip suderinta gražu 4u.gif
Atsakyti