Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Ačiū, taip sutapo, prisėdau nuotraukas sutvarkyt ir reminta atsiemiau ir nauja pabaigiau smile.gif
Ačiū mergaites už gražius žodžius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 12 30, 10:52)
Pasirodau:

Įrėmintas:

Naujausias, dar neįrėmintas. Dovanu bendradarbei. Jau ireminta maciau - nuostabiai atrodo, gal po kokio men pavyks nuotrauka gaut  ax.gif

Naujausias nuotraukų albumas. Sau. Planuose sia pelyte issiuvinet visuose metu laikuose smile.gif 

Labai gražus darbeliai wub.gif varliukai puikus ir albumu apipavidalinimas puikus tiesiog gražus ir puikus darbeliai 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 12 30, 19:58)
Labai gražus darbeliai wub.gif  varliukai puikus ir albumu apipavidalinimas puikus tiesiog gražus ir puikus darbeliai 4u.gif  4u.gif  thumbup.gif

4u.gif
Atsakyti
Murkse, tikrai nerealiai pasidarbavai wub.gif Ypac tas albumiukas su mergaiciuke krito i aki ir i sirdi smile.gif

Aciu uz sveikinimus 4u.gif

O del ranksluosciu siuvinejimui, gal pavyktu is sito psl per kokias tarpininkes uzsisakyt ?

Arba is panasiu parduotuviu UK?
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 12 30, 20:54)
O del ranksluosciu siuvinejimui, gal pavyktu is sito psl per kokias tarpininkes uzsisakyt ?

Arba is panasiu parduotuviu UK?

Pažiūrėjau ten. Bet aš tuose internetiniuose pirkimuose iš užsienio visiškai nesigaudau blush2.gif Nebent tikrai pasidomėti pas tas, kurios užsakinėja - gal padėtų ką surasti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 30 gruodžio 2011 - 21:42
Metų pabaigoj visos peržiūrit savo darbus, įgyvendintus ir neįgyvendintus planus. Aš ateinu šiek tiek kitaip. Mano metus vainikuoja įgyvendinta mano violetinė svajonė. Pora metų ieškota, medžiota, pagaliau atkeliavusi į mano rankas ir su dideliu džiaugsmu įgyvendinta. Jums visoms noriu palinkėti Laimingų Naujųjų ir visų svajonių išsipildymo. :kiss:

Jim Wurth Prelude to Peace
Eggshell Mono kanva, DMC Perle, Floche, Rayon, Anchor Perle, Finca Perle, Raibow Panache, Flair, Fiesta, Neon Rays, Linen, Kreinik Silk Serika, metalikai ir virvelės.
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 30 gruodžio 2011 - 22:23
Dvi, aš netekau žado blink.gif thumbup.gif
Šiame darbe, toks vaizdas, kad ir užkoduotas visas tas tavo dviejų metų ieškojimo, medžiojimo ir t.t. (ką aprašei) procesas. Nuostabus darbas, lenkiu galvą už beprotišką kruopštumą ir kantrybę, už nuoseklumą šios serijos darbuose thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 30 gruodžio 2011 - 22:36
QUOTE(Dvi @ 2011 12 30, 22:23)
Metų pabaigoj visos peržiūrit savo darbus, įgyvendintus ir neįgyvendintus planus. Aš ateinu šiek tiek kitaip. Mano metus vainikuoja įgyvendinta mano violetinė svajonė. Pora metų ieškota, medžiota, pagaliau atkeliavusi į mano rankas ir su dideliu džiaugsmu įgyvendinta. Jums visoms noriu palinkėti Laimingų Naujųjų ir visų svajonių išsipildymo. :kiss:

Jim Wurth Prelude to Peace

swoon.gif nerandu tinkamų žodžių, labai labai gražu. o kai dar tiek laiko išlaukta ir įgyvendinta, nuostabi dovana sau rolleyes.gif
Atsakyti
Dvi kaip visada griauna iš klumpių wub.gif
Atsakyti
Ačiū visoms oro_buckis.gif
Dabar galiu ramiai eiti švęst Naujų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 12 31, 00:23)
Metų pabaigoj visos peržiūrit savo darbus, įgyvendintus ir neįgyvendintus planus. Aš ateinu šiek tiek kitaip. Mano metus vainikuoja įgyvendinta mano violetinė svajonė. Pora metų ieškota, medžiota, pagaliau atkeliavusi į mano rankas ir su dideliu džiaugsmu įgyvendinta. Jums visoms noriu palinkėti Laimingų Naujųjų ir visų svajonių išsipildymo. :kiss:


Vaje, vaje, koks grožis, kruopštumas wub.gif Kažkas yra šiame darbe stebuklingo, magiško wub.gif Nuostabu.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 12 30, 23:23)
Metų pabaigoj visos peržiūrit savo darbus, įgyvendintus ir neįgyvendintus planus. Aš ateinu šiek tiek kitaip. Mano metus vainikuoja įgyvendinta mano violetinė svajonė. Pora metų ieškota, medžiota, pagaliau atkeliavusi į mano rankas ir su dideliu džiaugsmu įgyvendinta. Jums visoms noriu palinkėti Laimingų Naujųjų ir visų svajonių išsipildymo. :kiss:


Vau koks grožis bigsmile.gif bigsmile.gif 4u.gif nuostabu ir pasakiškai atrodo wub.gif wub.gif
Atsakyti