Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Labai grazus darbai 4u.gif
Atsakyti
Murkse - first.gif first.gif first.gif first.gif first.gif first.gif labai labai grazu


Atsakyti
MURKSE- vajeeetau kaip grazu! clap.gif thumbup.gif clap_1.gif Visada zaviuosi Jusu darbais...
Atsakyti
Uodegyt, išsisaugojau 4u.gif 4u.gif

Murkse, labai dailu, man ypač gėlių puokštė patiko wub.gif wub.gif , paukštukus anksčiau gyriau ax.gif ax.gif sakyk, albume su mergaite apačioj blogai medžiaga išsitempė, ar tik man vaidenas g.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 12 30, 10:52)
Pasirodau:



Nuostabūs darbai, ypač gėlės patiko wub.gif

Katu - sveikinu su šeimynos pagausėjimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 12 30, 02:40)
PS. labai pasiilgau siuvinet, bet kol kas turiu laiko tik uzmest aki i Jusu isisuvinetas grozybes  wub.gif


Katu - sveikinimai sulaukus šeimos pagausėjimo! 4u.gif O mes dar laukiam rolleyes.gif, nors jau kaip ir laikas... Būtų gerai per naujus prašokti sėkmingai ir sutaupyti vaikui vienus metus amžiaus biggrin.gif

QUOTE(murkse @ 2011 12 30, 10:52)
Pasirodau:


Oho, kiek darbų... thumbup.gif Paukštukui rėminimas gerai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 30 gruodžio 2011 - 11:55
Aciu mergaites. Su bendradarbe sutariau kad remins ji:) remus tikrai parinko idealiai. Smagu vertimanciam toki darba dovanot:)
Del nuotrauku albumo- buna kad siek tiek eissitempia siuvinetas bet kai pilnas albumas bus- bus ok viskas:)
Atsakyti
vaje murkse kiek graziu darbeliu swoon.gif o remas puikus,bet ne pasportas.rodos pati tamsiausia naktis ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 gruodžio 2011 - 14:13
murkse, albumai kaip visada thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Prieš šventes visos tiek gražių darbelių prirodėte. Ypač gražiai kalėdiniai motyvai ant lino žiūrisi ir labai patinka praktiški sprendimai - dėžutės, užrašinės, prijuostės, apsaugėlės, pagalvėlės, rankšluostėliai ir kiti buityje pritaikomi dalykai thumbup.gif

Norėjau pasiteirauti, kur perkate siuvinėjimui skirtus rankšluostėlius. Kasiuluose radau porą variantų, bet didelis brangus, o tas mažesnis jau visai mažuliukas (30x50cm). Norėtųsi šiek tiek didesnio. Gal esate kur užmačiusios siuvinėjimui tinkamų rankšluostėlių? Nebūtinai specialių, bet kad būtų ta išskirta juostelė, nes norėčiau tiesiai ant jų ir siuvinėti, o ne papildomą juostelę siūti. Aš namuose turiu savo seną rankšluostį iš prekybcentrio, kuris puikiai tiktų siuvinėjimui, bet dabar kažko panašaus niekur neradau. Gal didesniuose miestuose jų pasitaiko g.gif Aš iš Ukmergės, tai čia visai nieko doro nėra
Atsakyti
Na Murkses darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Murkse doh.gif bigsmile.gif Nejau ir siuvinedama miegi??? per kiek laiko tiek darbeliu atlieki? thumbup.gif
Atsakyti
Murkse darbai visi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Man varliukai labai patiko wub.gif
Atsakyti