Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(Laura81r @ 2011 12 26, 12:49)
o as sugalvojau,kad man reikia staltieseles

aš va turiu išsisaugojus tokią nuorodą , gal kažką sau rasi tinkamo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InDovi: 26 gruodžio 2011 - 20:24
QUOTE(Laura81r @ 2011 12 26, 13:49)
visas siuvinetojas ir ne tik su grazia metu svente!aciu dievui jos jau praejo  nestuke.gif  liko tik naujieji  newyear.gif

o as sugalvojau,kad man reikia staltieseles.


Dėl pirmo punkto drinks_cheers.gif Man tas pats biggrin.gif

Dėl antro... Tai kad labai lengva kažką sugalvoti rolleyes.gif Pasiimk bet kokį tau gražų motyvą ir sudėliok ant kvadrato medžiagos, pvz. kampuose plius kažkas centre. Jei būtum parašiusi, kokie motyvai tau patinka, būtų lengviau kažką pasiūlyti. Aš tarkim labai daug randu atskirų "gabalų" iš Acufactum, Ulrike Blotzhelm, DFEA dizainų, ten gyvas galas įvairiausių variantų. Universaliausias motyvas galbūt gėlės, bet juk gali būti bet kas...
Aš kiek esu mačiusi "gatavų" staltiesėlių schemų, niekas niekad nekrisdavo į akis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 12 26, 16:48)
Su šventėm visas! 000059.gif


Šaunu thumbup.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 12 26, 17:36)
Sveikutės 4u.gif
Ateinu pas jus su savo mažyčiais darbeliais ax.gif Apšvietimas nekoks, nes vakare fotografavau prie šviesos, o ryte išsiunčiau... Atvirukai nuo pradžių iki pabaigos - mano darbas... rolleyes.gif


Labai gražu wub.gif Ir dar ruošiniai kokie thumbup.gif
Atsakyti
Staltiesėlė. Schema rasta internete, siūlai DMC - parinkau man patinkančius, dizainas staltiesėlės- mano rolleyes.gif Lietuviškas linas. Atlasinė juostelė.

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

mano darbelis. siuvinetas senai, bet "Kaledu senis" iremino ir padejo po egle biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2011 12 28, 16:13)


mano darbelis. siuvinetas senai, bet "Kaledu senis" iremino ir padejo po egle biggrin.gif

sveikos 4u.gif
man tai nelabai patikdavo sis pav, bet sis nezinau, labai skoningai iremintas ir pateiktas liuxiskai... thumbup.gif

o man kazkaip apstojo siuvinejimas, nors daug nebaigtu darbuku...
Atsakyti
Zuzanele, Ritandra - grazus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 28, 16:22)
sveikos 4u.gif
man tai nelabai patikdavo sis pav, bet sis nezinau, labai skoningai iremintas ir pateiktas liuxiskai... thumbup.gif

o man kazkaip apstojo siuvinejimas, nors daug nebaigtu darbuku...


dekui, siaip sakau jis pas mane senai siuvinetas bet nekilo ranka reminti, galvoju sumoket belekiek ir kur as ji desiu, bet anyta negaliu sakyt skoni turi, pritaike remus ir dar zuolaidas sake pasius kad deretu lotuliukas.gif tai labai patenkinta, aisku ir ant remu matosi "nepataupius" nes labai kokybiskai padaryta viskas.

tai kaip pamaciau dabar ieskau temose ka vel issiuvineti, bet noriu ant juodos medziagos, ant baltos man negrazu kazkaip, o ant lino nebandzius nezinau ar kas gausis. Sukele antra banga siuvinejimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 27, 17:30)
Staltiesėlė. Schema rasta internete, siūlai DMC - parinkau man patinkančius, dizainas staltiesėlės- mano rolleyes.gif  Lietuviškas linas. Atlasinė juostelė.


Miela.

QUOTE(Ritandra @ 2011 12 28, 16:13)
mano darbelis. siuvinetas senai, bet "Kaledu senis" iremino ir padejo po egle biggrin.gif


Gražu. Ir rėminimas skoningas. Matosi, kad prie interjero dera.




Aš tai renkuosi siūlus naujam metrikui-draugė laukia leliuko. Merginos, gal kas parekomenduotų patikimą konverterį dimensions į dmc. Tikrinu du pasijungus, bet vistiek abejonių kelia, nesutampa kai kas. Ir ką reiškia kai schemos siūlai padalinti į dvi dalis ir viena pavadinta Bundle1, kita-Bundle2 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 28 gruodžio 2011 - 15:15
QUOTE(Ritandra @ 2011 12 28, 15:13)
mano darbelis. siuvinetas senai, bet "Kaledu senis" iremino ir padejo po egle biggrin.gif


Nuostabiai atrodo 4u.gif ir irėminimas liuks thumbup.gif aš turiu jau schemute , bet dar vis neprisiruošiu šio grožio siuvinėti mirksiukas.gif
zuzanele gražus darbelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 28 gruodžio 2011 - 21:07
Beveik issiuvinejau du tedzius, betb negaliu baigti,nes negaunu vienos spalvos siulu,vis neatveza i parduotuve,gal reikes internetu pirktis.Dabar noriu pradeti tuos tris peledziukus siuvineti,susipirkau visus siulus.Kaip tik dabar nagrinejuosi schemute ir gal galite man patikslinti ir paaiskinti ka reiskia du simboliai viename kvadraciuke?ar tai reiskia,kad dvi spalvas, t.y. du mazus kryzelius, reikia italpinti i viena kvadraciuka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amber :): 28 gruodžio 2011 - 21:10
smile.gif+2011 12 28, 21:09-->
QUOTE(Amber smile.gif @ 2011 12 28, 21:09)
Beveik issiuvinejau du tedzius, betb negaliu baigti,nes negaunu vienos spalvos siulu,vis neatveza i parduotuve,gal reikes internetu pirktis.Dabar noriu pradeti tuos tris peledziukus siuvineti,susipirkau visus siulus.Kaip tik dabar nagrinejuosi schemute ir gal galite man patikslinti ir paaiskinti ka reiskia du simboliai viename kvadraciuke?ar tai reiskia,kad dvi spalvas, t.y. du mazus kryzelius, reikia italpinti i viena kvadraciuka?


Manau kalba eina apie dalinius kryželius:
user posted image
Atsakyti