Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(elzeda @ 2011 12 23, 14:29)
Na va, paskutinė Kalėdų dovana paruošta- dovanosiu močiutei, nes vis burba, kad visi apsiuvinėti, tik ne ji. Taigi - orchidėja, rėmas -20*20 cm, 14 DMC spalvų, MH karoliukai, Zweigart linas:


Žiedo gražumas tiesiog wub.gif wub.gif gražus darbelis 4u.gif
Atsakyti
Ramių Kūčių ir Laimingų Šv.Kalėdų 4u.gif

user posted image
Atsakyti
kukli dovanėlė 4u.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
na ką gi, dovanos išdovanotos, metas ieškot idėjų naujiems projektams smile.gif , kūrybingų visoms metų 4u.gif newyear.gif
Atsakyti
Labas,

Su šventėm visas darbštuoles 4u.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 12 23, 14:29)
Na va, paskutinė Kalėdų dovana paruošta-

Labai graži orchidėja smile.gif

O čia toks mažas darbelis - raidelė mano dukrytės foto-albumui, jau seniai buvau sugalvojusi, tik niekaip neprisiruošiau. Tai va, pagaliau rodausi ir aš smile.gif

user posted image
Gaila foto ne kokia...
Atsakyti
Sobieska, vasare, pupsiukėli123, P.Sh. ačiū, kad pastebėjote mano darbelį 4u.gif

QUOTE(sobieska @ 2011 12 24, 16:10)
Ramių Kūčių ir Laimingų Šv.Kalėdų 4u.gif


Oho, kaip gražiai namučius pasipuošusi wub.gif

QUOTE(timi @ 2011 12 25, 14:15)
kukli dovanėlė  4u.gif  blush2.gif


Smagi prijuostėlė...

QUOTE(P.Sh. @ 2011 12 25, 22:04)
O čia toks mažas darbelis - raidelė mano dukrytės foto-albumui, jau seniai buvau sugalvojusi, tik niekaip neprisiruošiau. Tai va, pagaliau rodausi ir aš smile.gif


Puikiai papuoštas albumas, šaunu...

Visoms linkiu jaukių ir šiltų Kalėdų, sėkmės namuose, darbe ir, aišku, siuvinėjime...
Atsakyti
sveikutes, prasau padekite gal kas turite lietuvoje parduodamu zurnalu "cross stitching siuvinejimas kryzeliu". ten yra labai dauk graziu chemu. labai megstu siuvineti tik visa beda gyvenu olandijoje ir negaliu ju isigyti. gal kas galetu ju ideti PDF formatu. o gal zinot is kur galeciau atsisiusti? padekite smile.gif smile.gif
Atsakyti
visas siuvinetojas ir ne tik su grazia metu svente!aciu dievui jos jau praejo nestuke.gif liko tik naujieji newyear.gif
o as sugalvojau,kad man reikia staltieseles.turiu toki nedideli staliuka,ant kurio dazniausiai ir valgom,ir kavyte turkiam,ir svecius vaisinam.viskas butu kaip ir gerai su juo,bet as labai noriu ji papuosti staltiesele.turiu graziu,bet jos tik su spec. atributika.pvzKaledines,Velykines.o kuo papuosti stala,kai buna paprastas savaitgalis,na,zinote,ka turiu omeny.norisi butinai linines,ir gal tik vienos spalvos kazkokio dekoro.oi,kiek daug parasiau,bet tik nezinau,ar supratote ko prasau rolleyes.gif taigi,jei kas turite minciu,ideju,labai prasom nesikuklinti,ir padeti vargsiai moterei biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinu visas darbštuoles su šventėmis ir artėjančiais Naujaisiais metais 4u.gif 4u.gif Ir linkiu didelių kuribingų darbelių ateityje mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaitės,
ramių, šiltų, laimingų šv. Kalėdų newyear.gif
Atsakyti
Su šventėm visas! 000059.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Ateinu pas jus su savo mažyčiais darbeliais ax.gif Apšvietimas nekoks, nes vakare fotografavau prie šviesos, o ryte išsiunčiau... Atvirukai nuo pradžių iki pabaigos - mano darbas... rolleyes.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti