Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Tai tau ir sako- eik į paieškų temą čia ir pirmame puslapyje žiūrėk nuorodas, jei nebus ko nori- ten klausk, jei kas turės- įdės. P.S.- perskaityk taisykles!
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 gruodžio 2011 - 11:55
Na va, paskutinė Kalėdų dovana paruošta- dovanosiu močiutei, nes vis burba, kad visi apsiuvinėti, tik ne ji. Taigi - orchidėja, rėmas -20*20 cm, 14 DMC spalvų, MH karoliukai, Zweigart linas:

user posted image

Rėminau (tiksliau vyras rėmino) su kasete, jei kas nežinot, tai kasetė - paprasti mediniai pagaliukai, padažyti atitinkama rėmui spalva, atitraukiantys stiklą nuo siuvinio.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 12 23, 13:29)
Na va, paskutinė Kalėdų dovana paruošta- dovanosiu močiutei, nes vis burba, kad visi apsiuvinėti, tik ne ji. Taigi - orchidėja, rėmas -20*20 cm, 14 DMC spalvų, MH karoliukai, mediniai pagaliukai, padažyti atitinkama rėmui spalva, atitraukiantys stiklą nuo siuvinio.

nuostabus darbas ir rėmai tobuli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 12 23, 15:29)
Na va, paskutinė Kalėdų dovana paruošta- dovanosiu močiutei, nes vis burba, kad visi apsiuvinėti, tik ne ji. Taigi - orchidėja, rėmas -20*20 cm, 14 DMC spalvų, MH karoliukai, Zweigart linas:


Rėminau (tiksliau vyras rėmino) su kasete, jei kas nežinot, tai kasetė - paprasti mediniai pagaliukai, padažyti atitinkama rėmui spalva, atitraukiantys stiklą nuo siuvinio.

grazu 4u.gif man asmeniskai ,vidinis remo rastas per grubus,perdaug sakyciau,ir virsuje ,i vyduryje .o siaip iremintas neblogai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 gruodžio 2011 - 14:32
elzeda wub.gif vis neissiuvineju as jos...o taipnorisi, bet schema tokia prasta, tai doh.gif gal kada is pc siuvinesiu, bet lb nepatinka, kaii monitoriu reikia ziuret...
Atsakyti
smile.gif+2011 12 22, 19:10-->
QUOTE(Amber smile.gif @ 2011 12 22, 19:10)
Jeigu aprasyme nurodomas sis audinys 28ct Zweigart fabric ar galima ji pakeisti aida 18pavyzdziui???


Keisti medžiagas visada gali kaip nori. Bet tavo suminėtu atveju, darbo matmenys bus skirtingi ant vienos ir ant kitos medžiagos. 28ct linas atitinka 14 aidą, taigi jei siuvinėsi ant 18 aidos, darbas išeis mažesnis (turbūt gerokai mažesnis).

QUOTE(sobieska @ 2011 12 22, 19:36)
Ant baltos aidos siuvinėjau su tuo tikslu, kad tai bus ale kalėdinės puokštės atributai, kurie bus pakabinti/įkomponuoti ant baltai dažytų medžio šakų, kur dominuos balta-raudona spalvos...


Žinok, būna ir balto lino biggrin.gif Ir akinamai balto, ir vadinamo Antique white, tokio prigesinto balto...

QUOTE(elzeda @ 2011 12 23, 14:29)
Na va, paskutinė Kalėdų dovana paruošta-


Miela ši orchidėja thumbup.gif Rėmas gal išties kiek stambokos faktūros, bet nieko - vis vien atrodo gražiai thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už pagyrimus, labai malonu jų sulaukti smile.gif
Dėl rėmo tai buvau 2 variantus kitokius išsirinkus, bet jų nebuvo sandėlyje, o šitas labiausiai iš likusių tiko. Negalėjau laukti, kol anie atsiras, kadangi noriu padovanoti per Kalėdas. Taipogi derinau ir prie močiutės interjero.
O dėl schemos kokybės tai tiesa, gerokai pašifruoti teko. Iš pradžių atsispausdinau rašaliniu spausdintuvu, tai galvojau nebesiuvinėsiu, bet po to atspausdinau lazeriniu, šiek tiek įžiūrimiau pasidarė. Labai neaiškias vietas pasididindavau monitoriuje. Bet visgi labai didelis noras man buvo ją išsiuvinėti, tai ir ryžausi šiam darbui. Be to, tai buvo pirmas didesnis darbelis ant lino. Iš pradžių truputį sunku buvo skaičiuoti, bet po to gan greitai darbas ėjosi, akis tikriausiai priprato.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 23, 17:49)
Žinok, būna ir balto lino biggrin.gif Ir akinamai balto, ir vadinamo Antique white, tokio prigesinto balto...


biggrin.gif a tikrai...mano namuose TUO metu tai jo nebuvo...o eit ieškot specialiai doh.gif ...sueis ir taip irnesakyk.gif

elzeda...orchidėjos žiedas wub.gif ką čia ir bekalbėt-gražuma
Atsakyti
man orchideja ir remeliai visai puikiai tinka (mociutei tikrai idealus variantas manyciau ax.gif ) Tikrai miela dovana, o jei dar ir labai laukiama, tai is viso - wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 22, 13:37)
..ssl daro,parasyk jai asmenine zinute,bet aisku ji daro ne uzdyka ax.gif [/color]

Taip daro tikrai labai kokybiskai ir atsakingai. Esu pirkus is jos - labai dziaugiuos rezultatu thumbup.gif

QUOTE(cindy @ 2011 12 22, 13:57)
O gal numanot kokia kaina maždaug paveiksliuką padaryti? ax.gif

Kaina manau tikrai nesikandzioja - turint omeny, kad tai bus vienetinis - tai kaina sakyciau net permenka
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 12 23, 18:39)

Kaina manau tikrai nesikandzioja - turint omeny, kad tai bus vienetinis  - tai kaina sakyciau net permenka

Na, kaip kam mirksiukas.gif Man atrodo, kad truputį per daug smile.gif
Atsakyti