Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(xiuke @ 2011 12 22, 15:38)
TAI KAD JI NET NESITEIKIA NET ATSAKYTI I LAISKIUKA... g.gif  unsure.gif

turbut darbais apsivertus ax.gif i az parasysiu el. pasto adresa ,gal ten prisisauksi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 12 21, 22:08)
Jūsų komplimentų pakylėta wub.gif ...pasiafišuosiu su dar keliomis smulkmenėlėmis


Labai mielos smulkmenėlės wub.gif

QUOTE(timi @ 2011 12 21, 22:21)
Tik ką "iškepta" kalėdų kojinė  biggrin.gif  blush2.gif


Kojinė fantastiška thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 22, 15:00)
mano pirmoji servetele,kol kas idealiai nesigavo,bet jau ruosiu kita ,siuvinesiu kol gausis lygi  ax.gif lauke niuru ir tamsu ,tai taip ir tepavyko uzfiksuoti  doh.gif


Gražu, neperkrauta - man patinka.
Atsakyti
Prašau pagalbos blush2.gif blush2.gif Ką reiškia Aida 14 Platinum ?? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=timi,2011 12 21, 21:21]
Tik ką "iškepta" kalėdų kojinė biggrin.gif blush2.gif

labai gražu 4u.gif
kiek grožybių
gražių švenčių 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rinna: 22 gruodžio 2011 - 15:45
QUOTE(timi @ 2011 12 22, 16:29)
Ką reiškia Aida 14 Platinum ?? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Turėtų būti spalvos pavadinimas.
Su Platinum aida nesu susidūrusi, bet Platinum linas tai toks labai šviesiai pilkas.
Atsakyti
Jeigu aprasyme nurodomas sis audinys 28ct Zweigart fabric ar galima ji pakeisti aida 18pavyzdziui??? Nes radau internete nemokama schemute labai grazaus laivo, ir susiradau mokama schema, prie kurios yra aprasymas ir ten nurodomas butent tas audinys. Ikelsiu internetini puuslapi, kad aiskiau butu apie ka as cia kalbu http://www.sewinspir...titch_kits.html ten prie galo, vadinasi Mayflower Cross Stitch CMF262
Atsakyti
Ačiū , kad likau pastebėta 4u.gif

QUOTE(Ogiene @ 2011 12 22, 13:27)
Sobieska,na tavo smulkmeneles man labai patiko thumbup.gif Ar jas is kazkur nuziurejai ar is galvos.As vis galvoju tokiu noreciau  smile.gif



Ačiux 4u.gif ...pats motyvas tikrai ne mano sugalvotas, na gal tik mano sugalvota , kad tai bus pagalvėlės, nes tokiu motyvu buvo siuvinėta užuolaidos apačia smile.gif
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 22, 13:43)
Sobieska - mielų smulkmenėlių prikepei šventėms  thumbup.gif O tu negalvojai pradėti siuvinėti ant lino? Bent jau mano akiai tokios smulkmenėlės daug dailesnės būna, kai siuvinėta ne ant aidos, o ant lino (ar evenweav'o...)  rolleyes.gif

Ačiū 4u.gif ...nugis turiu nusipirkusi NETGI lino berods 32... (man tie užvadinimai ir skaičiai, tai gilus miškas, siuvinėjimas nėra mano arkliukas, bet jis man laaaabai patinka biggrin.gif )Ant baltos aidos siuvinėjau su tuo tikslu, kad tai bus ale kalėdinės puokštės atributai, kurie bus pakabinti/įkomponuoti ant baltai dažytų medžio šakų, kur dominuos balta-raudona spalvos...O ant lino artimiausiu metu meginsiu siuvinet be galo man patinkančius TRA-LA-LA atstovus
Atsakyti
Vėl grožių akims paganyt pridėjot bigsmile.gif thumbup.gif Šaunuolės, kaip smagu, kai vėl ir vėl naujų darbų pasirodo thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
mielosios, man labai labai laaaabai reikia sakuros schemutes:) gal kas zinot kokia grazia??? BUSCIAU NEREALIAI LABAI DEKINGA. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
n.raimonda@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2011 12 21, 19:54)
Kalėdinė eglutė. Schema sukurta Valerie Olivier.

user posted image

kaip gražu! bigsmile.gif gal galit schemą edangra@mail.lt ? blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 12 22, 20:10-->
QUOTE(Amber smile.gif @ 2011 12 22, 20:10)
Jeigu aprasyme nurodomas sis audinys 28ct Zweigart fabric ar galima ji pakeisti aida 18pavyzdziui??? Nes radau internete nemokama schemute labai grazaus laivo, ir susiradau mokama schema, prie kurios yra aprasymas ir ten nurodomas butent tas audinys. Ikelsiu internetini puuslapi, kad aiskiau butu apie ka as cia kalbu http://www.sewinspir...titch_kits.html ten prie galo, vadinasi Mayflower Cross Stitch CMF262

Visur keist audinį galima, tik ant Zweigart gražiau atrodytų nei ant Aiidos, dėl siuvinio dydžio- negaliu "ant smūgio" pasakyt ar išliks tokie pat matmenys

edangra - jei cituoji žinutę, tai tiksliai žinai kas siuvinėjo, tai prašau jai ir parašyti į AŽ mirksiukas.gif (nebent nori prisirinkt žinučių)

Raganax - yra schemų paieškų tema, ten ir nuorodų daug, o jei ten tinkamo nerasi- tada gal ir padės kas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 23 gruodžio 2011 - 10:30
jau ir cia paieskojau, ir google viska isnarsiau, bet kas grazu, tai nera schemuciu. man labai reikia grazios sakuos schemutes blush2.gif blush2.gif blush2.gif buciau labai labai dekiinga, jei kuri galetumete pasida;linti blush2.gif blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti