Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(murkse @ 2011 12 18, 10:36)
Pamačius fėją- prisiminiau šios savaitės įvykį... Nunešiau į rėminimo centrą savo darbelį. Gulėjo priduota rėmintį ši Nimukė.  verysad.gif  Matosi siuvinėta ant lankelio, nes likė jo žymės ir nešvarumai.. Neplauta nelyginta o žiauriausia, kad spalvytės visos super ir kryžiukai lygutėliai ... Nesivaizduoju kaip galima taip nešt rėmint.. Juk ir rėmai apie 50lt kainuos..

O kodėl tu manai, kad rėminimo dirbtuvė būtinai darbą tokį kiš į rėmus? Aš kartais palieku netvarkytą darbą pamatuoti rėmo dydžiui, o parsinešus darbą sau ir rėmą sau namuose skalbiu, lyginu, tempiu ir pati įsidedu į rėmus.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 12 18, 21:21)
O kodėl tu manai, kad rėminimo dirbtuvė būtinai darbą tokį kiš į rėmus? Aš kartais palieku netvarkytą darbą pamatuoti rėmo dydžiui, o parsinešus darbą sau ir rėmą sau namuose skalbiu, lyginu, tempiu ir pati įsidedu į rėmus.

nes pasiklausiau. Remins ir klijuos centras..
Karta man blogai iremio, tai kita karta ir as pati reminau, bet darbo nepalikdavau
Atsakyti
QUOTE
O kodėl tu manai, kad rėminimo dirbtuvė būtinai darbą tokį kiš į rėmus? Aš kartais palieku netvarkytą darbą pamatuoti rėmo dydžiui, o parsinešus darbą sau ir rėmą sau namuose skalbiu, lyginu, tempiu ir pati įsidedu į rėmus.


o as issklalbta ,islyginta nesu,bet nepalieku,poto vel pries remindama sutvarkau doh.gif reiks ir man netvarkyta nest.
Atsakyti
Sveikos,

kol žiemos nėra už lango unsure.gif, pasikabinom ant sienos savo žiemą biggrin.gif bigsmile.gif

DIM "Woodland Winter", 18 ct, pavienės spalvos + blendingas + BS,
siuvinėta apie pora mėnesių. Rėminimas su dvigubu pasportu Daukšos g. kainavo 91 Lt (čia kam įdomu), paveikslas su rėmu 60*40 cm.

user posted image
Atsakyti
wub.gif nerealu. Puikiai viskas suderinta thumbup.gif
Atsakyti
Eina sau kaip gražuu wub.gif wub.gif Ir tai pora mėnesių darbo? blink.gif Nepatikėčiau biggrin.gif

Tik už rėmą nepigiai sakyčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 12 19, 19:16)
Sveikos,

kol žiemos nėra už lango  unsure.gif, pasikabinom ant sienos savo žiemą  biggrin.gif  bigsmile.gif 


Atrodo pasakiskai! buvau nusiziurejusi panasu paveiksla is tos pacios serijos, bet pamaniau, kad bus sunku pritaikyti musu name ir atrodys senoviskai, bet sis darbo ireminimas pakeite nuomone thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2011 12 18, 22:14)
ka tik iskepta Kaledine sirdis  biggrin.gif



Miela wub.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 12 19, 21:16)
Sveikos,

kol žiemos nėra už lango  unsure.gif, pasikabinom ant sienos savo žiemą   biggrin.gif  bigsmile.gif 


Oho wub.gif Va čia tai grožis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 19 gruodžio 2011 - 20:27
QUOTE(vasarė @ 2011 12 19, 19:16)

kvapą gniaužia, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Vasare, o jeeeetau, zado netekau...nuostabu, nerealu, kruopstu...uz kantrybe 4u.gif labai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 12 19, 20:16)


grožis swoon.gif , šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 12 19, 20:16)
Sveikos,

kol žiemos nėra už lango  unsure.gif, pasikabinom ant sienos savo žiemą  biggrin.gif  bigsmile.gif 




Na ir kruopštumas blink.gif Kiekvieną šakylytę išsiuvinėt blink.gif Nuostabuuuu!!! 4u.gif
Atsakyti