Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Sveikos,

dėkui visoms už įvertinimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kas liečia karoliukus, tai mano šis darbelis irgi yra siuvinėtas karoliukais ir jų tikrai ne mažai (nueikite į mano darbelius ir pamatysite), rėminau be jokio pasporto, kaip matote, ir viskas kuo puikiausiai, kol kas nesiskundžiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZMama: 17 gruodžio 2011 - 12:25
QUOTE(ZMama @ 2011 12 17, 14:25)
Kas liečia karoliukus, tai mano šis darbelis irgi yra siuvinėtas karoliukais ir jų tikrai ne mažai (nueikite į mano darbelius ir pamatysite), rėminau be jokio pasporto, kaip matote, ir viskas kuo puikiausiai, kol kas nesiskundžiu  biggrin.gif


Pažiūrėjau iš arčiau, nes pradžioje karoliukų neįžiūrėjau. Puiku, kad karoliukų neprispaudė, gal ir aš kitą kartą rėminsiu taip, bet dabar jau per vėlu-rėmas su kasete užsakytas, antradienį pasiimsiu. O kokie ten karoliukai? MH? Ar teisingai įžiūriu, kad jie prisiūti metaliku? Maniškiai rožiniai, planavau siūti "nematomu" siūlu. Ar gerai bus? O išvis yra kokios nors taisyklės kaip teisingai prisiūti karoliuką?
Atsakyti
Nimue fėjukė ax.gif Kai bus išlyginta ir rėme, pasirodysiu dar smile.gif O čia šiaip pirmas darbas ant lino rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 12 16, 00:12)
Na aš irgi panašią mintį turėjau. O Tu pati tą pasportą išsipjovei ar rėminimo dirbtuvėse? Galvoju, ar supras ko aš noriu  g.gif

reminimo dirbtuvese smile.gif na , kad tik paaukstint tau reikia kad tilptu karoliukai jeigu gerai dirba ir zmones ismano savo darba supras smile.gif ar dar kokia minti pasiulys smile.gif
Atsakyti
Stai pagaliau pabaigiau metrikiuka.Tik nuotrauka nelabai kokibiska
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ogiene @ 2011 12 17, 21:43)
Stai pagaliau pabaigiau metrikiuka.Tik nuotrauka  nelabai kokibiska


laaaabai fainas wub.gif bet man labiau berniukui tinkamas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ogiene @ 2011 12 17, 21:43)
Stai pagaliau pabaigiau metrikiuka.Tik nuotrauka  nelabai kokibiska


fainuolis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 gruodžio 2011 - 22:29
QUOTE(Ogiene @ 2011 12 17, 18:43)
Stai pagaliau pabaigiau metrikiuka.Tik nuotrauka  nelabai kokibiska

oi,kokis fainuolis thumbup.gif tokis tikroviskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ogiene @ 2011 12 17, 19:43)
Stai pagaliau pabaigiau metrikiuka.Tik nuotrauka  nelabai kokibiska

fainuolis koks wub.gif
Papildyta:
QUOTE(cindy @ 2011 12 17, 12:53)
Nimue fėjukė ax.gif  Kai bus išlyginta ir rėme, pasirodysiu dar smile.gif O čia šiaip pirmas

bligus siūlai nuostabiai parinkti wub.gif Šaunuolė 4u.gif

Pamačius fėją- prisiminiau šios savaitės įvykį... Nunešiau į rėminimo centrą savo darbelį. Gulėjo priduota rėmintį ši Nimukė. verysad.gif Matosi siuvinėta ant lankelio, nes likė jo žymės ir nešvarumai.. Neplauta nelyginta o žiauriausia, kad spalvytės visos super ir kryžiukai lygutėliai ... Nesivaizduoju kaip galima taip nešt rėmint.. Juk ir rėmai apie 50lt kainuos..
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 12 17, 14:53)
Nimue fėjukė ax.gif  Kai bus išlyginta ir rėme, pasirodysiu dar smile.gif O čia šiaip pirmas darbas ant lino rolleyes.gif


Gražuolė nimukė, įdomus sprendimas pakeisti mocherą metaliku.

QUOTE(Ogiene @ 2011 12 17, 21:43)
Stai pagaliau pabaigiau metrikiuka.Tik nuotrauka  nelabai kokibiska


Labai mielas metrikiukas wub.gif , šaunu...
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 12 18, 09:36)


bligus siūlai nuostabiai parinkti  wub.gif Šaunuolė  4u.gif

Pamačius fėją- prisiminiau šios savaitės įvykį... Nunešiau į rėminimo centrą savo darbelį. Gulėjo priduota rėmintį ši Nimukė.  verysad.gif  Matosi siuvinėta ant lankelio, nes likė jo žymės ir nešvarumai.. Neplauta nelyginta o žiauriausia, kad spalvytės visos super ir kryžiukai lygutėliai ... Nesivaizduoju kaip galima taip nešt rėmint.. Juk ir rėmai apie 50lt kainuos..


Ačiū smile.gif Na, matyt, nežinojo, kad reikia plauti pabaigus darbą, lyginti.. Neįsivaizduoju koks atvejis būtų, kad aš taip nuneščiau biggrin.gif
QUOTE(elzeda @ 2011 12 18, 10:15)
Gražuolė nimukė, įdomus sprendimas pakeisti mocherą metaliku.


Tiesą sakant neturėjau moheros, o ši metaliko spalva labai graži, tai pagalvojau kodėl gi ne smile.gif
Atsakyti
ka tik iskepta Kaledine sirdis biggrin.gif
user posted image
Atsakyti