Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(ZMama @ 2011 12 15, 21:19)
Labas vakaras,

Mes Šv. Kalėdoms jau pasiruošėm  biggrin.gif , o kaip Jūs  biggrin.gif


Gražus darbelis 4u.gif atrodo kaip pieštas mirksiukas.gif
Atsakyti
Zmama- Kalėdų seniai puikūs thumbup.gif , ir rėmai labai gerai parinkti thumbup.gif
Meka- galutinis rezultatas tikrai vertas pastangų 4u.gif
Atsakyti
Orhideja bus nuostabi! kaledu seimyna kaip atvirukas, ir remas puikus!

pamirsau pasakyti kaunietems, buvau naujajam Ermitaze, tai yra pasportu. Na spalvine gama tai lb ribota, tokie pieno, zali, bordo, betgi buna kartais kad ir tikti gali. ivairiu dydziu, 2 -3 lt su centais mazdaug.
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 12 15, 17:45)
retai rodausi... paskutine eile mano orchidejos...labai sunkiai sekasi smile.gif))))

o cia visas procesas
procesas

Oi zinau ka reiskia siuvineti toki dideli paveiksla... As jau metus siuvineju, vis atidedama, paskui vel noras uzeina:)
Beje labai grazu, o kai pabaigsi pajusi toki dziaugsma thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniuu3: 16 gruodžio 2011 - 11:16
QUOTE(agniuu3 @ 2011 12 16, 13:15)
Oi zinau ka reiskia siuvineti toki dideli paveiksla... As jau metus siuvineju, vis atidedama, paskui vel noras uzeina:)
Beje labai grazu, o kai pabaigsi pajusi toki dziaugsma  thumbup.gif

pasirodyk ka siuvineji mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip zymites tamsius audinius? As nusipirkau si Raso baltai ant visko, isskyrus juoda audini doh.gif brauki ir akyse susigeria i medziaga ir visiskai nieko nelieka blink.gif Ar as cia ka ne taip darau? g.gif Sedziu ir dygsniuoju konturus dabar doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Čia mano auginta ir Vėliau fotografuota rožė. Iš nuotraukos padariau schema ir va jau po truputi baiginėju...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 12 15, 15:45)
retai rodausi... paskutine eile mano orchidejos...labai sunkiai sekasi smile.gif))))

wauuu!!!as ir megeja dideliu darbu blush2.gif jie ilgai darosi,bet rezultatas vertas pastangu! thumbup.gif

QUOTE(Bianca @ 2011 12 15, 18:19)
Sveikos,
Sakykite, ar kuri siuntetes siuvinejimo siulus is

norejau siustis is ju,bet pasirinkau is kasiulu viendelto,kad turejo man reikiamos medziagos.jie tikrai siuncia ir i uzsieni.as irgi to pacio pas juos klausiau,labai maloniai atsake.ir pas juos dar pigesni siuliukai ax.gif

QUOTE(ZMama @ 2011 12 15, 19:19)
Labas vakaras,

Mes Šv. Kalėdoms jau pasiruošėm  biggrin.gif , o kaip Jūs  biggrin.gif

vajeee,tikros Kaledos pas jus bus !!!!labai grazu thumbup.gif
Papildyta:
nu nieko sau roze blink.gif dar pacios auginta,o paskui ir siuvineta...grandiozinis darbas thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 12 16, 14:15)
Čia mano auginta ir Vėliau fotografuota rožė. Iš nuotraukos padariau schema ir va jau po truputi baiginėju...



saunu, lauksim galutinio rezultato bigsmile.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu patirtim, gal kam pravers. Buvau šiandien užsakyti rėmelius, tai mūsų kaime nepjauna tokio siauro pasporto, kad pakeltų truputėlį rėmelį ir karoliukai nesiremtų į stiklą. Bet pasiūlė alternatyvą-į patį rėmelį deda "kasetę", kuri yra priderinta prie rėmelio ir atitraukia stiklą nuo darbelio. 20*20 cm kasetė kainavo apie 5 lt. Kitą savaitę pasiimsiu, tikiuosi normaliai atrodys.
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 12 16, 15:15)
Čia mano auginta ir Vėliau fotografuota rožė. Iš nuotraukos padariau schema ir va jau po truputi baiginėju...

Vau koks didelis darbelis, o dar pačios auginta rožė nuostabu bigsmile.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 12 15, 21:19)
Labas vakaras,

Mes Šv. Kalėdoms jau pasiruošėm  biggrin.gif , o kaip Jūs  biggrin.gif




Na šitas tai tobulai atrodo, iš kart šypseną sukėlė bigsmile.gif Toooks šventiškas rolleyes.gif
Atsakyti