Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(elzeda @ 2011 11 30, 21:26)
Rodausi kaip aš ruošiuosi Kalėdoms, tik fotikas visas spalvas išryškino realiai nėra taip ryšku:

wub.gif ir vyrui perduok 4u.gif 4u.gif 4u.gif šaunuolis
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 11 30, 21:26)
Rodausi kaip aš ruošiuosi Kalėdoms, tik fotikas visas spalvas išryškino realiai nėra taip ryšku:

Vau kokie gražus darbeliai 4u.gif wub.gif na aš ir i jūsų gretas įstojusi esu... Taipogi niekam nedovanoju tokiu dovanėlių biggrin.gif nelabai turiu laiko užsiimti tokiais kruopščiais darbeliais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 30 lapkričio 2011 - 22:25
QUOTE(elzeda @ 2011 11 30, 21:26)
Rodausi kaip aš ruošiuosi Kalėdoms, tik fotikas visas spalvas išryškino realiai

Ruošinius padarė vyras.


Oho kaip grazu.o kur toki popieriu pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 30, 22:36)
grazesniu atviruciu nemaciau  bigsmile.gif to pirmojo noreciau notworthy.gif


Labai dėkoju 4u.gif , tikrai nesitikėjau sulaukti tokių smagių pagyrų blush2.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 30, 23:03)
Man irgi pirmas atvirukas  wub.gif
O tėvams sugalvojau, kad padovanosiu savo Mirabilia  4u.gif


Ačiū 4u.gif , ale kaip Tavo tėveliams pasisekė...

QUOTE(*mamusikas* @ 2011 12 01, 00:18)
wub.gif ir vyrui perduok  4u.gif  4u.gif  4u.gif šaunuolis


Ačiū 4u.gif , perdaviau sėdi dabar išsišiepęs biggrin.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 12 01, 00:24)
Vau kokie gražus darbeliai 4u.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(murkse @ 2011 12 01, 00:39)
Oho kaip grazu.o kur toki popieriu pirkt?


Ačiū 4u.gif , popierių pirkau dailininkų parduotuvėj Kaune senamiestyje, netoli požeminės perėjos, po 1,52 Lt A4 lapas kainavo. Bet Tau tikriausiai ši info nepadės , nes lygtais Vilniuje gyveni.
Atsakyti
graziu darbeliu prideta... 4u.gif
nesiuvineju dovanom ir as nieko blush2.gif tingu visiems prigaminti, kai zinau, kad tox atvirukas bus uzkistas po svenciu ir tiek, o darbo ideta nemazai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 11 30, 20:26)
Rodausi kaip aš ruošiuosi Kalėdoms, tik fotikas visas spalvas išryškino realiai nėra taip ryšku:


Ruošinius padarė vyras.

ogooooooo - fantastika, abiems 100 balu. Va ka reiskia popierius priedo kitoks dar bigsmile.gif

QUOTE(Florestina @ 2011 11 30, 20:29)
Tai mes dviese, aš irgi nedarau.

is tu dviese, jau visa komanda susidare lotuliukas.gif - as irgi prie tokiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 11 30, 23:54)
Ačiū 4u.gif , popierių pirkau dailininkų parduotuvėj Kaune senamiestyje, netoli požeminės perėjos, po 1,52 Lt A4 lapas kainavo. Bet Tau tikriausiai ši info nepadės , nes lygtais Vilniuje gyveni.

Gerai vyras padirbejo ax.gif
aga nepades sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 12 01, 01:14)
ogooooooo - fantastika, abiems 100 balu. Va ka reiskia popierius priedo kitoks dar  bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif .
Vienas atvirukas, skirtas močiutei, kuri visus mano atvirukus įsirėmina, o kiti du keliaus į Vokietiją giminaitėms, jos irgi vertina siuvinėtus darbelius. Taigi prieš šventes visada 3 ir tedarau.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 11 30, 20:26)
Rodausi kaip aš ruošiuosi Kalėdoms, tik fotikas visas spalvas išryškino realiai nėra taip ryšku:
Ruošinius padarė vyras.


thumbup.gif wub.gif nuostabu, ir vyras šaunuolis 4u.gif
QUOTE(elzeda @ 2011 12 01, 06:46)
Ačiū 4u.gif .
Vienas atvirukas, skirtas močiutei, kuri visus mano atvirukus įsirėmina, o kiti du keliaus į Vokietiją giminaitėms, jos irgi vertina siuvinėtus darbelius. Taigi prieš šventes visada 3 ir tedarau.

aš taip pat, dovanoju tik tam, kas vertina ranku darba, ir šiukšliadėžėj neatsiranda darbelis

ta pačia proga, parodysiu savo pora nauju darbeliu

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 11 30, 21:26)
Rodausi kaip aš ruošiuosi Kalėdoms,


Labai lengvi, subtilūs motyvai, labai gražu wub.gif

QUOTE(Džeinė @ 2011 12 01, 08:47)
ta pačia proga, parodysiu savo pora nauju darbeliu


Ypač prijuostė smagi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 12 01, 07:47)
ta pačia proga, parodysiu savo pora nauju darbeliu

kaip tu čia gerai maximinę prijuostę papuošei thumbup.gif . Norėjau ir aš kokią vienspalvę nusipirkus pasiuvinėti, bet buvo tik tokia languota. Net minti nekilo, kad galėčiau natūralaus lino aplikaciją pridėt. Varysiu nusipirkt- dar iki švenčių spėsiu prie savo "Nijolės receptų" priedą padaryt (prisiminiau, kad ne tik Kalėdos, bet dar ir gimtadienis gruodžio mėn. jos yra).
Atsakyti
Dzeine, thumbup.gif praktiskos dovanos thumbup.gif
Atsakyti