Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(Meka @ 2011 12 15, 17:45)
retai rodausi... paskutine eile mano orchidejos...labai sunkiai sekasi smile.gif))))


Vau kantrybes tau pabaiginejant toki grozi 4u.gif lauksim pabaikto darbelio galutinio rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 15, 10:04)
o su lankeliu siuvineji,ar siaip kokia pagalbine priemone.jai ne ,tai patarciau isigyti,nes be lankelio medziaga neitempta,ir kryziukai  neitempti,laisvesni,ir susigrude.


Taip su lankeliu smile.gif O ir dar toks klausimukas butu,adata didele reiksme turi?jei aida 16 bus ,kokio tipo ir kokio dydzio adata geriausia siuvineti? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Sakykite, ar kuri siuntetes siuvinejimo siulus is http://www.siuvinejimomagija.lt? Niekad neteko apskritai internetu siulu pirkt, taciau situacija tokia, kad gyvenu Norvegijoj - o cia siulu kaina 15 kr! (apie 6.6 litu) uz viena eiline medvilnine spalva, kai LT bet kurioj eilinej parduotuvej tik 2.2 lt..... tad, domintu pirkimas internetu, nes,man rodos, zymiai labiau apsimoka. ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bianca: 15 gruodžio 2011 - 19:20
QUOTE(Bianca @ 2011 12 15, 20:19)
Sveikos,
Sakykite, ar kuri siuntetes siuvinejimo siulus is http://www.siuvinejimomagija.lt?


Esu iš ten pirkusi keletą kartų, jokių problemų nebuvo, man net greičiau užsakymas atėjo nei iš kasiulai.lt. Reikia tik pažiūrėti, ar jie siunčia į užsienį, jei taip, tai tuomet, manau, drąsiai gali pirkti iš ten.
Atsakyti
Labas vakaras,

Mes Šv. Kalėdoms jau pasiruošėm biggrin.gif , o kaip Jūs biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 12 15, 22:19)
Labas vakaras,

Mes Šv. Kalėdoms jau pasiruošėm  biggrin.gif , o kaip Jūs  biggrin.gif


Iš pradžių nerodė, bet kai pasimatė - vau thumbup.gif , tikrai Kalėdų senis nepraeis pro šalį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 15 gruodžio 2011 - 21:02
Merginos, kaip rėminate darbus pasiuvinėtus karoliukais? Planuoju rėminti be pasporto, bet labai norėčiau dėti stiklą. Ar taip daroma? Ar neprisispaus karoliukai?
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 12 15, 23:16)
Merginos, kaip rėminate darbus pasiuvinėtus karoliukais? Planuoju rėminti be pasporto, bet labai norėčiau dėti stiklą. Ar taip daroma? Ar neprisispaus karoliukai?



Laba, imanoma smile.gif tik reik deti vis tik pasporta tik jis turi buti kokio plocio koks remelio vidinis krastelis , gausis darbelis pakeltas nuo stiklo bet pasportas nesimatys smile.gif esu taip darius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 12 15, 22:19)
Labas vakaras,

Mes Šv. Kalėdoms jau pasiruošėm  biggrin.gif , o kaip Jūs  biggrin.gif



kaip nupiestas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2011 12 16, 00:42)
Laba, imanoma smile.gif tik reik deti vis tik pasporta tik jis turi buti kokio plocio koks remelio vidinis krastelis , gausis darbelis pakeltas nuo stiklo bet pasportas nesimatys  smile.gif esu taip darius smile.gif


Na aš irgi panašią mintį turėjau. O Tu pati tą pasportą išsipjovei ar rėminimo dirbtuvėse? Galvoju, ar supras ko aš noriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 12 15, 22:19)
Labas vakaras,

Mes Šv. Kalėdoms jau pasiruošėm  biggrin.gif , o kaip Jūs  biggrin.gif


reminimas puikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 12 15, 16:45)
retai rodausi... paskutine eile mano orchidejos...labai sunkiai sekasi smile.gif))))




per kancias i zvaigzdes mirksiukas.gif - bus puiku thumbup.gif

QUOTE(ZMama @ 2011 12 15, 20:19)
Labas vakaras,

Mes Šv. Kalėdoms jau pasiruošėm  biggrin.gif , o kaip Jūs  biggrin.gif


thumbup.gif
Atsakyti