Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

neapsisprendziu doh.gif lotuliukas.gif

patarkit - ant 25 ct sita
user posted image
siuvineti per viena siuliuka ar per du. Pabandziau ir vienaip ir kitaip, ir nezinau ka daryt doh.gif lotuliukas.gif

ir dar jei yra 160*200, tai 25 ct paskaiciuoja programa per viena siula tikriausiai, tai jei reikia paskaiciuot, kiek siuvinejant per 2 siulus reikia medziagos, tai 320*400 skaiciuoti ane? blush2.gif
Atsakyti
Aš per vieną tai garantuotai apžlibčiau ant juodos siuvinėti doh.gif Respects tau už ryžtą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 12 15, 12:29)
Aš per vieną tai garantuotai apžlibčiau ant juodos siuvinėti  doh.gif  Respects tau už ryžtą  biggrin.gif


palyginus nedaug siuvinejimo (ne visas plotas turiu omeny), tai gal galutinai neapzlibciau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kas uzsisakinejo is kasiulai, greit atejo siuntinukas?
matyt pastas streikuoja pries svente, ziuriu i koduka, bet kaip nepajudejes siuntinukas, taip nepajudejes
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 15, 14:18)
kas uzsisakinejo is kasiulai, greit atejo siuntinukas?
matyt pastas streikuoja pries svente, ziuriu i koduka, bet kaip nepajudejes siuntinukas, taip nepajudejes


pirmadieni uzsakiau, vakar per piet atkeliavo i namus kauno r. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 15, 16:18)
kas uzsisakinejo is kasiulai, greit atejo siuntinukas?
matyt pastas streikuoja pries svente, ziuriu i koduka, bet kaip nepajudejes siuntinukas, taip nepajudejes


Man per vieną dieną į Elektrėnus.
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 15, 14:18)
kas uzsisakinejo is kasiulai, greit atejo siuntinukas?
matyt pastas streikuoja pries svente, ziuriu i koduka, bet kaip nepajudejes siuntinukas, taip nepajudejes

aš vakar apie pietus dariausi užsakymą tai į paštą greitai iškeliavo, o pašte nekruta jau para laiko, stovi kauno centriniame pašte 4u.gif bet aš dėl to nepergyvenu, suprantu kad ten ir taip dabar daug laišku ir viskas lėčiau dėl to juda, va būtų savaitė tai tada jau pikta butu, o dabar tik viena diena... irnesakyk.gif
Atsakyti
keliais siūlais ant 20 aidos patartumėt siuvinėt g.gif
ant 18 siuvinėjau dviem, tai pats tas, o čia dar smulkesnė doh.gif
Atsakyti
retai rodausi... paskutine eile mano orchidejos...labai sunkiai sekasi smile.gif))))

user posted image

o cia visas procesas
procesas
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 12 15, 18:45)
retai rodausi... paskutine eile mano orchidejos...labai sunkiai sekasi smile.gif))))



o cia visas procesas
procesas

kantrybes 4u.gif bus nuostabus ir ispudingas .
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 12 15, 18:32)
keliais siūlais ant 20 aidos patartumėt siuvinėt g.gif
ant 18 siuvinėjau dviem, tai pats tas, o čia dar smulkesnė doh.gif

siuvineju ant 20lino doh.gif sunkiai sunkiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 12 15, 18:45)
retai rodausi... paskutine eile mano orchidejos...labai sunkiai sekasi smile.gif))))

o cia visas procesas
procesas


Ojei kaip bus gražu wub.gif wub.gif Kantrybės pabaigiant.
Atsakyti