Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(Sela:) @ 2011 12 14, 11:33)
Pasiskaityk cia apie "istikimo kliento nuolaida":
http://www.kasiulai.lt/shipping.php
As vakar uzsisakiau jau su 7% nuolaida thumbup.gif


as viso labo 2 proc perkopiau biggrin.gif bet kai stazas tik antri metai, tai gal ir normalu irnesakyk.gif thumbup.gif
QUOTE(rnikole @ 2011 12 14, 11:47)
sveikos, o cia mano pirmas darbelis darytas atvirutei, dekui labai libajai uz konsultacija kaip ireminti  aciuks.gif


puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2011 12 14, 13:47)
sveikos, o cia mano pirmas darbelis darytas atvirutei, dekui labai libajai uz konsultacija kaip ireminti  aciuks.gif


Labai mielas ir tvarkingas darbelis wub.gif

QUOTE(Vi_ta_li_ja @ 2011 12 14, 15:39)
Labai grazu! as kol kas medziagytes klijuoju tik ant virsaus, bet gal labai negadinsiu temos paprasydama pasidalinti kaip medziaga tvirtinasi i tokias atvirutes? gal ir daugiau tokiu pradedanciu su atvirutemis bus:)


Tokių atvirukų ruošiniai paprastai būna iš trijų dalių. Tas dvi dalis tarp kurių dedasi siuvinukas (viena iš jų su langeliu) aš pilnai išklijuoju dvipuse lipnia juosta, įklijuoju siuvinuką ant tos dalies kur langelis ir suglaudžiu abi dalis išklijuotas lipnia juosta. Sulimpa puikiai, be to nesusigarankščiuoja ar neišsitepa kaip nuo klijų. Gal galima ir mažiau tos juostos klijuoti, bet man taip patikimiau.
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2011 12 14, 12:47)
sveikos, o cia mano pirmas darbelis darytas atvirutei, dekui labai libajai uz konsultacija kaip ireminti  aciuks.gif

Na va, ir visai paprasta, ane?

Dar kada reiks pamėgint padaryt tokius a'la rėmelius, kaip pirktiniuose būna. Na, iš kitos pusės perbraukt švelniai kuo nors, kad iškilimas gautųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 14 gruodžio 2011 - 17:10
QUOTE(rnikole @ 2011 12 14, 11:47)
sveikos, o cia mano pirmas darbelis darytas atvirutei

Kitą kartą po siuvinuku dar baltą popierių paklijuok, nes labai persišviečia raudona spalva per aidos skylutes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrulia: 14 gruodžio 2011 - 18:26
labai dekui, tikrai nebuvo sunku. aciu labai uz patarimus aciuks.gif , butinai kitam darbeli pameginsiu ir remelius padaryti ir padeti balta popieriu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2011 12 14, 18:39)
labai dekui, tikrai nebuvo sunku. aciu labai uz patarimus aciuks.gif , butinai kitam darbeli pameginsiu ir remelius padaryti ir padeti balta popieriu  ax.gif


Aciu ir uz paaiskinima man, nes iki siol esu karta tiesiog tvarkingai per visa kvadrata paklijavusi, bet kad ir kokia tvarkinga isvirskcia puse vistiek negraziai ziurisi... dabar ir as zinosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 12 14, 10:43)
Amber smile.gif manau jei yra labai didelis noras siuvinet siuos meskucius - tai ir siuvinek. Tik aisku reiks pasikrapstinet ilgeliau nes Back Stitch'o cia tikrai nemenkai. O prancuziski mazkeliai tikrai nera baisus. As per Youtube ismokau juos daryt wink.gif


Jau atsispauzdinau viena is siu meskiuku shemuciu,labai kokybiskai ir aiskiai pavaizduota,tad si savaitgali jau leksiu susipirkti visu reikiama siuliuku. O ta Back sticha tai cia jau reikes daryti paciame gale?kai jau bus viskas issiuvineta, tos siules turi eiti ant virsaus? blush2.gif Ir kokio nr aidos rekomenduotumete siuvineti meskuti?
Atsakyti
smile.gif+2011 12 14, 22:07-->
QUOTE(Amber smile.gif @ 2011 12 14, 22:07)
Jau atsispauzdinau viena is siu meskiuku shemuciu,labai kokybiskai ir aiskiai pavaizduota,tad si savaitgali jau leksiu susipirkti visu reikiama siuliuku. O ta Backsticha tai cia jau reikes daryti paciame gale?kai jau bus viskas issiuvineta, tos siules turi eiti ant virsaus? blush2.gif Ir kokio nr aidos rekomenduotumete siuvineti meskuti?

taip smile.gif ,16 aida smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 14, 23:00)
taip  smile.gif ,16 aida  smile.gif

Dabar siuvineju pirma savo darbeli ant aidos nr 18, tai taip sunkokai man ten sutelpa tie siuliukai i skylute, naudoju dviguba siula, turbut per storas siam aidos numeriui. 16 tikiuosi bus ok, nes ten pagal paaiskinimus irgi dviguba siula reikia naudoti:)
Atsakyti
QUOTE(Amber2011 12 14 @ 23:00)
Dabar siuvineju pirma savo darbeli ant aidos nr 18, tai taip sunkokai man ten sutelpa tie siuliukai i skylute, naudoju dviguba siula, turbut per storas siam aidos numeriui. 16 tikiuosi bus ok, nes ten pagal paaiskinimus irgi dviguba siula reikia naudoti:)

ant 18tos pagal schemos reikalavimus siuvinejau ir 3, ir 4 gijom mirksiukas.gif tilpo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 14 gruodžio 2011 - 23:05
QUOTE(vasarė @ 2011 12 15, 00:04)
ant 18tos pagal schemos reikalavimus siuvinejau ir 3, ir 4 gijom mirksiukas.gif  tilpo  cool.gif


Aiskumelis, gal cia tada man tik taip atrodo,kad per kietai siuvinejasi,turbut taip ir turi buti mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 12 15, 01:00-->
QUOTE(Amber smile.gif @ 2011 12 15, 01:00)
Dabar siuvineju pirma savo darbeli ant aidos nr 18, tai taip sunkokai man ten sutelpa tie siuliukai i skylute, naudoju dviguba siula, turbut per storas siam aidos numeriui. 16 tikiuosi bus ok, nes ten pagal paaiskinimus irgi dviguba siula reikia naudoti:)

o su lankeliu siuvineji,ar siaip kokia pagalbine priemone.jai ne ,tai patarciau isigyti,nes be lankelio medziaga neitempta,ir kryziukai neitempti,laisvesni,ir susigrude.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 gruodžio 2011 - 09:05