Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(Austuja @ 2011 12 13, 16:33)
Galioja už bet kokią sumą, aš už 4lt užsisakiau, bet nemokamas pristatymas į Lietuvos paštą 4u.gif

o lietuvos pastas korespondencinius siuntinukus - privalo atnesti i namus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 12 14, 00:22)
o lietuvos pastas korespondencinius siuntinukus - privalo atnesti i namus  mirksiukas.gif

sveikos 4u.gif
privalo , bet neatnesa, ir ne pirma karta doh.gif
Juoduke labai siltas darbelis ir mielas...siuvinek toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juoduke123 @ 2011 12 13, 23:52)
Laba vakara,

Vis pasiskaitinėdavau jūsų forumą, bet pačiai nebuvo daug laiko prisėsti prie siuvinėjimo. Bet štai pagaliau baigiau savo darbelį po ilgo laiko nesiuvinėjimo. Dar neskalbtas, nelygintas ir neįrėmintas, bet labai norėjau pasidalinti.  smile.gif


Mielas darbelis, lauksim kitų.

QUOTE(vasarė @ 2011 12 14, 00:22)
o lietuvos pastas korespondencinius siuntinukus - privalo atnesti i namus  mirksiukas.gif


Iš savo karčios patirties galiu pasakyti, kad neprivalo, jei tą dieną yra daug laiškų. Tai paštininkės tikriausiai gali pasakyti, kad visada tų laiškų yra daug. Praeitą savaitę turėjau tokį incidentą pašte, dėl kurio aiškinausi skambindama į jų infoliniją. Pavyko sužinoti, kad paštininkės privalo atnešti nesunkius siuntinukus ir jei tą dieną laiškų nėra daug. Bet didesnis absurdas man pasirodė tai, kad atnešę ir neradę namie žmogaus jos negali palikti pranešimo, o turi grįžti į paštą ir jį atsispausdinti bei atnešti jį tik kitą dieną. Taip pirmenybinės siuntos vietoj 3 dienų keliauja 5 (mano atveju). Va kaip paštas "sumodernino" ir "pagerino" savo darbą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 13, 22:53)

privalo , bet neatnesa, ir ne pirma karta doh.gif
Juoduke labai siltas darbelis ir mielas...siuvinek toliau 4u.gif
QUOTE(elzeda @ 2011 12 13, 23:05)
Mielas darbelis, lauksim kitų.
Iš savo karčios patirties galiu pasakyti, kad neprivalo, jei tą dieną yra daug laiškų. Tai paštininkės tikriausiai gali pasakyti, kad visada tų laiškų yra daug. Praeitą savaitę turėjau tokį incidentą pašte, dėl kurio aiškinausi skambindama į jų infoliniją. Pavyko sužinoti, kad paštininkės privalo atnešti nesunkius siuntinukus ir jei tą dieną laiškų nėra daug. Bet didesnis absurdas man pasirodė tai, kad atnešę ir neradę namie žmogaus jos negali palikti pranešimo, o turi grįžti į paštą ir jį atsispausdinti bei atnešti jį tik kitą dieną. Taip pirmenybinės siuntos vietoj 3 dienų keliauja 5 (mano atveju). Va kaip paštas "sumodernino" ir "pagerino" savo darbą doh.gif


as praktiskai visa laika bunu namuose, nes tupiu su leliuku, o siaip turiu pastininkes telefona, tai galiu susisiekti su ja tiesiogiai, jei kas. Kelis kartus teko skambintis i pasta papildomai pradzioje, nes vis imesdavo lapeli i pasto dezute, paskui "apsiprato" ir vat net Dzeines rema atnese (kas jau tikrai nepriklauso).

jei bunat namuose, arba zinot, kada mazdaug atkeliaus siuntinukas ir galit sau leisti sulaukti, tai tada tikrai pasiskambaliokit del neatnesimo ir paslaugos neatlikimo.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 13, 21:33)
bet siuvineti reikia kaip priklauso  smile.gif ,akutes tatty teddy siuvinet prancuzisku mazgeliu,siulyciau pagooglint,ir pasibandyt kol ismoksit,plaukelius ,ta vadinama kailiuka issiuvinet pilnai.nes teko matyti pristatyta darbeli neuzbaigta  ax.gif



Rimciau panagrinejau jusus shemutes, bent jau kompe jos atrodo labai kokybiskos,labai aciu smile.gif Rytoj bandysiu atsispauzdinti, jei bus viskas aiskiai ir suprantamai, kibsiu i darbus,net nebereikes ju pirkti internete,saunu:)
Atsakyti
Visoms siuvinėjančioms 4u.gif 4u.gif grožiuosi jūsų darbais ir idėjomis wub.gif wub.gif

Daug kalbėjot dėl pristatymo per paštą. Aš kad gaučiau greičiau siuntinuką, visada siunčiu "Iki pareikalavimo". Parašo man siuntinio kodą, internete pasižiūriu eigą, kada pristatė ir einu į paštą atsiimti, kadangi po darbo pakeliui thumbup.gif nes namuose nebūnu, tai taip ir būtų, kad nerado, kitam žmogui nepalieka doh.gif tada turi laukti to kvietimo, nes be jo neatiduoda...ir laikas labai užsitempia ax.gif
Atsakyti
Žinoma, kai niekas nelaukia namuose, ir pakeliui pasiimti paciai, tai as irgi taip pat daryciau drinks_cheers.gif 4u.gif

maciau mano siuntinukas jau pas mus paste. Apie pietus bus mano rankose thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 14 gruodžio 2011 - 09:21
Amber smile.gif manau jei yra labai didelis noras siuvinet siuos meskucius - tai ir siuvinek. Tik aisku reiks pasikrapstinet ilgeliau nes Back Stitch'o cia tikrai nemenkai. O prancuziski mazkeliai tikrai nera baisus. As per Youtube ismokau juos daryt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 12 13, 18:05)
Ir aš už 4 lt hihihi.gif Ot tai biznis jiems lotuliukas.gif


Praeitą kartą kai apsipirkinėjau buvo viena siūlų spalva išpirkta, o man reikia pabaigt siuvinėt blush2.gif be to kartą buvo nusukę didesnę sumą ir nedavė dovanėlės, kai apie tai viešai parašiau apskritai ištrynė akcijas visas blink.gif tai, ko nepasinaudot jų dabartiniu gerumu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Austuja: 14 gruodžio 2011 - 09:48
QUOTE(Metaxa @ 2011 12 13, 17:59)
ir dar klausimas - perkant daugiau vnt siūlų kaina nemažėja kasiūluose? blush2.gif

Pasiskaityk cia apie "istikimo kliento nuolaida":
http://www.kasiulai.lt/shipping.php
As vakar uzsisakiau jau su 7% nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, o cia mano pirmas darbelis darytas atvirutei, dekui labai libajai uz konsultacija kaip ireminti aciuks.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2011 12 14, 11:47)
sveikos, o cia mano pirmas darbelis darytas atvirutei, dekui labai libajai uz konsultacija kaip ireminti  aciuks.gif


Labai grazu! as kol kas medziagytes klijuoju tik ant virsaus, bet gal labai negadinsiu temos paprasydama pasidalinti kaip medziaga tvirtinasi i tokias atvirutes? gal ir daugiau tokiu pradedanciu su atvirutemis bus:)
Atsakyti