Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Noriu pagirti, kad labai gražūs visi darbeliai 4u.gif

Norėčiau Jūsų truputį pagalbos. Mamai norėčiau padovanoti siuvinėjimo lempos?. Siuvinėja kryželiu..

Gal žinote kur internetu, o jei nėra internetu, galima būtų įsigytu, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2011 12 12, 12:49)
Norėčiau Jūsų truputį pagalbos. Mamai norėčiau padovanoti siuvinėjimo lempos?. Siuvinėja kryželiu..

Gal žinote kur internetu, o jei nėra internetu, galima būtų įsigytu, ačiū smile.gif

CIA
Atsakyti
Prašau, pagelbėkit kuri nors, išsiuvinėjau pirmą lapą šio darbo ir pamačiau, kad bloga schema (antras lapas nesutampa su pirmu, trūksta trijų eilučių), gal turit kuri nors gerą schemą ar bent žinot kieno čia dizainas? cray.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 12 12, 10:09)


Ačiū 4u.gif , pasinaudojau
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 12 12, 16:48)



Ačiū-o Lietuvoje kaip suprantu-nėra. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2011 12 12, 18:16)
Ačiū-o Lietuvoje kaip suprantu-nėra. unsure.gif


cia nedidele lempute su lupa
cia didesne

gal tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2011 12 12, 16:59)
Prašau, pagelbėkit kuri nors, išsiuvinėjau pirmą lapą šio darbo ir pamačiau, kad bloga schema (antras lapas nesutampa su pirmu, trūksta trijų eilučių), gal turit kuri nors gerą schemą ar bent žinot kieno čia dizainas? cray.gif


aš tavo vietoj tas tris eilutes praleisčiau ir tada viską išsiuvinėjus (arba 4-5ą eilutes išsiuvinėjus) bandyčiau atkurti paveiksliuką. gali pasidinti jau išsiuvinėtą ir bandyt surast kas kaip eina ir atitaikyt spalvas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 12 12, 20:12)
aš tavo vietoj tas tris eilutes praleisčiau ir tada viską išsiuvinėjus (arba 4-5ą eilutes išsiuvinėjus) bandyčiau atkurti paveiksliuką. gali pasidinti jau išsiuvinėtą ir bandyt surast kas kaip eina ir atitaikyt spalvas  4u.gif

išsiuvinėto kokybė labai bloga, neišeina normaliai įžiūrėti kryželių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2011 12 12, 11:49)
Noriu pagirti, kad  labai gražūs visi darbeliai 4u.gif

Norėčiau Jūsų truputį pagalbos. Mamai norėčiau padovanoti siuvinėjimo lempos?. Siuvinėja kryželiu..

Gal žinote kur internetu, o jei nėra internetu, galima būtų įsigytu, ačiū smile.gif



net nežinojau kad tokia yra 4u.gif
Atsakyti
turiu gal ir kvaila bet klausima blush2.gif kasiuluose nemokamas pristatymas galioja perkant uz bet kokia suma ir i namus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 12 13, 17:30)
turiu gal ir kvaila bet klausima blush2.gif kasiuluose nemokamas pristatymas galioja perkant uz bet kokia suma ir i namus? blush2.gif


Galioja už bet kokią sumą, aš už 4lt užsisakiau, bet nemokamas pristatymas į Lietuvos paštą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2011 12 13, 18:33)
Galioja už bet kokią sumą, aš už 4lt užsisakiau, bet nemokamas pristatymas į Lietuvos paštą 4u.gif


Ir aš už 4 lt hihihi.gif Ot tai biznis jiems lotuliukas.gif
Atsakyti