Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Klausimas kaunietėms: kur geriausiai rėminti savo darbą, kad ir kaina gera būtų, ir kokybė? Norėčiau kažkur centre, nes ten patogiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 12 09, 20:50)
Klausimas kaunietėms: kur geriausiai rėminti savo darbą, kad ir kaina gera būtų, ir kokybė? Norėčiau kažkur centre, nes ten patogiausia smile.gif

as Gedimino gatvej paskutini karta reminau prie Soboro. Viskas siaip gerai, ir nuolaida padare (atsitiktinumui palieku, kad pakabinimus ne taip uzdejo, bet cia ir mes kalti, kad vietoj nepasitikrinom). O kaina uz 4 14*46 cm paveikslus su mediniu remeliu ir matiniu stiklu buvo 100 litu (su paklijavimui ir pan. Tiesa be pasporto). Man buvo pigu, ne buvau nusiteikus didesnei sumai.

dar patiko Dauksos gatvej irgi viena karta reminau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 09, 13:23)
Katu - tau kaip gerai, kad šventes jau didesniame rate sutiksite, sėkmės dideliausios! 4u.gif

Židinio šventiniai papuošimai - širdelės smile.gif Siuvinėta ant Zweigart belfast lino, skirtingi

jezau,kaip grazu!as ir noreciau ant zidinio kazko panasaus,bet kadangi esu didziausia tingine,tai turiu nusipirkus jau gatava,kartu su staltiese kaledine blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 12 09, 20:56)
as Gedimino gatvej paskutini karta reminau prie Soboro. Viskas siaip gerai, ir nuolaida padare (atsitiktinumui palieku, kad pakabinimus ne taip uzdejo, bet cia ir mes kalti, kad vietoj nepasitikrinom). O kaina uz 4 14*46 cm paveikslus su mediniu remeliu ir matiniu stiklu buvo 100 litu (su paklijavimui ir pan. Tiesa be pasporto). Man buvo pigu, ne buvau nusiteikus didesnei sumai.

dar patiko Dauksos gatvej irgi viena karta reminau.  4u.gif

Pabandysiu į Gedimino gatvę nueiti, dėkui 4u.gif


Dar labai noriu, kad atsilieptų mergaitės, kurios siuvinėjo tokį paveiksliuką ax.gif
user posted image

Turiu kelis klausimukus rolleyes.gif Kad neteršti temos, tai gal į až geriau smile.gif
Atsakyti
Kadangi atvirukai jau atiduoti į labdaros mugę, galiu ir pasirodyti. Čia.
Atsakyti
Libaja- šauniai pasidarbavai, o kai dar labdaringais tikslais- tai thumbup.gif
Nubeždžionauta nuo Džeinės prijuostės papuošimo idėja- papildymas "Nijolės receptams". Didesnės foto mano paraše
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 12 01, 10:22)
cia daugelis prasydavo sios schemos,tai pamaniau parodysiu  ax.gif

user posted image



O kur rast tokiu schemu?Nes kiek beieskociau niekur nerandu verysad.gif
Atsakyti
Klaust schemų paieškos temoje. Bet čia rodo, kad bloga ta schema- spalvos išplaukusios.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 12 11, 18:19)
Kadangi atvirukai jau atiduoti į labdaros mugę, galiu ir pasirodyti. Čia.


Šaunuolė, kad atrandi laiko geriems darbams wub.gif Labiausiai eglutės iš snaigučių patiko.

QUOTE(rasiux- @ 2011 12 11, 19:52)
Nubeždžionauta nuo Džeinės prijuostės papuošimo idėja- papildymas "Nijolės receptams". Didesnės foto mano paraše


Super thumbup.gif . Nijolė bus sužavėta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 12 11, 16:19)
Kadangi atvirukai jau atiduoti į labdaros mugę, galiu ir pasirodyti. Čia.

thumbup.gif man labiausiai patiko melynukas wub.gif

QUOTE(rasiux- @ 2011 12 11, 17:52)

papildymas "Nijolės receptams". Didesnės foto mano paraše


visas komplektas - good.gif
Atsakyti
QUOTE(sabalaite @ 2011 12 11, 22:31)
O kur rast tokiu schemu?Nes kiek beieskociau niekur nerandu verysad.gif

cia labai bloga schema ,patarciau tokiu neiskoti schmoll.gif
Atsakyti
kam reikia - siuntimas nemokamas is kasiulai 12-14 dienomis (gavau i pasta zinute 4u.gif )
Atsakyti