Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(Vi_ta_li_ja @ 2011 12 09, 15:51)
Labai labai grazu! nelabai matosi, bet man labai idomu kaip pritvirtintos juosteles? ar tiesiog isiutos ar kazkaip pravertos (bent is nuotraukos man taip atrodo?) kadangi pati ruosiuosi gaminti pakabinamus papuosimus, mokausi is kitu darbeliu technikos 4u.gif


Pravertos su stora adata tiesiai per medžiagą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 12 09, 07:41)
Mes šiemet tradiciškai puošimės vainiku su siuvinėtomis pirmomis mūsų vardų raidėmis. Ir kadangi dar vienas šeimos nariukas beldžiasi, tai išsiuvinėjau ir jo inicialią, tik foto kokybiškėsnės prieš tai nepadariau.


Sėkmės dideliausios, smagu bus švęsti Kalėdas gausesniame būryje.

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 09, 16:23)
Židinio šventiniai papuošimai - širdelės smile.gif Siuvinėta ant Zweigart belfast lino, skirtingi DFEA motyvai.


Vau kaip gražu wub.gif Jaukiuose namuose bus smagu sutikti Kalėdas.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 09, 16:23)
Židinio šventiniai papuošimai - širdelės Siuvinėta ant Zweigart belfast lino, skirtingi DFEA motyvai


grazumas,pastoviai mano norus nugvelbi lotuliukas.gif kaip ir anos eglutes mano noretosios,bet apsikrovus siuvinejimais ,vis neprisiruosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 gruodžio 2011 - 15:28
na ka, nepadejo nei fairy, nei amway purskiklis pries skalbima... Gerai, kad pats siuzetas margas ir kazkiek isnyksta po kryziukais tie langeliai unsure.gif Is toli ir visai nesimato...

Suprasciau jei pirma karta plauciau ar pirma karta ta markeri naudociau - viskas kaip iki siol, tik medziaga is originalaus rinkinio g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pumpurėlis...paskirtis wub.gif ...nekalbant apie patį grožį wub.gif ...mėgstu išskirtinumą thumbup.gif
Atsakyti
o aš norėčiau nusipirkti lininių siūtų ir išsiuvinėtų maišelių arbatžolės laikyti arba su jomis?gal kuri žinote kur ir kaip?
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 09, 14:23)


Labai labai wub.gif
Atsakyti
Kalediniai groziai, kazkiek primena filma Vienas namuose smile.gif ir tiek suspek prisiuvinet... doh.gif saunumelis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 12 09, 02:20)
Matau kai kas siuvinejat ant plastikines kanvos, tai gal man pradinukei galit pasakyti su kokiais siulais siuvinejat ant jos?


As siuvinejau ant 14 count plastikines kanvos. Tad siuvinejau iprastom priemonem, kuriom siuvineju ant 14 count AIDOS - DMC siulais is dvieju giju, BS is vienos gijos. Ir to paties numerio adada, kuria ant 14 nr audinio siuvineju.

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 09, 07:23)
Židinio šventiniai papuošimai - širdelės smile.gif Siuvinėta ant Zweigart belfast lino, skirtingi DFEA motyvai.


Labai labai grazu wub.gif

Tik as kitur kabinciau rolleyes.gif Drauge turi tokia grazia saka vazoj, netoli iejimo, valgomajam, ir vis ant tos sakos pakeicia pagal sezona zaisliukus, tai va atrodo, kad labai graziai tokios sirdutes isipaisytu ziemos sventems wub.gif
Atsakyti
Pumpurėli,
šilta, miela, kalėdiška wub.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 gruodžio 2011 - 17:35
QUOTE(Katu @ 2011 12 09, 17:03)
As siuvinejau ant 14 count plastikines kanvos. Tad siuvinejau iprastom priemonem, kuriom siuvineju ant 14 count AIDOS - DMC siulais is dvieju giju, BS is vienos gijos. Ir to paties numerio adada, kuria ant 14 nr audinio siuvineju.
Labai labai grazu  wub.gif


Aciu 4u.gif Reiskias antra namiuka siuvineti pabandysiu su normaliais siuliukais, galesit palyginti kas graziau gaunas biggrin.gif
Atsakyti