Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

man irgi uzrasines zada ateme.o ir meskiukai siuvineti DMC labai faini.spalvas pati rinkaisi?
prisiziurau jusu graziu uzrasiniu,tada ir man labai uzsireikia.bet as zinau savo galimybes.siuvinet,tai issiuvineciau su malonumu,bettie klijavimai,sukimai,tempimai,siuvimai,jau butu diiidele kancia... doh.gif uztat ir tik pavarvinu seile,ir gana biggrin.gif
Atsakyti
Aciukas uz grazius zodelius mano darbeliams smile.gif

Meskiukams spalvytes pusiau pati rinkau, pusiau naudojaus jau kazkieno atrinktom smile.gif

Uzrasines motyvas labai smagiai siuvinejos, tik va ja aprengiant sunkoka buvo, sitas linas labai kietas, sunkiai pasidave kampuciai, bet del to dabar tik dar labiau dziaugiuosi, nes ieskodma iseities, kaip graziai padaryt kampucius, sumasciau toki dalyka: su "zilkute" karoliukams prisiuti susiuvau sulenktus kampelius, rezultatas thumbup.gif su "zilkute" siuti gan sudetinga, na bent jau man, bet verta pavargti del gaunamo rezultato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 12 08, 12:52)
klijavimai,sukimai,tempimai,siuvimai,jau butu diiidele kancia... doh.gif  uztat ir tik pavarvinu seile,ir gana  biggrin.gif

tai nevarvink, o kibk i darbus, nera sunku... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 12 07, 23:11)
O cia keletas mano darbeliu:

Kiek gražių darbelių prisiuvinėjusi thumbup.gif . Labai patiko užrašinės medžiaga- reiks ir man tokios nusipirkti.
Atsakyti
xiuke - ledi superine. As sesei siuvinejau ant darbo kalendoriaus, ilgai ieskojau kazko, bet budavo arba per dideli paveiksleliai, arba siaip nepatiko. kadangi pati ji norejo zmogiuko is acufactum, tai galiausiai toki ir issiuvinejau, dar laukia siuvimo masinos jis.
Gintariuxt, puikus darbukas!

IevaV, super, irgi matos, kad prisikaupe darbu:) Man irgi katinu motyvas, kaip ir daugeliui, labai patiko, tinka kazkaip pagal dydi. o meskiai tai pagal mane butu jau rimtas darbas. nesiryztu tokiu dideliu imtis, man noris greito rezultato! Apie kampuku siuvima as irgi galvojau, pernai, kai aptraukinejau uzrasines, bet dar kazkaip nepabandziau, tikiu, kad graziai iseina. 4u.gif
Atsakyti
Mes šiemet tradiciškai puošimės vainiku su siuvinėtomis pirmomis mūsų vardų raidėmis. Ir kadangi dar vienas šeimos nariukas beldžiasi, tai išsiuvinėjau ir jo inicialią, tik foto kokybiškėsnės prieš tai nepadariau.

user posted image


bendras vaizdas
Atsakyti
Jetus kiek groziu vel pasipyle wub.gif

Jau kaip patiko uzrasas Simas thumbup.gif Kazkaip labai labai miela wub.gif

Uzrasinems is viso man silpnybe, taigi x-iuke saunuole thumbup.gif

O ir visu kitu darbeliai labai grazus ir mieli labai wub.gif


Matau kai kas siuvinejat ant plastikines kanvos, tai gal man pradinukei galit pasakyti su kokiais siulais siuvinejat ant jos? Jei su tais paciais kaip ir ant medziagos, tai su keliomis gijomis? rolleyes.gif
Nes as irgi siuvineju namuka, bet is mezgimo siulu, bet jie jau labai tam nepritaikyti doh.gif Tai suabejojau ar cia as su gerais siuvineju ar su paprastais irgi taip pat graziai gautusi ax.gif Labai labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Katu wub.gif kaip fainai - Kaledos bus jau gausesnej seimoj wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Katu - tau kaip gerai, kad šventes jau didesniame rate sutiksite, sėkmės dideliausios! 4u.gif

Židinio šventiniai papuošimai - širdelės smile.gif Siuvinėta ant Zweigart belfast lino, skirtingi DFEA motyvai.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 09, 15:23)
Židinio šventiniai papuošimai - širdelės smile.gif Siuvinėta ant Zweigart belfast lino, skirtingi DFEA motyvai.

jetau kaip gražu ir taip šventiškai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2011 12 09, 14:28)
jetau kaip gražu ir taip šventiškai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir dar su zidiniu - ech.... rolleyes.gif Kal4dom kvepia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 09, 14:23)
Židinio šventiniai papuošimai - širdelės smile.gif Siuvinėta ant Zweigart belfast lino, skirtingi DFEA motyvai.


Labai labai grazu! nelabai matosi, bet man labai idomu kaip pritvirtintos juosteles? ar tiesiog isiutos ar kazkaip pravertos (bent is nuotraukos man taip atrodo?) kadangi pati ruosiuosi gaminti pakabinamus papuosimus, mokausi is kitu darbeliu technikos 4u.gif
Atsakyti