Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 29, 23:14)
Nauji namučiai  4u.gif  Ačiū   bigsmile.gif

Prašėte, tai rodausi Senius besmegenius  4u.gif

Kaip greit einasi cia visoms va ir vel nauji namuciai mirksiukas.gif smile.gif Labai fainus besmegenei thumbup.gif wub.gif Primena jau ziemuze kuri vis dar nesirodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 30 lapkričio 2011 - 11:16
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 30, 10:27)
Ačiū  4u.gif
Bet dar negirkit, kaip sakoma dienos be vakaro  blush2.gif  reikia sulaukti galutinio rezultato, o darbo nemažai nusimato  4u.gif

Girsim, girsim-tada greičiau užbaigsi ir atvirutėm mus pradžiuginsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Besmegeniai tikrai fainuoliai thumbup.gif Tokie neziemiskai silti man pasirode... 4u.gif

Mergaites, gal patarsit: noriu ant medziagos susizymeti ne tik 10x10 kryziuku, bet dar siulu susidygsniuoti 5x5. Koki siula tam naudoti, kad paskui graziai isslystu is siuvinio? Ar yra kazkoks specialus tam dalykui? Ar tiktu pvz. silkinis?

ACIU 4u.gif
Atsakyti
Jei ant Aidos, tai aš paprastu esu dygsniavus, kai siuvinėjau bedurdama pastumdavau į šoną su adata, kad neprisiūti. Dabar ant labai smulkios t.p. sudygsniavus, bet kai priartėju prie siūlo, jį po truputį nuardau (mano medžiaga suausta kaip aida, bet gal kokio 28-30 ct) Šilkinis, ne šilkinis - jei prisiūsi vistiek gražiai neišsitrauks, o šiaip šilkinis gal tik lengviau išsitrauktų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 30 lapkričio 2011 - 15:14
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 11 30, 16:12)
Jei ant Aidos, tai aš paprastu esu dygsniavus, kai siuvinėjau bedurdama pastumdavau į šoną su adata, kad neprisiūti. Dabar ant labai smulkios t.p. sudygsniavus, bet kai priartėju prie siūlo, jį po truputį nuardau (mano medžiaga suausta kaip aida, bet gal kokio 28-30 ct) Šilkinis, ne šilkinis - jei prisiūsi vistiek gražiai neišsitrauks, o šiaip šilkinis gal tik lengviau išsitrauktų


Supratau, aciu mirksiukas.gif Ir as galvojau, jeigu nerasiu spec.,dygsniuosiu paprastu ir vis nuardysiu.
Dar klausimukas: ant ko butu lengviau siuvineti ar ant 18 Aidos ar ant 25 Lugana Evenweave? Pastarosios dar nesu "čiupinėjus" tai net neisivaizduoju... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 11 30, 14:56)
Besmegeniai tikrai fainuoliai  thumbup.gif  Tokie neziemiskai silti man pasirode...  4u.gif

Mergaites, gal patarsit: noriu ant medziagos susizymeti ne tik 10x10 kryziuku, bet dar siulu susidygsniuoti 5x5. Koki siula tam naudoti, kad paskui graziai isslystu is siuvinio? Ar yra kazkoks specialus tam dalykui? Ar tiktu pvz. silkinis?

ACIU 4u.gif


man vis tiek prisisiuvo siūlas, nors ir kaip saugojau doh.gif o jeigu jis jau prisiūtas, tai nemanau kad yra skirtumo ištraukiant ar jis šilkinis ar paprastas g.gif nors gal mano logika ir klaidinga, nebandžiau su šilkiniu blush2.gif taip pat rekomenduoju atsargiai rinktis patį siūlą, jos spalvą, su kuriuo daigstysi... nes aš tam reikalui naudojau tamsų siūlą, kad nesusilietų su paveiksle naudojamomis spalvomis, ir man nudažė audinį verysad.gif
Atsakyti
Rodausi kaip aš ruošiuosi Kalėdoms, tik fotikas visas spalvas išryškino realiai nėra taip ryšku:

user posted image

user posted image

user posted image

Ruošinius padarė vyras.
Atsakyti
nu,merginos,jus saunuoles!tokias saunias dovaneles ruosiat Kaledoms!!!o as esu bloga,niekam nedarau tokiu dovaneliu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 11 30, 20:28)
nu,merginos,jus saunuoles!tokias saunias dovaneles ruosiat Kaledoms!!!o as esu bloga,niekam nedarau tokiu dovaneliu  rolleyes.gif


Tai mes dviese, aš irgi nedarau.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 11 30, 22:26)
Rodausi kaip aš ruošiuosi Kalėdoms, tik fotikas visas spalvas išryškino realiai nėra taip ryšku:


Ruošinius padarė vyras.

grazesniu atviruciu nemaciau bigsmile.gif to pirmojo noreciau notworthy.gif

QUOTE
Tai mes dviese, aš irgi nedarau.


triese ,as taipogi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 lapkričio 2011 - 20:41
Man irgi pirmas atvirukas wub.gif

O tėvams sugalvojau, kad padovanosiu savo Mirabilia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 30, 19:36)
grazesniu atviruciu nemaciau  bigsmile.gif to pirmojo noreciau notworthy.gif
triese ,as taipogi  ax.gif

cha cha cha,tai gerai,galvojau,kad tik as viena tokia tingine.... blush2.gif
Atsakyti