Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Merginos, per Mozillą, galima naryt be nė vienos reklamos, įnstaliavus šitą programikę. Kitoms naršyklėms ji neveikia.
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 12 07, 15:54)

Aš ateinu su pirmuoju atviruku  blush2.gif



gal reiketu tvirtesnio popieriaus, tuomet lengvaiu butu atitaikyti lygu priklijavima 4u.gif


Libaja, aciu, bandau siust 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 12 07, 18:10)
gal reiketu tvirtesnio popieriaus, tuomet lengvaiu butu atitaikyti lygu priklijavima  4u.gif


Na čia ir taip ant kartono daryta 4u.gif tikriausiai dėl pačių klijų bus, nes pieštukiniai, ne taip tvirtai prisiklijuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 12 07, 18:13)
Na čia ir taip ant kartono daryta  4u.gif tikriausiai dėl pačių klijų bus, nes pieštukiniai, ne taip tvirtai prisiklijuoja  4u.gif


Gražiai spalvytės dera, šaunuolė. O Tu nenori su dvipuse lipnia juosta klijuoti? Aš su ja visokius tokius darbelius darau, dar nei karto nenuvylė.
Atsakyti
Ačiū smile.gif Dar kiti Besmegeniai nepradėti daryti, tai reikes pabandyt ir su dvipuse lipnia juostele mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Uzrasine labai labai patiko wub.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 12 07, 08:54)
Gražūs nauji darbeliai  4u.gif
Aš ateinu su pirmuoju atviruku  blush2.gif


Spalvytes parinkai graziai thumbup.gif bet akivaizdziai matos tas "pasiglamzymas" - as keisciau klijus. Kaip ir kitos patare, arba dvipuse lipnia juosta, arba naudociau spec. skrebinimui skirtus klijus, kurie labai greit dziuna ir neturi visokiu rugsciu, del kuriu laikui begant nepakeicia popieriaus spalvos.

Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 07, 14:34)
greita uzrasine...

thumbup.gif ir kaip tu ta dama taip sumažinai bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 12 07, 15:54)

Aš ateinu su pirmuoju atviruku  blush2.gif

idomus pasirinkimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 12 07, 18:49)
thumbup.gif  ir kaip tu ta dama taip sumažinai  bigsmile.gif  bigsmile.gif
idomus pasirinkimas  bigsmile.gif

sumazinau? nezinau kaip pagal schemute ji, as ir tikejausi, kad bus didesne kazkaip g.gif bet dbr gerai...

atvirute patiko, spalvytes dera...del technikos nepasisakysiu, nesu dariusi, neismanau...
tokias uzrasines tai klijuoju su piestukiniais geltonais klijais, lb geri jie man...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 07, 17:34)
logiska...bet nepagalvojau smile.gif  viduj nebent kazka irasyt reiktu prancuziskai, bet nk nemoku blush2.gif
aciu merginos 4u.gif

man tokie grazus kaip fatale,l'élégance ar kazka pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 07, 15:34)
greita uzrasine...

Puiki užrašinė wub.gif 4u.gif
Atsakyti
xiuke, labai labai tavo uzrasine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 12 07, 16:54)
Gražūs nauji darbeliai  4u.gif
Aš ateinu su pirmuoju atviruku  blush2.gif

Kaip pirma atvirutė tai labai puiki mirksiukas.gif 4u.gif primenanti artėjančias šventes mirksiukas.gif
Atsakyti