Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(sobieska @ 2011 12 06, 12:59)
Antra angeliukų kompanija...........ačiū, kas atkreipėt dėmesį į pirmąją 4u.gif

Simpatiškas angeliukas mirksiukas.gif ir gražiai parinktas vaizdelis nufotofagruoti darbeliui gražu 4u.gif mirksiukas.gif
Misisipe10 gražus darbelis wub.gif ir labai gražus reėmelis labai tinkantis šiam darbeliui mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(A-Z @ 2011 12 06, 14:19)
Kas čia sakė, kad žiemos neturim?? pas mane jau šnd sninga newyear.gif

Gražus darbeliai mirksiukas.gif gražiai atrodo albumas thumbup.gif
Puiku,kad jau galite jus džiauktis sniegu pirmuoju, deje mano krašte dar nei kvapo nematyti sniego biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 06 gruodžio 2011 - 15:21
A-Z - na ir pasidarbavai iš peties thumbup.gif Man tas namukas toooks, gražus... Mačiau ir kitų spalvų išsiuvinėtą, ši tavo raudona atrodo puikiai! thumbup.gif Labai Nimue nykštukai išradingai sudėlioti - balionas už idėją 4u.gif biggrin.gif
Prie Simo rankšluosčio puiki sūnaus nuotrauka per vidurį, truputį gaila, kad striukė ne raudona papuolė, būtų išvis nerealios spalvos... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(vasarė @ 2011 12 06, 14:41)
tik vienok tiek radikal'as tiek imageschak'as labiausiai nervuoja -


drinks_cheers.gif Tiesa, ir šitas forumas jau tiek reklamom apkašiotas, kad nuolat papuola netyčia paspausti kokią nesąmonę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 12 06, 13:41)

tik vienok tiek radikal'as tiek imageschak'as labiausiai nervuoja - jau prisiverti paspausti dar karta ikona, kad pasiziuretum nuotrauka is arciau ir eilini karta uzsirauni ant pliksiu arba issokanciu travian langu arba dar kokio bieso, o galiausiai randi tokio pacio dydzio foto kaip ir zinutej  unsure.gif

varlė man nepatinka, jei per ja kelta, niekada neatsidarinėju foto...

o va radikal'e galima apeiti reklamas thumbup.gif
kai nukopinat trečia eilute 3. Превью - увеличение по клику

[URL=http:// radikal.ru/F/s50.radikal.ru/i129/1112/d4/115e321b492b.jpg.html][IMG]http://s50.radikal.ru/i129/1112/d4/11 5e321b492bt.jpg[/IMG[/URL]
ištrinkite tai, kas mano pažymėta raudonai, ir tada foto atidarys be reklamu mirksiukas.gif

user posted image

P/S. čia mano dukros siuvinėtas angeliukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džeinė: 06 gruodžio 2011 - 16:40
QUOTE(Džeinė @ 2011 12 06, 16:39)

P/S. čia mano dukros siuvinėtas angeliukas


vo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir angeliukas, ir pateikimas, nepaisant net to, kad reikia didint ikona, bet nors i akis nepuola tai, kas nepriklauso thumbup.gif

o del Sm reklamu tai drinks_cheers.gif irgi tuoj liks 10*10 ekraniukas skaitomas doh.gif
Atsakyti
labai gražūs darbai wub.gif
Sveikinu su pirmuoju sniegu šią žiemą biggrin.gif
Klausimas kas pirkote plonus kvadratinius padėkliukus siuvinėjimui: aš abu išardžiau ir nebežinau kaip teisingai sudėti doh.gif (lyg ne blondinė, bet smegenai kartais būna blondiniški) ant dugnelio kampuose yra 4 kojytės/spuogeliai, tai jie kaip kojytės naudojasi ar įsideda į padėkliuko vidų kaip prilaikantys medžiagą.
Vakar buvau VCUP'o darbštuolėj-kol kas įsikūrinėja, galvojau dar papildomai padėkliukų paimt. Bet ten kokie stori jie blink.gif Mąsčiau, mąsčiau ir apsigalvojau - pakankamai grubiai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 12 06, 11:52)
Mano kuklus darbelis ax.gif


Gražu... Pradžiugčiau, jei dovanėlę tokiam maišiuke gaučiau.

QUOTE(sobieska @ 2011 12 06, 13:59)
Antra angeliukų kompanija...........ačiū, kas atkreipėt dėmesį į pirmąją 4u.gif


Ką darysi iš siuvinėtų angeliukų?

QUOTE(Misisipe10 @ 2011 12 06, 14:10)
Mano naujausias darbas. Neocraft dizainas, DMC siūlai, senovinis  namie austas linas. Rėminau pati. ax.gif


Labai labai thumbup.gif . Rėminimas patiko ir dar tai, kad namie austo lino siuvinėta wub.gif - iškart sušyla darbelis.

QUOTE(A-Z @ 2011 12 06, 15:19)
doh.gif pusę dienos, kol viską sukėliau 4u.gif


Ojei kaip gražu wub.gif Labai patiko ir albumai, ir knygelė, ir rankšluostis, ai ką čia bevardinsi - viskas 10 balų.

QUOTE(vasarė @ 2011 12 06, 15:41)
tik vienok tiek radikal'as tiek imageschak'as labiausiai nervuoja - jau prisiverti paspausti dar karta ikona, kad pasiziuretum nuotrauka is arciau ir eilini karta uzsirauni ant pliksiu arba issokanciu travian langu arba dar kokio bieso, o galiausiai randi tokio pacio dydzio foto kaip ir zinutej  unsure.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 06, 18:13)
drinks_cheers.gif Tiesa, ir šitas forumas jau tiek reklamom apkašiotas, kad nuolat papuola netyčia paspausti kokią nesąmonę[/color]  doh.gif


Merginos, Jūs puslapio apačioje pasirinkit kitą forumo apvalkalą (ant pilkos juostos, kairėj pusėj yra du išskleistukai). Pvz., aš pasirinkus imunital2 forumo apvalkalą, tai vietoj forumo fono neįkiri imunitalio reklama yra, ale užtat daugiau nei vienos nematau, jokio iššokančio lango thumbup.gif

Dar, tiesa, Džeinės dukra šaunuolė thumbup.gif - visa į mamą.
Atsakyti
Oho kiek grožybių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 12 06, 18:11)

Merginos, Jūs puslapio apačioje pasirinkit kitą forumo apvalkalą (ant pilkos juostos, kairėj pusėj yra du išskleistukai). Pvz., aš pasirinkus imunital2 forumo apvalkalą, tai vietoj forumo fono neįkiri imunitalio reklama yra, ale užtat daugiau nei vienos nematau, jokio iššokančio lango  thumbup.gif

Dar, tiesa, Džeinės dukra šaunuolė  thumbup.gif  - visa į mamą.

o aš pasirinkau " hormonine" tai toks raminantis fonas dabar wub.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pumpurėli 4u.gif 4u.gif

Radvilee, dėkui už draugus manąjam besmegeniui, smagiai siuvinėjos, ane biggrin.gif

A-Z darbelių gausa stulbinanti thumbup.gif thumbup.gif , namukas pūgoje, nimukai-labai gražuuuuuu wub.gif wub.gif

Džeine, tavo mergaitė šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 12 06, 19:11)
Merginos, Jūs puslapio apačioje pasirinkit kitą forumo apvalkalą


Ot tai ačiū 4u.gif Išgelbėjai thumbup.gif Nes kasdien burnodavau nuo tų iš visur lendančių reklamų, būdavo kad pusę mano mažo ekrano uždengdavo doh.gif
Atsakyti
:offtopic: bet man pasirinkus kita aplinka, dingsta Favorites temos. Naudoju google chrome.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 06 gruodžio 2011 - 20:07
O aš išvis per Operą nieko nerandu kur pasirinkti unsure.gif
Atsakyti