Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

gražūs angeliukai 4u.gif

Mano naujausias darbas. Neocraft dizainas, DMC siūlai, senovinis namie austas linas. Rėminau pati. ax.gif
user posted image

Sakiau daugiau siuvinėsiu tik ant specialaus lino blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misisipe10: 06 gruodžio 2011 - 12:11
Misisipe10- puikus darbelis thumbup.gif . O šitas linas tikrai nelabai kryželiu siuvinėti- kažkaip keistai atausti skersiniai siūleliai- vos eina įmatyti doh.gif
Ai, bet ir jį įveiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 12 06, 12:10)
Mano naujausias darbas. Neocraft dizainas, DMC siūlai, senovinis  namie austas linas. Rėminau pati. ax.gif


Kokie grazus remai!!! as jau pries keleta temu prisistaciau, kad vel siuvineju, bet vis neprisiruosiu dienos metu nufotografuoti darbeliu ir ikelti pasirodyti pacios darbus - bent kitu pasigroziu blush2.gif
Atsakyti
Rėmeliai pirkti Vilniaus Ermitaže ax.gif kai juos pamačiau iš kart žinojau- tai tie rėmeliai, kurių reikia
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 12 06, 12:10)
Mano naujausias darbas. Neocraft dizainas, DMC siūlai, senovinis  namie austas linas. Rėminau pati. ax.gif

Labai gražus man tas dizainas wub.gif ir irėminta puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Misisipe, labai mielas darbelis wub.gif
Atsakyti
Kas čia sakė, kad žiemos neturim?? pas mane jau šnd sninga newyear.gif Vi_ta_li_ja, man irgi vis nėjo nufotkinti darbukų, nes tokios tamsios dienos... bet šnd gal nuo to snigimo, kažkaip vienu momentu prašvito, tai padirbėjau ax.gif

Žiūrėki, sninga sninga sninga
žiūrėki, baltas sodas minga...
(H.Radauskas)

Dizainas Stickfee "Winter". Siuvinėjau ant kažkokio pirkto lino, lb lygiai suausto, nepasidomejau tiesą sakant, ėmiau, nes spalva patiko blush2.gif Spalvos rinktos iš akies, nes pirktoje schemoje namuko sienos tokios rudos, varinės, išsiuvinėjau ir tokį, bet nelabai patiko, padovanojau mamai blush2.gif Norėjosi raudono. Žiemos vaizdas pernykštis, neišsigąskite lotuliukas.gif
user posted image

Viršelis sūnaus fotoalbumui. Linas, pamušaliukas flanelinis. Angeliukas pasirinktas, nes nuotraukos nuo gimimo, kol dar leliukas kaip angeliukas 4u.gif
user posted image

Viršelis fotoalbumui 2. Nuotraukos jau paaugusio vaiko, AČIŪ DŽEINEI už schemas. Jei kam neaišku dėl nykštukų išdėstymo - M raidė (Mindaugas)
user posted image

Viršelius sąmoningai siuvau nuvelkamus, nes mėgsta vaikas vartyti, tai, kad būtų galima išskalbti.

Užrašų knygelė, bus dovanų mamai. Pradėjau 2 gijom siuvinėt, tai ir pavariau... aišku 1 gija reikėjo, būtų gražiau tikriausiai. irgi nuvelkama, kad galėtų panaudoti ir kitai knygutei (siuvau, kad tiktų ant A5 formato)
user posted image

O čia tos raidės, kur klausiau. Vaikas nuotraukose mano, ne Simas, bet lb man tiko foto lotuliukas.gif bus kalėdinė dovanėlė Simui
user posted image

doh.gif pusę dienos, kol viską sukėliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 06 gruodžio 2011 - 13:21
A-Z thumbup.gif , nemazai padirbeta...nameliukas kaip is pasakos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 12 06, 13:19)
doh.gif pusę dienos, kol viską sukėliau 4u.gif

Bet uztat labai grazu thumbup.gif Jau man tie albumai siuvinetais virseliais kokie grazus wub.gif
Atsakyti
Ačiū! man tai patinka siuvinėti, bet kai reikia paskui dar siūti... ilgai trunka tada iki galutinio proceso...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 06 gruodžio 2011 - 13:37
labai saunus ir mieli visu darbai, nors ir nesu megeja visokiu maiseliu ir pan. bet paziureti labai labai grazu - saunuoles visos pasirodziusios siandien thumbup.gif wub.gif

tik vienok tiek radikal'as tiek imageschak'as labiausiai nervuoja - jau prisiverti paspausti dar karta ikona, kad pasiziuretum nuotrauka is arciau ir eilini karta uzsirauni ant pliksiu arba issokanciu travian langu arba dar kokio bieso, o galiausiai randi tokio pacio dydzio foto kaip ir zinutej unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 12 06, 13:19)
tai padirbėjau ax.gif

Tai bent dovanų krepšelis- norėčiau ir ta mama būt ir Simu biggrin.gif - viskas labai patiko wub.gif
Atsakyti