Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

QUOTE(jurslan @ 2011 12 05, 23:03)
Skaitau temą nuo tada, kai panižo rankos pasiuvinėti. Radau pernykštį žurnalą ir nusižiūrėjau šį piešinį. Ėmiausi darbo ir va kas išėjo  ax.gif


Tai bent gražumas wub.gif Kaip kruopščiai, tvarkingai atlikta ir rėminimas puikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2011 12 05, 20:49)
,o kad nuotraukoj vaikas būtų toks kaip nuotraukoj ,tai schemą reikia ypatingai paruošti,mačiau tik vieną siuvinėtą nuotrauką ,kuria nenusivyliau(tai buvo kažkokios rusės siuvinėta šeimos nuotrauka) ,o savadarbės schemos dažniausiai tik paverčia tuos nuotraukose esančius žmones plėmuotais monstrais su raudonomis nosimis,žodžiu yra grynas košmaras doh.gif ...ar ne gražiau žiūrėt į gražaus veidelio nuotrauką ,nei į monstrą su plėmais ant veido blink.gif ......kai aš pradėjau siuvinėt irgi buvau užsimetus siuvinėt nuotrauką,bet tos minties atsisakiau,kai pradėjau internete rasti tipo gražias siuvinėtas nuotraukas  doh.gif ,pasibaisėjau jomis ir atsisakiau tokios idėjos ir ramiai gyvenu thumbup.gif ...pasidomėjau ir kainomis,kur siūlo padaryt schemą iš nuotraukos ,tai iš vis pasibaisėjau,tokius pinigus kišti  nesąmonė,o kadangi pati nesugebu pasidaryt ,tai atkrito ir noras pirkti tokią schemą ,juolab kad niekas negarantuoja ,kad rezultatas bus puikus,o sukišus pinigus į schemą,siūlus ir kelis metus prasėdėjus prie darbo gauti apgailėtina rezultatą, tai aš nežinau ar verta ax.gif ..geriau jau nuo sienos į mane žvelgs vaikelio spalvota nuotrauka,nei plėmuotas monstras,nors ir siuvinėtas mano rankomis.Bet kokiu atveju,čia tik mano nuomonė,o jūs turite teisę rinktis tai ,kas jums priimtina...sėkmės 4u.gif

drinks_cheers.gif as irgi maciau "nuostabiu" darbu, kad siaubas baubas - ta afrikiete triptike dar vieni niekai lotuliukas.gif tik smalsu pasidare, kokios gi kainos "vaikstineja" uz tokius reikalus ax.gif

QUOTE(jurslan @ 2011 12 05, 21:03)
Sveikos,

Skaitau temą nuo tada, kai panižo rankos pasiuvinėti. Radau pernykštį žurnalą ir nusižiūrėjau šį piešinį. Ėmiausi darbo ir va kas išėjo  ax.gif



labai dailu thumbup.gif

QUOTE(Auksaranke7 @ 2011 12 05, 21:24)
Siūlau pabandyti kur šoniuke ant mažo medžiagos plotelio ir iškart merkt, žiūrėt,kaip išsiplauna ir tada spręsti,ar naudoti,ar ne ax.gif
Sėkmės!


aha bandysiu krasciuke, nes kaip tik turiu eile pripiesta be reikalo - "uz kadro" aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 12 06, 00:14)

aha bandysiu krasciuke, nes kaip tik turiu eile pripiesta be reikalo - "uz kadro" aciu  mirksiukas.gif

na manau iskart uzbrezus ir iskart plaunant tikrai issiskalbia...
grazus paveiksliukas , kazkokiam zurnaliuke mciau, bet taip graziai neatrode smile.gif ireminimas lb tinkamai parinktas, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke7 @ 2011 12 05, 18:35)
Dėkui visoms už išsakytą nuomonę smile.gif

Bet kaip čia yra,kad tas pats markeris, o vienoms išsiplauna, kitoms-ne g.gif

Gal brėžti reikia švelniai, nestipriai? smile.gif


pirmiausia manau plovime daroma klaida, arba labai šaltam vandeny plaunat, arba perkarštame g.gif
man vieninteli karta buvo like linijos, kai maža darbeli ikišau i šalta (ledini) vandeni g.gif
todėl visada stengiuosi, kad vanduo butu kambario temperatūros smile.gif

QUOTE(jurslan @ 2011 12 05, 21:03)
Skaitau temą nuo tada, kai panižo rankos pasiuvinėti. Radau pernykštį žurnalą ir nusižiūrėjau šį piešinį. Ėmiausi darbo ir va kas išėjo  ax.gif


thumbup.gif labai gražus darbas gavosi ir įrėminimas toks tinkamas, kalėdinis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurslan @ 2011 12 05, 20:03)
Sveikos,

Skaitau temą nuo tada, kai panižo rankos pasiuvinėti. Radau pernykštį žurnalą ir

nu labai grazus!tai cia pagal schema siuvinejai?
Atsakyti
Ačiū už pagyras.

Siuvinėjau pagal schemą, kuri buvo pernykščiame "Siuvinėju kryželiu" Kalėdiniame numeryje. Buvo pirktas dukrai, kad išmoktų siuvinėti.

Panašaus tipo vaikelių veidelius esu siuvinėjusi maža, tada nuo seno seno dar mano tetos siuvinėto, kai buvo vaikas, nusikopijavau schemutę ir išsiuvinėjau. Aišku ten veidų spalvos buvo doh.gif ( manąjame, tetos tai gražus smile.gif ) sakiau reiks tuos vaikelius perdaryt pagal šias spalvas.
Atsakyti
QUOTE(jurslan @ 2011 12 05, 23:03)
Ėmiausi darbo ir va kas išėjo  ax.gif


išėjo žiauriai gerai 4u.gif
Atsakyti
Sela:), Spindulia, jurslan - šauniai padirbėta mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kuklus darbelis ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurslan @ 2011 12 05, 22:03)
Sveikos,

Skaitau temą nuo tada, kai panižo rankos pasiuvinėti. Radau pernykštį žurnalą ir nusižiūrėjau šį piešinį. Ėmiausi darbo ir va kas išėjo  ax.gif

Labai kruopštus ir gražus darbelis vau wub.gif wub.gif bigsmile.gif ir įrėminimas puikus tiesiog liux darbelis ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Radvileee @ 2011 12 06, 10:52)
Mano kuklus darbelis ax.gif

Nors kuklus bet gražus thumbup.gif ax.gif , ir primenantis žiemuže, kurios vis dar neturime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2011 12 05, 21:49)
o savadarbės schemos dažniausiai tik paverčia tuos nuotraukose esančius žmones plėmuotais monstrais su raudonomis nosimis,žodžiu yra grynas košmaras doh.gif ...ar ne gražiau žiūrėt į gražaus veidelio nuotrauką ,nei į monstrą su plėmais ant veido blink.gif


drinks_cheers.gif Buvau ir aš kažkada prieš kažkiek metų pasidariusi sūnaus schemą, galvojau siuvinėti. Bet vyras atkalbėjo, sakydamas, kad siuvinėjimas turi savo motyvus, schemas ir siužetus, kam iš nuotraukų ar paveikslų perdirbinėti į kitą atlikimo techniką. Absoliučiai jam pritariu dabar.
Jei nori pasikabinti faktūrinę vaiko nuotrauką ant sienos, variantas yra padaryti ją ant drobės - dabar daug kur teikia tokią paslaugą, galima net pakoreguoti tą nuotrauką taip, kad atrodytų kaip tapyta. Tuomet drobę užtraukia ant porėmio ir išeina toks atseit paveikslas. Čia tik mintis tokia kilo... rolleyes.gif

QUOTE(jurslan @ 2011 12 05, 22:03)
Ėmiausi darbo ir va kas išėjo  ax.gif


Puikiai! thumbup.gif Geros spalvos, geras rėminimas (vaikučių veidukai gal ir saldoki, bet toks jau motyvas). Šaunuolė, judėk pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
Antra angeliukų kompanija...........ačiū, kas atkreipėt dėmesį į pirmąją 4u.gif

user posted image
Atsakyti