Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Laba diena auksarankes. Dievinu siuvinejima kryzeliu, pastoviai narsau po interneta ieskodama graziu foto busimiems paveikslams. Turiu parsisiuntus PM programele bet susiduriau su problema. Kai pasirinkta foto nekoreguodama jos spalvu intensyvumo, sviesumo, su PM paverciu i siuvinejimo schema gaunasi labai tamsios spalvos, arba nepalyginamai ryskios. Kai pabandziau ja pasviesint gavosi va toks visai nepanasus vaizdelis http://public.fotki....teities-planai/ Taiva noriu paklausti, gal kuri daugiau jau yra naudojus sia programa ir gali man pasakyti kaip iskoreguoti su PM pasirinkta foto, kad gautusi ne per ryskios ir ne per tamsios spalvos. Aciu labai uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 05, 20:14)
as ir tik viduriuka ar siaip pavienius pasizymiu...labai ant lino matosi tos linijos doh.gif


o nuo mano turimo lino kaip tik labai gerai issilpauna, vos pakisu po saltu vandenuku is karto nelieka g.gif Mistika su tuo markeriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 12 05, 10:02)
Katik pabaigtas:

oho,geras,idomiai ziurisi ant juodos,saunuole thumbup.gif kai taip dienom tamsu,as ant baltos aidos ne visada ikuslinu blush2.gif

QUOTE(Spindulia @ 2011 12 05, 10:30)
Sveikos,

na,kaip issiaiskinom,ne visos mes cia tokios,kurios ruosiasi Kaledoms savo siuvinetais darbeliais biggrin.gif taigi,traukiam ir rodom i dienos sviesa viska ka gaminam mirksiukas.gif laaabai grazus darbai,tikrai,saunumelis thumbup.gif
Atsakyti
labai mielas metrikiukas wub.gif

kaip manot, su mocheriniu siuvinėjimo siūlu reikia pačioj pabaigoj siuvinėt g.gif jis baltas, bijau kad pūkelių neliks bečiupinėjant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nukule @ 2011 12 05, 19:31)
Laba diena auksarankes. Dievinu siuvinejima kryzeliu, pastoviai narsau po interneta ieskodama graziu foto busimiems paveikslams.

aš tai neleidžiu laiko tokiems dalykams,o tiesiog imu gerą ,kokybišką išbandytą schemą,prie kurios jau dirbo tikras dizaineris,ir siuvinėju ,iš anksto žinodama ,kad bus kokybiškas darbas wub.gif .....Juk pasirinkimas šiuo laiku vos ne iš milijono mirksiukas.gif ...ir rinkinių atidirbtų visokiam skoniui yra ir internetas pilnas,kam save apkrauti,per tą laiką ,kol ieškočiau ,galėčiau pusę paveikslo išsiuvinėt... thumbup.gif vistiek viso gyvenimo neužteks ,kad išsiuvinėčiau viską ,ko noriu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 05 gruodžio 2011 - 19:45
Zundyte, tas tai taip, bet pvz labai noriu savo mazylio foto issiuvineti, o jos joksa dizaineris neparuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 12 05, 17:28)
Aš naudoju štai ši markeri, nusipirkau jau antra, nes beveik 3 metus jis piešė ant daug audinių ir užsibaigė, dabar turiu antra, ir niekada nebuvo problemų, kad neišsiplautu



ir mano toks, ir mano is cia ir nekeistas. Naudojamas gerus metus. Pirma karta toks bajeris ant medziagos is DIM rinkinio. Bijau bandyt ir galutinai nusivilt su fairiu isplaut doh.gif

QUOTE(GieNa @ 2011 12 05, 18:05)
Man irgi šitas markeris neišsiplovė gerai, matydavos tokios gelsvos linijos doh.gif Bet skalbiau n kartų rezultatas buvo geresnis, ir dabar jau niekad nebebraukau linijom medžiagos, o tik taškelius dedu ax.gif

ir pas mane jos gelsvos. O tai kelis kart tik drungnam vandeny mirkete?
dar sakyciau, kad buciau brezus kaip "uz tevyne" o dabar vos vos priliesdama braiziausi, nes schema neistisine, smulki, bijojau pasimest ir va se tau...
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 12 05, 20:37)
kaip manot, su mocheriniu siuvinėjimo siūlu reikia pačioj pabaigoj siuvinėt g.gif  jis baltas, bijau kad pūkelių neliks bečiupinėjant doh.gif


Gal ir nesusigadintų tie pūkeliai, bet aš kiek siuvinėjau, tai visuomet pabaigoje pūkuotus, metalizuotus ir visus kitus netipiškus siūlus siuvinėju, man taip patogiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nukule @ 2011 12 05, 19:51)
Zundyte, tas tai taip, bet pvz labai noriu savo mazylio foto issiuvineti, o jos joksa dizaineris neparuos smile.gif

,o kad nuotraukoj vaikas būtų toks kaip nuotraukoj ,tai schemą reikia ypatingai paruošti,mačiau tik vieną siuvinėtą nuotrauką ,kuria nenusivyliau(tai buvo kažkokios rusės siuvinėta šeimos nuotrauka) ,o savadarbės schemos dažniausiai tik paverčia tuos nuotraukose esančius žmones plėmuotais monstrais su raudonomis nosimis,žodžiu yra grynas košmaras doh.gif ...ar ne gražiau žiūrėt į gražaus veidelio nuotrauką ,nei į monstrą su plėmais ant veido blink.gif ......kai aš pradėjau siuvinėt irgi buvau užsimetus siuvinėt nuotrauką,bet tos minties atsisakiau,kai pradėjau internete rasti tipo gražias siuvinėtas nuotraukas doh.gif ,pasibaisėjau jomis ir atsisakiau tokios idėjos ir ramiai gyvenu thumbup.gif ...pasidomėjau ir kainomis,kur siūlo padaryt schemą iš nuotraukos ,tai iš vis pasibaisėjau,tokius pinigus kišti nesąmonė,o kadangi pati nesugebu pasidaryt ,tai atkrito ir noras pirkti tokią schemą ,juolab kad niekas negarantuoja ,kad rezultatas bus puikus,o sukišus pinigus į schemą,siūlus ir kelis metus prasėdėjus prie darbo gauti apgailėtina rezultatą, tai aš nežinau ar verta ax.gif ..geriau jau nuo sienos į mane žvelgs vaikelio spalvota nuotrauka,nei plėmuotas monstras,nors ir siuvinėtas mano rankomis.Bet kokiu atveju,čia tik mano nuomonė,o jūs turite teisę rinktis tai ,kas jums priimtina...sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Skaitau temą nuo tada, kai panižo rankos pasiuvinėti. Radau pernykštį žurnalą ir nusižiūrėjau šį piešinį. Ėmiausi darbo ir va kas išėjo ax.gif

user posted image

user posted image

įrėminus keli karoliukai atsigulė.. bet be stiklo rėmint pabijojau..
Atsakyti
[quote=vasarė,2011 12 05, 21:29]ir mano toks, ir mano is cia ir nekeistas. Naudojamas gerus metus. Pirma karta toks bajeris ant medziagos is DIM rinkinio. Bijau bandyt ir galutinai nusivilt su fairiu isplaut doh.gif
[/quote]

Siūlau pabandyti kur šoniuke ant mažo medžiagos plotelio ir iškart merkt, žiūrėt,kaip išsiplauna ir tada spręsti,ar naudoti,ar ne ax.gif
Sėkmės!

Papildyta:
[quote=Spindulia,2011 12 05, 20:35]o nuo mano turimo lino kaip tik labai gerai issilpauna, vos pakisu po saltu vandenuku is karto nelieka  g.gif  Mistika su tuo markeriu  doh.gif
[/quote]

Tikrai,kad mistika blink.gif

Papildyta:
jurslan,
Na ir visai šaunus žiemiškas vaizdelis išėjo thumbup.gif
Nejaugi čia prmasis siuvinėtas darbas? blink.gif smile.gif

[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksaranke7: 05 gruodžio 2011 - 21:37
seniau, paauglystėje esu siuvinėjusi kryželiu, visai patikdavo, iš lino išsitraukiodavau siūlus ir siuvinėdavau smile.gif dabar radau tuos darbelius.. oho kryžiai kokie biggrin.gif
matau, jūs ant lino siuvinėjat.. niežti rankos pamėgint tą smulkumą. Nors ir 14 Aida pakankamai smulki atrodė, kol čia neperskaičiau, kad tai viena iš stambesnių naudojamų smile.gif

kad visai pirmas negaliu sakyt.. po ilgos pertraukos pirmas smile.gif tikiuosi nepaskutinis smile.gif patiko visai.
Atsakyti