Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 115 tema

Aciu visoms uz pagyras 4u.gif

Elzeda, reminimo ir man gal noretusi kitokio, bet si kart yra kaip yra (ne visada norai sutampa su galimybemis blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 12 05, 02:29)
susiskaičiuok, kiek langeliu užima užrašas su tarpais, pasižymėk vidurį, tada, susirandi rankšluostuko viduri, ir nuo jo pradedi siuvinėti į abi puses...
tada 100%, kad užrašas bus vidury...  smile.gif


Tokiu atveju pritariu, kad uzrasas bus vidury, nes butent taip as ir dariau, bet kaip jau rodziaus - tarpai tarp raidziu del piesinuku atrodo nesimetriski. Nebent uzrasas bus be jokiu piesinuku, vien tik raides.
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 12 05, 12:02)
Katik pabaigtas:

Grazus darbelis mirksiukas.gif manau sunkoka buvo siuvineti ant juodos medziagos o dar ypac tokiomis tamsiomis dienomis
Papildyta:
QUOTE(Spindulia @ 2011 12 05, 12:30)
Sveikos,

Pas visus taip jau kaledomis kvepia, o as ilysiu su kitokios sventes darbeliu  biggrin.gif 

Grazus darbeliai o ypac metrikutis toks mielas ir toks spinduliuojanciai grazus 4u.gif wub.gif wub.gif ir grazute atvirute tokia spalvota mirksiukas.gif grazu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 05 gruodžio 2011 - 16:10
QUOTE(Dvi @ 2011 12 04, 13:31)
Markeri plauk vos drungnu vandeniu ir Fairy. Svelniai patrink ranka, neglamzydama medziagos. Nei karto nebuvo, kad neissiplautu.


Darbštuolės siuvinėtojos, prašau patarimo smile.gif

Aš IRGI NORIU TOKIO MARKERIO, kuris išnyksta išskalbus, kai darbas baigtas, nes tą, kurį turėjau-išnyksta pats per porą valandų, tai nelabai patogu..
Bet dabar skaitinėju čia ir galvoju, gal neverta pirkt, jei taipo sunkiai išsiplauna? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Spindulia @ 2011 12 05, 12:30)
Sveikos,

Pas visus taip jau kaledomis kvepia, o as ilysiu su kitokios sventes darbeliu  biggrin.gif


Spindulia, jetus, kokie mieli ir jaukūs darbeliai 4u.gif
Noriu abiejų schemučių, ar pasidalinsi?
Nors bus dar sunkiau išsirinkti, kokį metriką siuvinėti.. ax.gif smile.gif
Atsakyti
Kaip graziai ziurisi ant juodo siuvinetas darbelis wub.gif Kazkaip dar niekaip tokiems nesiryztu, atrodo labai sunku parinkti tokiam fonui teisinga paveiksliuka, kad ziuretusi g.gif

QUOTE(Auksaranke7 @ 2011 12 05, 17:27)
Darbštuolės siuvinėtojos, prašau patarimo smile.gif

Aš IRGI NORIU TOKIO MARKERIO, kuris išnyksta išskalbus, kai darbas baigtas, nes tą, kurį turėjau-išnyksta pats per porą valandų, tai nelabai patogu..
Bet dabar skaitinėju čia ir galvoju, gal neverta pirkt, jei taipo sunkiai išsiplauna? g.gif
Papildyta:
Spindulia, jetus, kokie mieli ir jaukūs darbeliai 4u.gif
Noriu abiejų schemučių, ar pasidalinsi?
Nors bus dar sunkiau išsirinkti, kokį metriką siuvinėti.. ax.gif  smile.gif


As naudoju si markeri, bet net nezinau ka patarti g.gif Na pakolkas neissiskalbe man tik is vienos medziagos tai raudonos aidos doh.gif Isbandziau visus patarimus, kol galiausiai skalbiau belenkaip stipriai trindama, tai kaip sakant pavyko suplesyti butelio ziurstuko apsiuvima, del ko teko ismesti darbeli, bet isplauti tu liniju niekaip doh.gif

O del shemuciu zinoma pasidalinsiu, tikrai negaila mirksiukas.gif
Atsakyti
man tas isnykstantis niekam tikes, vienas buvo geras, islikdavo kelias val ir ilgiau, o dabar vos uzpiesi ir nera... doh.gif na tas melynas man pagalbininkas, kai pavieniai kryziukai, o liniju daugiau nebebresiu, nes sunkiai plaunasi, su ukiniu siaip ne taip... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke7 @ 2011 12 05, 16:27)

Aš IRGI NORIU TOKIO MARKERIO, kuris išnyksta išskalbus, kai darbas baigtas, nes tą, kurį turėjau-išnyksta pats per porą valandų, tai nelabai patogu..
Bet dabar skaitinėju čia ir galvoju, gal neverta pirkt, jei taipo sunkiai išsiplauna? g.gif
)

Aš naudoju štai ši markeri, nusipirkau jau antra, nes beveik 3 metus jis piešė ant daug audinių ir užsibaigė, dabar turiu antra, ir niekada nebuvo problemų, kad neišsiplautu

user posted image

http://www.kasiulai....ris-p-3480.html
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 12 05, 19:28)
Aš naudoju štai ši markeri, nusipirkau jau antra, nes beveik 3 metus jis piešė ant daug audinių ir užsibaigė, dabar turiu antra, ir niekada nebuvo problemų, kad neišsiplautu



tas pats irpas mane, is ten pirktas, bet neissiplauna...matyt kaip papuola partija
Atsakyti
Man irgi šitas markeris neišsiplovė gerai, matydavos tokios gelsvos linijos doh.gif Bet skalbiau n kartų rezultatas buvo geresnis, ir dabar jau niekad nebebraukau linijom medžiagos, o tik taškelius dedu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 05, 18:33)
tas pats irpas mane, is ten pirktas, bet neissiplauna...matyt kaip papuola partija


Dėkui visoms už išsakytą nuomonę smile.gif

Bet kaip čia yra,kad tas pats markeris, o vienoms išsiplauna, kitoms-ne g.gif

Gal brėžti reikia švelniai, nestipriai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksaranke7: 05 gruodžio 2011 - 18:37
QUOTE(Auksaranke7 @ 2011 12 05, 19:35)
Dėkui visoms už išsakytą nuomonę smile.gif

Bet kaip čia yra,kad tas pats markeris, o vienoms išsiplauna, kitoms-ne g.gif

Gal brėžti reikia švelniai, nestipriai? smile.gif


as tai manau kad cia nuo medziagos gal labiau priklauso o ne nuo markerio mirksiukas.gif Pas mane irgi lygiai toks pats ir KaSiulai.
Bet po sito incidento as irgi atsargiau naudoju ji, tik kai kur susizymiu ka reik, nebebraiziau langeliu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulia: 05 gruodžio 2011 - 18:53
QUOTE(Spindulia @ 2011 12 05, 20:52)
as tai manau kad cia nuo medziagos gal labiau priklauso o ne nuo markerio  mirksiukas.gif  Pas mane irgi lygiai toks pats ir KaSiulai.
Bet po sito incidento as irgi atsargiau naudoju ji, tik kai kur susizymiu ka reik, nebebraiziau langeliu  smile.gif

as ir tik viduriuka ar siaip pavienius pasizymiu...labai ant lino matosi tos linijos doh.gif
Atsakyti