Įkraunama...
Įkraunama...

Drėgmės surinktuvai - 2

QUOTE(Jofky @ 2014 10 25, 20:18)
Maeco DD8L ryžkiai laimi pagal tech.duomenys, tai vyras tikrai turėjo pastebėti    cool.gif



Jam svarbu pasirodo, kad Trotece yra hidrostatas. O Maeco kaip ir nera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agni751: 26 spalio 2014 - 22:16
QUOTE(msn29 @ 2014 10 23, 10:48)
Aš geriau pirkčiau 10 litrų Argos už 130 svarų be akcijų. Efektyvumas butu dvigubai didesnis, nors ir svoris irgi...


Dekui, pasidomesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agni751 @ 2014 10 26, 23:16)
Jam svarbu pasirodo, kad Trotece yra hidrostatas. O Maeco kaip ir nera  smile.gif


Techninės charakeristikos:

- Patalpoms iki 70 m2(4/5 kambariai);
- Našumas - 8 L/parą esant bet kokiai patalpos temperatūrai (kompresoriniai sausintuvai tik prie 30 laipsnių temperatūros surenka 20-30 litrų, o prie 18-20 laipsnių - 6-7 litrus);
- Automatinis pageidaujamo drėgmės lygio palaikymas;
- Išpučia 10-120C pašildytą orą;
- Valdymas - elektroninis;
- Antibakterinis filtras;
- Jonizatorius - yra;
- Ventiliatoriaus greičiai - 3;
- Nominalus oro srautas - 80/100/115 m3/h;
- Galimybė nuvesti vandens nutekėjimą į drenažą - yrą, žarnelė komplektacijoje;
- Bakelio talpa - 2 litrai;
- Laikmatis - iki 8 valandų;
- Garso lygis - 39/43/48 dB (įprastas kompresorinis drėgmės surinkėjas nedirba tyliau negu 47 dBA); Tai tyliausias sausintuvas!
- Darbinis temperatūros diapazonas - +1 - +400C (įprastų kompresorinių drėgmės surinkėjų darbinis diapazonas 5-300C)
- Įtampa - 220-240V/50Hz;
- Energijos suvartojimas - 330W veikiant normaliu drėgmės rinkimo rėžimu ir 650W veikiant rūbų džiovinimo rėžimu;
- Matmenys - 351 x 188 x 500 mm (įprasti kompresoriniai drėgmės surinkėjai yra kur kas didesni);
- Grynasis svoris - 6,4 kg. (įprasti kompresoriniai drėgmės surinkėjai sveria nuo 12 kg.);

MEACO DD8L drėgmės surinkėjas yra geriausias sprendimo variantas ieškantiems efektyvaus drėgmės surinkėjo naudojančio mažai energijos.

MEACO DD8L drėgmės surinkėjai geriausiai tinka butuose, kadangi jie veikia labai tyliai, gali džiovinti skalbinius, yra lengvi. Kadangi jame nėra kompresoriaus, tai šis oro sausintuvas gali efektyviai veikti prie žemų temperatūrų, prie kurių paprastas kompresorinis drėgmės surinkėjas netenka efektyvumo. Tai yra labai svarbu kadangi įprasti kompresoriniai drėgmės surinkėjai efektyviai veikia (surenka 20-30 litrų per parą) tik esant 300C temperatūrai. Esant 200C temperatūrai jų efektyvumas sumažėja iki 6-7 litrų per parą. O esant 100C temperatūrai jie surenka vos kelis litrus per parą. MEACO DD8L temperatūrų svyravymai įtakos neturi. Jis surinks 8 litrus tiek esant 10C tiek esant 200C.

MEACO DD8L išsijungia automatiškai, kai vandens bakas prisipildo. Taipogi šis drėgmės surinkėjas turi galimybę tiesiogiai nukreipti vandenį tekėti į drenažą. Komplekte pateikiama specialiai tam pritaikyta žarnelė.

Ir be abejo, pagrindinis MEACO DD8L pranašumas prieš įprastus kompresorinius drėgmės surinkėjus, tai kad jame yra jonizatorius, kuris mažina dulkių kiekį ore ir kurį galima pasirinktinai įjungti arba išjungti.

Ir

Trotec Techninės charakteristikos:

- Patalpoms iki 60 m2;
- Našumas - 14 L/parą prie 300C temperatūros ir 80% drėgmės;
- Našumas - 6 L/parą prie 200C temperatūros ir 70% drėgmės;
- Maksimalus našumas - 18 L/parą;
- Valdymas - mechaninis;
- Oro filtras - apsauginis nuo dulkių;
- Nominalus oro srautas - 120 m3/h;
- Galimybė nuvesti vandens nutekėjimą į drenažą - yrą;
- Bakelio talpa - 3,5 litro;
- Laikmatis - nėra;
- Garso lygis - 42 dB;
- Darbinis temperatūros diapazonas - +5 - +35 0C;
- Įtampa - 220-240V/50Hz;
- Energijos suvartojimas - 300W;
- Matmenys - 240 x 315 x 545 mm;
- Grynasis svoris - 11,3 kg.

Net nėra apie ką galvoti cool.gif
Atsakyti
Klausimas tiems kas turi Meaco DD8L ir Supra BTI2. Ar šie aparatai gerai veikia, ar patvarūs, ar negenda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 28 spalio 2014 - 12:08
Sveiki, turime Meaco jau antrus metus. Papasakosiu trumpai apie įspūdžius.

Turėjome pelėsio problemą. Išnaikinau specialiomis priemonėmis (ypač geras pasirodė Hygisept F210), nusipirkau drėgmės matuoklį (70-80% rodė) ir iškart po to šio forumo patarti nusipirkome Meaco.

Butas trijų kambarių 64 kvm, vienas centrinis ir du kiti jam iš šonų. Centrinis kambarys kaip ir centrinis, viskas ten ok. Kiti du kraštiniai, be to paskutinis aukštas. Vieną kraštinį suremontavom, apšildėm, izoliavom ir t.t., kitas kraštinis visada buvo tikras šaldytuvas (apie 18 laipsnių, kas esant apie 70% drėgmei nesukelia jokio komforto). Laikome surinkėją įjungtą 24/7 centriniame kambaryje, aišku visus namiškius išmokinau palikti duris ramybėje (atskira istorija, kelis kartus net iškėlęs duris iš vyrių buvau), privatumą teko visiems užmiršti:).

Kol šildymas būna nepajungtas, o lauke tikras ruduo, surinkėjas darbuojasi kiaurą parą. Gerai, kad jis pats perspėja, kada talpa būna pilna vandens. Taigi vandenį tik spėk išpilt, filtrą tik spėk išsiurbti (tas labai svarbu). Kas man patinka - kai jis padaro savo darbą (drėgmės lygis pagal matuoklį nukrenta iki ~50), jis sustoja, pailsi, tada prasipučia (pasitikrina ar neauga drėgmės lygis), vėl pailsi. Žodžiu, veikia jis pats kada jam reikia. Dabar, kai šildymas jau pajungtas, surinkėjas dirba tik po kelias valandas per parą, naktimis kaip taisyklė.

Apie triukšmą - naktį tik „pirma pavara“, kitaip sunku užmigti.

Drėgmės lygis dabar pastoviai laikosi ties 45-55% prie 20-21 laipsnio šilumos. Šiaip surinkėjas turi kelias parinktis, kokį drėgmės lygi reikia palaikyti. Sausa - tai apie 35-50, OK - tai apie 50-55, antipelėsis - apie 60. Bėda ta, kad negali įjungti antipelėsio ir tikėtis, kad visuose kampuose bus ne daugiau nei 60. Tolimuose kambariuose vis tiek bus daugiau. Aš laikau vidutine padetį (OK, kaip aš ją vadinu), tuomet kambary aplink surinkėją būna kokie 45, kitur apie 55% drėgmės. Tai nelabai gerai, nes vienur labai sausa, kitur kaip ir gerai. Todėl deja, panešioti jį karts nuo karto tenka į atskirus kambarius. Spėju, kad 70 kvm pagal aprašymą jis tempia tik veikiant pastoviai nesustojant, nes maksimalus per jį praeinantis oro srautas nėra didelis. Labai nepatogu (ir teko to išmokinti namiškius), kad norint jį išjungt neužtenka paspausti mygtuką. Reikia dar palaukti, kol jis aušinsis (~5 minutes jei prieš tai intensyviai dirbo). Tas užknisa, jei reikia būtent tos rozetės, į kurią jis pajungtas.

Užtat pelėsis dar nepasirodė per 2 metus, tikiuosi ir nebeišlis. To kaina - vidutiniškai ~50-60 litų už elektrą per mėnesį (aišku vasara nejungiam). Iš esmės, labai džiaugiamės, kad nepirkom kompresorinio:) Meaco manau pasiteisino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 28 spalio 2014 - 21:08
acteeno, labai išsamus aprašymas thumbup.gif
Labai ačiū, kad visi taip parašytų.. mirksiukas.gif

Aš galvoju apie tokio daikto pirkimą tėvų namams-senus žmones sunku priverst reguliariai vėdintis ir šildytis, tai mąstau gal šituo daikčiuku kažkaip pergudraučiau.. ax.gif

Tik, kad žiūriu nusižiūrėtas Meaco DDL8 šiuo metu išparduotas, įdomu ar čia jau šį sezoną ir nebeužveš g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 29 spalio 2014 - 09:13
QUOTE(svetima @ 2014 10 29, 09:11)
acteeno, labai išsamus aprašymas thumbup.gif
Labai ačiū, kad visi taip parašytų.. mirksiukas.gif

Aš galvoju apie tokio daikto pirkimą tėvų namams-senus žmones sunku priverst reguliariai vėdintis ir šildytis, tai mąstau gal šituo daikčiuku kažkaip pergudraučiau.. ax.gif

Tik, kad žiūriu nusižiūrėtas Meaco DDL8 šiuo metu išparduotas, įdomu ar čia jau šį sezoną ir nebeužveš  g.gif


Turėkite omenyje - surinkėjas nepakeičia vėdinimo! Jis išsprendžia drėgmės klausimą, bet ne šviežio oro pritekėjimą. Juk jis tą patį orą po patalpą varinėja. Be to jam kurį laiką veikiant tuesiog norisi išvėdinti, nes jis pašildo orą ir ta savoka "prikvėpuota" patalpa kažkaip labiau jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2014 10 29, 16:53)
Turėkite omenyje - surinkėjas nepakeičia vėdinimo! Jis išsprendžia drėgmės klausimą, bet ne šviežio oro pritekėjimą. Juk jis tą patį orą po patalpą varinėja. Be to jam kurį laiką veikiant tuesiog norisi išvėdinti, nes jis pašildo orą ir ta savoka "prikvėpuota" patalpa kažkaip labiau jaučiasi.


Suprantu mirksiukas.gif
Tik skirtumas tas, kad tarkim mes namie žiemą vasarą ištisai laikome mikroventiliaciją,orlaides, nežiūrėdami į šilumos sąskaitas, o tėvai vėdina kambarius kelis kart dienoj, be to naktim išjungia šildymą ir pan, todėl ir gaunasi daugiau drėgmės..Na gal dar ir kitos priežastys-pirmas aukštas ir pan..

Atsakyti
Tai, kad Meaco skirtas 4/5 kambarių butams tai yra visiškas melas ir tokia informacija yra tikrai klaidinanti. Dėl kai kurių priežasčių teko susipažinti su drėgmės surinkėjų rinka iš arčiau ir supratau, kad du svarbiausi dalykai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį tai našumas, t.y. kiek litrų per parą gali drėgmės surinkėjas surinkti ir oro srautas (kuo didesnis, tuo našesnis). Dar vienas dalykas adsorbciniai drėgmės surinkėjai niekada nėra tokie našūs kaip kompresoriniai, bet yra tylesni ir lengvesni, bei gali dirbti žemesnėje temperatūroje. Užtat kompresoriniai yra žymiai našesni ir dažniausiai sunaudoja mažiau elektros energijos, tai tiems kurie žiūri į efektyvumą siūlyčiau tokius kaip Ballu BDH 35 mano žiniomis pats našiausias rinkoje, arba tiems kuriems reikia papildomų funkcijų, tokių kaip jonizavimas, ar kvapnūs aliejukai tai Ballu BDM 30
Atsakyti
beje nepagalvokit, kad aš nusistačiusi prieš Meaco, mano galva tai tikrai geras pasirinkimas ir už neblogą kainą, bet tiems kurie nori sausinti vieną neperdidelią patalpą, arba nuolat jį nešioti po kambarius (uždarius kambarį ir jį išsausinus kitą dieną galima nešti į kitą kambarį ir t.t.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dukrele_saulele: 31 spalio 2014 - 18:46
ka manot apie sita surinkeja
http://www.ebay.de/i...=item41896c517b
Atsakyti
QUOTE(donce78 @ 2014 11 01, 14:24)

Parametrai tai labai neblogi žiūrint į tai, kad 320 W ir 25l/per parą. Tik kaina kaip tokiems parametrams labai didžiulė palyginus su tuo ką galima Lietuvoje gauti.
Atsakyti