Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(Kava&arbata @ 2012 01 18, 08:49)
Noriu irgi piesti  ax.gif , todel ziurejau teptuka skirta piesimui, bet nesu dekupazo meistre tai nezinau ar galima  g.gif


Vakar nuėjau į parduotuvę ir radau Nr.1 teptuką, kuris kokius 10 kartų jei ne daugiau plonesnis už mano turimą Nr.1. Visad galvojau, kad čia standartas su tais numeriais. Keista labai g.gif

Aidietės knygoje buvo kažkas užsiminta apie pieštukus, bet nesu girdėjusi, kad kas pieštų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 01 18, 14:31)
Vakar nuėjau į parduotuvę ir radau Nr.1 teptuką, kuris kokius 10 kartų jei ne daugiau plonesnis už mano turimą Nr.1. Visad galvojau, kad čia standartas su tais numeriais. Keista labai  g.gif

Aidietės knygoje buvo kažkas užsiminta apie pieštukus, bet nesu girdėjusi, kad kas pieštų  ax.gif

Butu gerai jei pasisakytu meistres dekupazo, piestuku man irgi patiktu, tik kazin kaip gautusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2012 01 18, 21:36)
Butu gerai jei pasisakytu meistres dekupazo, piestuku man irgi patiktu, tik kazin kaip gautusi  g.gif

O kaip atrodo tas piestukas ir tas plonas plonas teptukas???
Atsakyti
Teptukų ženklinimas gali skirtis pagal tai, kokiais vienetais tas numeriukas žymimas.
Paprastai mūsuose numeris atitinka storį ar plotį milimetrais, tačiau šalyse, kuriose priimtas matas yra colis, teptuką žymintis numeris mums gali atrodyti visiškai kitaip wink.gif
Taigi, ne numerį pirkime, o teptuką, kokio reikia wink.gif
Plonai linijai geriau yra nuliniai teptukai arba tokie visai "triplaukiukai"...
Jei plona linija piešiama akrilu, jį tikslinga atskiesti vandenuku, tuomet ir plauko storį išgausime smile.gif
Apie piešimą pieštuku nesupratau nieko.
Kur čia taip ketinate piešti pieštuku? Dekupaže? Koks to tikslas?
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 01 19, 01:43)
Apie piešimą pieštuku nesupratau nieko.
Kur čia taip ketinate piešti pieštuku? Dekupaže? Koks to tikslas?

o aš įtariu kad visgi supratau ko klausiama. Aišku klausimus reikėtų formuluoti aiškiau ir konkrečiau (bent pasakyti ko siekiama ir kodėl reikalingas kažkoks piešimas/pritapymas/retušavimas)???.
Bet pabandysiu atsakyti kaip aš suprantu.

Kartais servetėlė neatitinka norimo rezultato, yra per blanki, gamintojas išspausdino nekokybiškai ir pan. Tokiu atveju vaizdą reikia sutvarkyti, ją užklijavus ant dekoruojamo daikto, paretušuoti. Galima dekupaažinant retušuoti ir spausdintus piešinius, skanuotas išspausdintas nuotraukas ir t.t.

Ar galima pieštukais retušuoti, pripiešti, paryškinti ir t.t.

Atsakau: GALIMA.
Tik atsargiau reikia elgtis su akvareliniais pieštukais. Jais labai gražiai galima retušuoti, sutvarkyti vaizdą, bet pasiekus norimą rezultatą, negalima lakuoti vandens pagrindo laku, todėl pirmiausia nupurkškite purškiamu laku.

Dėl teptukų.
Yra dailininkų parduotuvėse tokių teptukų, kurie yra super ploni, turiu juos net du, bet nei karto nepasinaudojau (prieš kelis metus atsisiunčiau iš užsienio internetinės pardoškės). Priemonė tikrai ne iš pigiųjų... Jie net labai brangūs.

Galima naudoti paprasčiausius vaikiškus kokybiškus spalvotus pieštukus (bet gerus ir minkštesnius). Kietais nelabai pasidarbuosi. Bet vėlgi - pirmiausia išgavus reikiamą vaizdą, padengti sluoksneliu purškiamo lako. Toliau daiktą galima bus lakuoti normaliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 19 sausio 2012 - 09:53
Ačiū, Nuotaikinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 01 19, 14:17)
Ačiū, Nuotaikinga  4u.gif

sunglasses2.gif
Atsakyti
Vis dar laukiu pasiulymu pamokai 4u.gif

Klausimelis: pradejau nuo dezutes vidaus ir dedant laka isterliojau verysad.gif , noriu daryti is naujo, ar nuims dekupaza svitrinis popierius ar reikia kokiu skysciu nuimineti?
Atsakyti
sveikos. labai reikia jusu pagalbos. gal zinote kur tokia dezute galima nusipirkt? atsiprasau uz skolinta foto
user posted image

Atsakyti
Sveikos pasibandziau dekupazuot labai patiko ir gavosi ganetinai neblogai, tai noreciau testi situos mokslus ir po biski ruostis sunaus krikstynoms, noreciau siek tiek pagalbos, labai patiko tokio stiliaus dezutes, sakykit cia tie piesiniai ir tie sonai ar jie spausdinti ant popieriaus ir klijuoti ar yra tokiu serveteliu, tiesiog idomu butu suzinot tokios dezutes gaminimo eiliskuma kaip kas buvo daroma ir aisku kokios medziagos naudotos.
QUOTE(Whatever? @ 2011 12 02, 00:05)
Va dar mano vienas paskutiniu  komplektuku "Kamile mylintys peliukai"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angel1203: 21 sausio 2012 - 12:14
QUOTE(vilze @ 2012 01 20, 18:24)
sveikos. labai reikia jusu pagalbos. gal zinote kur tokia dezute galima nusipirkt? atsiprasau uz skolinta foto
user posted image

radau savo kaime ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(c_ataner @ 2012 02 02, 16:34)
help.gif merginos, labai, labai reikia patarimo...man ši žvakidė kažkaip neužbaigta atrodo, bet neturiu supratimo kaip pataisyti padėtį blush2.gif
user posted image

Atsakyti